Menu
Your Cart

قطره میم میر ویتابیوتیکس 30 میل

حاوی آهن و ویتامین های ضروری بدن کودک
قطره میم میر ویتابیوتیکس | 30 میل | حاوی آهن و ویتامین های ضروری بدن کودک

قطره میم میر ویتابیوتیکس

قطره میم میر ویتابیوتیکس مکملی مناسب  جهت پیشگیری از کمبود ویتامین‌ها و مواد معدنی و حفظ رشد نرمال در نوزادان و کودکان است.
این مولتی ویتامین نیاز های تغذیه‌ای لازم برای رشد طبیعی کودک را فراهم می‌کند. این قطره حاوی 7 نوع ویتامین و مواد معدنی ضروری مانند آهن و روی است که به دقت جهت استفاده نوزادان و اطفال تهیه شده است. این مکمل دارای اسانس طبیعی پرتقال است و  قابلیت پذیرش آن را برای اطفال تسهیل می‌بخشد.

نقش آهن در تغذیه کودک

آهن یکی از مهمترین مواد غذایی در رشد ذهنی و جسمی کودک است. خوردن آهن در دوره بعد از شش ماهگی به صورت قطره بسیار ضروری است. آهن برای ساخت هموگلوبین و رساندن اکسیژن به خون لازم است. کمبود آهن باعث کم‌خونی می‌شود و ارگان‌های بدن مانند  عضلات دیگر اکسیژن لازم را برای عملکردهای معمولی ندارند. مغز نوزادان و کودکان در حال رشد به شدت از کمبود آهن آسیب می‌بیند.فقر آهن می­تواند بر رشد و تکامل کودکان تأثیر بگذارد و موجب بروز خستگی، ضعف، رنگ‌پریدگی، کاهش توانایی و تمرکز می‌شود.فقر آهن در دوران پس از تولد می‌تواند منجر به اختلال متابولیسم انتقال‌دهنده‌های عصبی، کاهش توجه، کاهش توانایی یادگیری، کم‌توانی شناختی، اختلالات سیستم شنوایی، الگوی غیرطبیعی خواب و تأخیر تکاملی گردد.کم خونی علل مختلف دارد ولی منظــور از كم خونی‌های تغذیه‌ای كم‌خونی‌هایی هستند كه به علت دریافت ناكافی مواد مغذی به وسیله سلولها ایجاد می‌شوند.از مهمترین مواد مغذی جهت خونسازی كه كمبود آنها موجب بروز كم‌خونی می‌شود، می‌توان به آهن، مس، ویتامین 6B ، ویتامین 12 B و اسید فولیك اشاره كرد كه از بین آنها كم‌خونی ناشی از  فقر آهن یكی از شایعترین كم‌خونی‌های تغذیه‌ای است. در کودکان بزرگ‌تر کمبود این عنصر خود را با احساس خستگی، اختلال در تمرکز و ضعف عمومی نشان می‌دهد.


اگر فعلا قصد خرید این مکمل را ندارید می‌توانید مقاله زیر را بخوانید:

33,200 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 21000
  • موجودی: موجود
  • مدل: Meyer Vitabiotics Mim Drops
  • بارکد محصول: 6261832300230
  • کد انبار: 22042

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب