Menu
Your Cart

پودر پروتئین وی 100% کامبت ماسل فارم | 2269 گرم | پروتئین وی ایزوله و کنستانتره برای رشد عضلات

پودر پروتئین وی 100% کامبت ماسل فارم | 2269 گرم | پروتئین وی ایزوله و کنستانتره برای رشد عضلات
پودر پروتئین وی 100% کامبت ماسل فارم | 2269 گرم | پروتئین وی ایزوله و کنستانتره برای رشد عضلات
پودر پروتئین وی 100% کامبت ماسل فارم | 2269 گرم | پروتئین وی ایزوله و کنستانتره برای رشد عضلات
ناموجود
پودر پروتئین وی 100% کامبت ماسل فارم | 2269 گرم | پروتئین وی ایزوله و کنستانتره برای رشد عضلات
پودر پروتئین وی 100% کامبت ماسل فارم | 2269 گرم | پروتئین وی ایزوله و کنستانتره برای رشد عضلات
پودر پروتئین وی 100% کامبت ماسل فارم | 2269 گرم | پروتئین وی ایزوله و کنستانتره برای رشد عضلات
پودر پروتئین وی 100% کامبت ماسل فارم | 2269 گرم | پروتئین وی ایزوله و کنستانتره برای رشد عضلات

پروتئین وی چیست؟

قبل از این‌که به بررسی پروتئین وی ایزوله بپردازیم بهتر است با توضیح کلی در مورد پروتئین وی آغاز کنیم:
پروتئین وی از پنیر حاصل می‌شود و یکی از پروتئین های با کیفیت بازار محسوب می‌شود. در میان انواع پروتئین وی (ایزوله، کنسانتره، ترکیبی و هیدرولیز شده) نوع ایزوله نه تنها خالص‌ترین بلکه کنسانتره شده‌ترین نوع است که دارای 90% پروتئین و میزان بسیاری کمی چربی و قند می‌باشد. این نوع همچنین دارای بیشترین ارزش زیستی (BV) و بهترین رتبه PDCAAS می‌باشد.

در چند تحقیق و آزمایش به عمل آمده در خصوص پروتئین وی معلوم گردید که این پروتئین یک پروتئین مستعد برای کاهش نرخ سرطان، مبارزه با HIV، افزایش قدرت ایمنی بدن، کاهش استرس و پائین آورنده کلسترول، افزایش سطح سرتونین در داخل مغز، ارتقاء عملکرد کبد در گروهی که به نوعی از بیماری هپاتیت رنج می برند، کاهش فشار خون و افزایش عملکرد فیزیکی بدن به عنوان نمونه می توان اشاره کرد.

یکی از تأثیرات بارز پروتئین وی علی الظاهر توانائی افزایش Glutathione GSH آن می باشد. نمی توان اهمیت GSH را در عملکرد صحیح سیستم ایمنی بدن نادیده گرفت. GSH به طور قطع مهمترین آنتی اکسیدان محلول در آب می باشد که در بدن یافت می شود.

پروتئين وی ايزوله:

بالاترين بازده ممکن، پروتئيني گرم به گرم از هر منبع وي پروتئين، وي پروتئين ايزوله به سرعت بافت هاي عضلاني ميشود همچنين داراي خاصيت تقويت سيستم ايمني براي محافظت از بدن در طول دوره هاي شديد تمريني است.

 

پروتئين وی کنستانتره:

اين پروتئين در بين ساير پروتئين هاي وي، از همه به غذاهاي واقعي نزديکتر است، اين ماده شامل زير واحدهاي غذاهاي واقعي همچون آلفا لاکتو گلوبين و لاکتوفرين است، با ويژگي هاي خاصي همچون تقويت سيستم ايمني و عضله سازي.

 هر چه محصول خالص‌تر باشد، قیمت آن نیز بالاتر می‌رود و بدین دلیل پروتئین وی ایزوله گران‌ترین نوع پروتئین وی می‌باشد. نوع ایزوله دارای چربی صفر، کربوهیدرات صفر و لاکتوز صفر می‌باشد. این پروتئین در میان انواع پروتئین های وی از کیفیت بالایی برخوردار می‌باشد اما قیمت آن نیز بسیار گران است.

