Menu
Your Cart

پودر کربومس 1 کارن 1200 گرمی

تامین انرژی و جلوگیری از افت قند در تمرینات
پودر کربومس 1 کارن | 1200 گرم | تامین انرژی و جلوگیری از افت قند در تمرینات

کربوهیدرات چیست؟

كربوهيدرات ها از دسته درشت مغذي ها هستند. به طور کلی مواد مغذي به دو دسته درشت مغذي و ريز مغذي تقسيم بندي مي شوند. سه ماده مغذي انرژي زا يعني كربوهيدرات ها، چربي ها و پروتئين ها از فراوان ترين مواد مغذي موجود در غذاها هستند و تحت عنوان درشت مغذي ها از آنها نام مي بريم. املاح و وبتامين ها نيز جزو ريزمغذي ها هستند.


کربوهیدرات ها قندها و يا تركيبات پيچيده تري نظير نشاسته ها هستند كه از اتصال چندين گروه قند تشكيل شده اند. اطلاق نام كربوهيدرات ها به آنها به اين دليل است كه از عناصر كربن،‌ هيدروژن و اكسيژن تشكيل شده اند و نسبت هيدروژن و اكسيژن موجود در آنها دو به يك يعني به همان نسبتي است كه در مولكول آب وجود دارد. از اين رو Hydrat به معني آب با كلمه كربو  carbo امتزاج يافته است. كربوهيدرات ها قسمت اعظم انرژي رژيم غذايي انسان ها را تشكيل مي دهند. تمام گياهان، كربوهيدرات دارند. در بين غذاهاي حيواني فقط شير حاوي كربوهيدرات است. بدن داراي ذخيره كربوهيدرات است. كبد مي تواند بعضي از اسيدهاي آمينه و گليسرول را به گلوكز تبديل كند. غذاهاي تهيه شده از غلات، منابع عالي كربوهيدرات هاي پيچيده هستند. اين غذاها شامل انواع نان، برنج، رشته، ماكاروني و بيسكويت هستند. حبوبات (انواع لوبياها، نخود، عدس، ماش و لپه) غني از كربوهيدرات هاي پيچيده هستند.

به منظور مقابله با دهیدراتاسیون( از دست رفتن آب بدن) در حین مسابقه و تمرین  های ورزشی باید به طور مداوم مایعات مصرف گردد، آب خالص نوشیدنی مناسبی برای رفع مایعات از دست رفته بدن نمی  باشد. شربت 7 درصدی کربوهیدراتی تهیه شده از کربومس 1 علاوه بر تامین مایعات بدن، مانع از افت قند خون شده و کارایی ورزشکاران را افزایش می  دهد. کربوهیدرات کم، موجب می  شود   تا ذخیره گلوکز عضلات کاهش پیدا کند و جایگزینی آن نیز مشکل است؛ بنابراین ما در مثبت سبز به شما محصول پیش رو یعنی مکمل ورزشی کربو مس 1 را پیشنهاد می  دهیم.

کربو مس 1 حاوی نسبت ایده  آلی از قندهای ساده گلوکز، فروکتوز و کربوهیدرات های پیچیده است تا بتواند انرژی مورد نیاز بدن را به خوبی تامین نماید. این محصول از افت قند خون هنگام مسابقه و تمرین جلوگیری به عمل می  آورد.

شاید شما به این فکر کنید که کربوهیدرات به جز اضافه کردن لایه های چربی و وزن کار دیگری برای بدن و حجم عضله انجام نمی دهد ولی اینطور نیست. هنگامی که قصد دارید بر حجم عضلانیتان بیافزایید سعی کنید به اندازه کافی پروتیین و کربوهیدرات مصرف کنید.

ارزش کربوهیدرات در افزایش حجم عضلانی

1- کربوهیدرات زیاد + پروتئین زیاد = عضله بیشتر
2- کربوهیدرات + سدیم بعد از تمرین = رشد

تفاوت بین کربومس 1 و کربومس 2 در مقدار کالری و کربوهیدرات آن هاست. کربومس2 حاوی 280 گرم کربوهیدرات و 280 کیلوکاری است در حالی که کربومس 1 حاوی 285 گرم کربوهیدرات و حدود 71 کیلوکالری است.
اندازه محصول : 1200 گرم (پودر)
کشور سازنده: ایران
مدت انقضاء : 24 ماه
کد بهداشتی :   70016001610037

144,600 تومان
  • موجودی: موجود
  • مدل: Karen PNC Carbo Mass 1 Powder 1200 g
  • بارکد محصول: 6261405114417
  • کد انبار: 20727

نظر بدهید