Menu
Your Cart

پودر انترامیل استاندارد کارن | غذای کمکی جهت افزایش وزن و بازتوانی در سوء تغذیه

پودر انترامیل استاندارد کارن | غذای کمکی جهت افزایش وزن و بازتوانی در سوء تغذیه
ناموجود
پودر انترامیل استاندارد کارن | غذای کمکی جهت افزایش وزن و بازتوانی در سوء تغذیه

پودر انترامیل استاندارد کارن

پودر انترامیل استاندارد کارن مکملی منحصر به فرد برای افزایش سطوح انرژی و پروتئین در بدن است.  این فرآورده حاوی مخلوطی از کربوهیدرات، چربی، پروتئین و ویتامین است.

نقش ویتامین‌ها و مواد معدنی در سلامتی

ویتامین‌ها نقش زیادی در تامین انرژی مورد نیاز بدن، رشد و تقسیم سلولی و بهبود عملکرد ارگانهای بدن دارند. ویتامین آ بینایی را تقویت می‌کند و تحریکات مورد نیاز برای ایجاد بینایی در شبکیه چشم را به وجود می‌آورد. این ویتامین از سیستم لنفاوی بدن عبور می‌کند و و وارد جریان خون می‌شود، همچنین در تشکیل بافت اسکلتی نرم و سفت بدن شرکت دارد.

ویتامین‌های گروه ب در عملکرد سیستم عصبی، تامین انرژی بدن، پیشگیری از بیماری کم‌خونی و بهبود متابولیسم بدن نقش دارند. ویتامین ب1 باعث تحریک رشد، تقویت عضلات قلبی و تحریک عملکرد مغز می‌گردد. این ویتامین نقش مهمی  در عملکرد طبیعی کل سیستم عصبی بدن دارد و به بهبود عمل هضم، خصوصاً هضم کربوهیدراتها کمک می‌کند.

ویتامین ب3 یا نیاسین برای جریان مناسب خون و عملکرد صحیح سیستم عصبی مورد نیاز است. این ویتامین باعث حفظ عملکرد صحیح دستگاه گوارشی می‌شود و برای متابولیسم درست پروتئین‌ها و کربوهیدرات‌ها مورد نیاز است. ویتامین D مهمترین ویتامین در پیشگیری از ابتلا به بیماری‌های استخوانی و عضلانی مانند ریکتز است.

ویتامین E در همه بافت‌های بدن ذخیره می‌گردد و این ذخایر بافتی می‌توانند در مقابل کمبود این ویتامین مقاومت نشان دهند. این ویتامین جهت انجام عملکردطبیعی تولید مثل، باروری و افزایش قدرت جنسی مردانه بسیار موثر است. عنصر معدنی سلنیوم در ساختار برخی از آنزیم ها شرکت می‌کند و همچنین در بسیاری از واکنش‌های متابولیک بدن نقش دارد. سلنیوم موجب تقویت سیستم ایمنی بدن می‌گردد و رادیکالهای آزاد را از بین می‌برد.


پودر انترامیل استاندارد کارن با طعم موز را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کوتاه ترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
64,900 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 45900
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Karen Entera Meal Standard
  • بارکد محصول: 6261405135085
  • کد انبار: 21466