 PDCAAS:

روش رسمی برای ارزیابی کیفیت پروتئین PDCAAS می‌باشد. این امر میزان آمینواسیدهای پروتئین را با مقدار مورد نیاز انسان مقایسه کرده و رتبه‌ای بین 0 تا 1 را ارائه می‌دهد. پروتئین وی ایزوله دارای رتبه 1 می‌باشد و این بدین معنی است که دارای تمام آمینواسیدهای مورد نیاز بدن می‌باشد.

ارزش زیستی (BV):

PCDAAS صرفا یکی از جوانب ارزیابی کیفیت پروتئین می‌باشد. پروتئین ممکن است دارای تمام آمینواسیدها باشد اما این امر در صورتی که پروتئین به طور کامل جذب نشود اهمیتی ندارد. ارزش زیستی میزان جذب پروتئین توسط بدن را نشان می‌دهد. پروتئین وی ایزوله دارای رتبه 100 می‌باشد.

 مزایای پروتئین وی ایزوله:

- با کیفیت ترین پروتئین را برای کمک به رشد ماهیچه‌ها و یا پایداری ماهیچه‌ها در حین کاهش چربی ارائه می‌دهد.
- یکی از منابع با کیفیت پروتئین های زود جذب بوده و برای استفاده در صبح و بعد از تمرین ایده‌آل می‌باشد.

 سرعت جذب و زمان بندی استفاده از پروتئین بسیار ضروری می‌باشد. بسیاری از وزنه‌برداران مبتدی از مزایای مصرف بالای پروتئین یا اهمیت زمانبندی استفاده از آن آگاه نیستند. درک این‌که بدن شما بعد از آب از پروتئین تشکیل شده است باعث می‌شود که اجازه ندهید که پروتئین موجود در بافتهای ماهیچه‌ای را استفاده کند. بنابراین برای انجام هزاران عمل بدن به پروتئین نیاز دارد و این ماده صرفا باید از طریق مواد غذایی و مکمل ها و در زمان معین برای بدن تامین شود. همانطور که پیش‌تر اشاره کردم، مصرف پروتئین باید هر سه ساعت انجام گیرد تا تعادل مثبت پروتئین در بدن پایدار باشد. این موضوع را می‌توان به صورت تعادل مثبت یا منفی نیتروژن نام برد. تعادل مثبت نیتروژن نشان می‌دهد که پروتئین کافی برای رشد ماهیچه وجود دارد و تعادل منفی نیتروژن نشان می‌دهد که پروئتین کمی وجود دارد و بدن نمی‌تواند رشد کافی داشته باشد.

پروتئین وی 100% کمبت ماسل فارم:

پروتئین وی بالاترین میزان دسترسی زیستی ( میزان سرعت ورود پروتئین به بافتها یا اندام ) را نسبت به یک پروتئین کامل دارد . ( پروتئینی که 9 آمینو اسید ضروری را دارا باشد . ) همچنین بالاترین سرعت جذب در بین پروتئین های دیگر متعلق به پروتئین وی می باشد . پروتئین وی ایزوله ، یک مولکول پروتئین کنستانتره به صورت ایزوله شده می باشد که هر ناخالصی را از بین می برد ، مانند چربی ها و شکر . در اثر کوچک شدن این مولکول ، جذب در بدن و هضم آن سریع تر اتفاق می افتد .


لازم به ذکر است که مکمل کامبت وی 100% ماسل فارم ، از میزان بسیار کمی سدیم تشکیل شده است و تنها 65 میلیگرم در هر پیمانه . میزان کم سدیم کمک می کند تا ریسک میزان آب اضافی که در بدن نگه داشته می شود و باعث ورم می گردد کاهش یابد ، در نتیجه مطمئن خواهید بود که میزان حجم عضلات ، میزان واقعی آن هاست .

کمبت 100% وی ، با آخرین فرمولاسیون ارائه شده و استفاده از بهترین منابع پروتئین ، پیشرفت چشمگیری داشته است . ترکیب پروتئین ایزوله و پروتیئن کنستانتره افزایش قدرت بدنی و حجم را به دنبال دارد .


