Menu
Your Cart

شیر خشک نان اچ آ 2 نستله | حاوی آهن و مناسب بعد از 6 ماهگی

شیر خشک نان اچ آ 2 نستله | حاوی آهن و مناسب بعد از 6 ماهگی
ناموجود
شیر خشک نان اچ آ 2 نستله | حاوی آهن و مناسب بعد از 6 ماهگی


شیر خشک نان اچ آ 2 نستله


 شیر خشک نان اچ آ 2 نستله محصول مناسب نوزادان از بدو تولد است و دارای باکتری‌های طبیعی مفید و زنده که به بهبود سیستم ایمنی بدن کودک کمک می‌کنند. این شیر خشک حاوی پودر شیر گاو، لاکتوز، کلسیم، منیزیم، ید و  ویتامین‌های محلول در آب و چربی و آهن است.


نقش آهن در رشد نوزاد


آهن یکی از مهم‌ترین مواد مغذی برای رشد کودک است و کمبود آن تأثیر سوئی بر سلامت کودک می‌گذارد و منجر به بروز بیماری کم‌خونی ناشی از فقر آهن می‌شود.کم خونی ناشی از فقر آهن یکی از شایع‌ترین انواع سوءتغذیه مواد مغذی در میان کودکان است و عدم درمان فقر آهن در کودکان موجب تأخیر در رشد جسمی و ذهنی کودک می‌شود. بنابراین ضروریست والدین به تامین آهن مورد نیاز بدن کودک خود توجه ویژه داشته باشند.


کودکی تازه متولد شده تا چهار ماهگی می‌تواند از آهن موجود در شیر مادر یا شیرخشک استفاده کند و تا این سن، آهن به میزان کافی به بدن کودک می‌رسد. از چهارماهگی به بعد، کودک به آهن نیاز بیشتری دارد و شیرمادر یا شیرخشک به تنهایی آهن مورد نیاز او را تأمین نمی‌کند. بنابراین بهتر است از مکمل آهن استفاده می‌شود و این مکمل باید جایگاه خاصی در غذای کمکی کودک داشته باشد.
متأسفانه گاهی مادر به‌ علت تصورات اشتباهی مثل خراب شدن دندان، از دادن قطره آهن به کودک خودداری کرده و کودک را با خطر کم خونی فقر آهن مواجه می‌کند.شیر خشک نان اچ آ 2 نستله را از داروخانه آنلاین بخواهید!


داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحویل بگیرید.


مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.


اگر فعلا قصد خرید این مکمل را ندارید می‌توانید مقاله زیر را بخوانید:  اندازه محصول : 400 گرم
  مدت انقضاء : 18 ماه
  کد بهداشتی : 307004068226

  اطلاع از موجودی
  اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
  27,750 تومان
  امتیاز جایزه: 27750
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Nestle NAN H.A 2 Milk
  • بارکد محصول: 7613033353116
  • کد انبار: dd1f95b5-5daa-4f04-9436-7271fb511314
  برچسب ها: شیرخشک , نان HA , نستله , Nestle