وی کمبت ماسل فارم در طعم های شیر کاکائو ، وانیل و بیسکوئیتی به بازار عرضه شده است . تمامی طعم ها در ترکیب با شیر و آب ، بسیار دلپذیرتر می شوند . همچنین میزان حل شوندگی این محصول به گونه ایست که بسیار راحت در آب و یا شیر حل می شود .

نگاهی به سرفصل های ترکیبات کامبت ماسل فارم :

- سيستم انتشار سريع، متوسط ، و آهسته پروتئين
- فزوده شدن ترکيب گوارشي براي سهولت در جذب
- ترکيب 5 نوع پروتئين قدرتمند به علاوه BCAAs
- غني شده با گلوتامين
- غني شده با فيبر
- مهندسي دقيق ماتريس

ویژگی های پروتئین وی 100% کامبت ماسل فارم:

- 25 گرم پروتئین با کیفیت
- مفید برای رشد عضلات
- بدست آمده از منابع پروتئین ایزوله و پروتئین کنستانتره
- 1 گرم شکر و کاملاً رژیمی
- بدون گلوتن
- بدون رنگ و طعم دهنده مصنوعی

نحوه استفاده پروتئین وی 100% کامبت ماسل فارم:

توصيه براي مصرف آقايان : 2 پيمانه (حدود 50 گرم پروتئين) کمبت ماسل فارم را با 200 تا 250 ميلي ليتر آب خنک يا هر نوشيدني ديگر مورد نظرتون مخلوط نماييد. براي رسيدن به رشد مطلوب عضلات 2 تا 3 بار در روز مصرف نماييد. جهت افزايش پروتئين دريافتي در هر وعده و دستيابي به طعم خوشمزه تر، از شير کم چرب يا بدون چربي به جاي آب استفاده نماييد.

 توصيه براي مصرف خانم ها : 1 پيمانه (حدود 25 گرم پروتئين) کمبت ماسل فارم را با 200 ميلي ليتر آب يا هر نوشيدني ديگر مورد نظرتون مخلوط نماييد. ميتوانيد اين را مقدار آّب بسته به نظر خود تغيير دهيد تا به قوام و طعم مورد نظرتان برسيد. جهت رسيدن به به فرم مطلوب بدني 2 تا 3 بار در روز مصرف نماييد. جهت افزايش پروتئين دريافتي در هر وعده و دستيابي به طعم خوشمزه تر، از شير کم چرب يا بدون چربي به جاي آب استفاده نماييد.

شرایط نگهداری:

در جای خشک و خنک دور از دسترس کودکان نگهداری شود
- دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

هشدار مصرف:

- زنان باردار و شیرده حتماً قبل از مصرف با پزشک خود مشورت کنند.
- به دلیل وجود مواد فعال به کار رفته در این پروتئین ، هنگام میکس کردن به آرامی تکان دهید .
- دور از گرما و نور ، در جای خنک و تاریک نگه داری شود .
- بعد از مصرف ، درب محصول را محکم ببندید .
- قبل از مصرف برچسب راهنمای محصول رو مطالعه بفرمایید.
- در صورت حساسیت به شیر، سویا (لسیتین)، تخم مرغ، ماهی، میگو و حلزون صدفی، خرچنگ، غلات، بادام زمینی، گردو و دیگر انواع آجیل از مصرف این محصول خودداری نمایید.

ترکیبات پروتئین وی 100% کامبت ماسل فارم:


نام ترکیب مقدار
Total Fat 1.5 g
Saturated Fat 0/5 g
Calories 130
Cholesterol 35 mg
Total Carbohydrate 3 g
Sugars 1 g
Protein 25 g
Calcium **
Vitamin A **
Sodium 70 mg
Dietary Fiber 1 g
Potassium 300 mg
   


اندازه محصول : 2269 گرم
کشور سازنده : آمریکا
مدت انقضاء : 24 ماه
کد بهداشتی : 5940501162284472
ّبارکد: 019962717024

نظر بدهید

اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
385,000 تومان
امتیاز جایزه: 385000
  • موجودی: ناموجود
  • امتیاز جایزه: 3850
  • مدل: Musclepharm Combat 100% Whey
  • بارکد محصول: 019962717024