Menu
Your Cart

پودر پروتئین وی کامپلکس ۱۰۰% الیمپ

ترکیبی از وی ایزوله و وی کنسانتره برای عضله سازی
پودر پروتئین وی کامپلکس ۱۰۰% الیمپ |  ترکیبی از وی ایزوله و وی کنسانتره برای عضله سازی
پودر پروتئین وی کامپلکس ۱۰۰% الیمپ |  ترکیبی از وی ایزوله و وی کنسانتره برای عضله سازی
ناموجود
پودر پروتئین وی کامپلکس ۱۰۰% الیمپ |  ترکیبی از وی ایزوله و وی کنسانتره برای عضله سازی
پودر پروتئین وی کامپلکس ۱۰۰% الیمپ |  ترکیبی از وی ایزوله و وی کنسانتره برای عضله سازی
پودر پروتئین وی کامپلکس ۱۰۰% الیمپ | ترکیبی از وی ایزوله و وی کنسانتره برای عضله سازی

پودر پروتئین وی کامپلکس 100% الیمپ

پودر پروتئین وی کامپلکس 100% الیمپ مکملی ترکیبی از پروتئین وی ایزوله و کنسانتره است و مناسب ورزشکارانی است که تمرینات پر شدت انجام می‌دهند و به دریافت پروتئین با کیفیت بالا تمرکز دارند. این مکمل عضله‌سازی را برای این افراد به همراه دارد و موجب رشد و افزایش حجم توده عضلانی می‌شود. همچنین، مصرف این مکمل برای افرادی که رژیم غذایی کتوژنیک را دنبال می‌کنند و یا گیاهخوار هستند و یا افرادی که کمبود مواد مغذی دارند نیز مفید است. این محصول حاوی 95 درصد پروتئین میکس‌شده، تریگلیسیرید و سدیم سیترید  به همراه شکر و شیرین‌کننده مناسب است.

اهمیت پروتئین در سلامت بدن

پروتئین‌ها برای پیشبرد عملکردهای سلولی لازم و ضروری‌اند. پروتئین‌ها تنها منبع ازت بدن انسان هستند و وجود آنها برای ادامه‌ی زندگی ضروری است. این مواد از آمینواسیدها تشکیل شده‌اند. وقتی صحبت از پروتئین به میان می‌آید، همه به یاد محصولات لبنی و گوشت قرمز می‌افتند. اما منابع گیاهی این ماده کم نیستند. چربی‌های اشباع‌شده‌ی موجود در گوشت قرمز موجب بروز حالت مقاومت سلول‌ها به انسولین می‌شود. برای همین باید پروتئین‌های کم چرب را در رژیم غذایی بگنجانیم. اگر جزو افرادی هستید که علاقه‌ی چندانی به مصرف گوشت ندارید و یا گیاه‌خوار هستید می‌توانید برای تأمین پروتئین مورد نیاز بدنتان از مکمل استفاده کنید.

نقش پروتئینها در بدن

پروتئین‌ها در ساخت و احیای سلول‌های پوستی، استخوان‌ها، عضلات، موها و ناخن‌ها نقش دارند. پروتئین‌ها به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می‌کنند و سبب می‌شوند بدن از خود در برابر ویروس‌ها و باکتری‌ها محافظت کند. در واقع وجود پروتئین‌ها برای عملکردهای بیولوژیکی بدن ما لازم است و کمبود آن موجب بروز احساس خستگی می‌شود، تمرکز را پایین می‌آورد و قدرت سیستم ایمنی بدن را کاهش می‌دهد.

علاوه بر این، نقش دیگر پروتئین ساختن هورمون‌ها، آنزیم‌ها و آنتی کورها (پادتن‌ها)، انتقال اکسیژن و هیدروژن در بدن است. ومردان بیشتر از زنان به مصرف پروتئین در رژیم روزانه‌شان نیازمندند. البته این مقدار پروتئین به جنسیت، وزن، سن و حجم فعالیت‌های فیزیکی روزانه هم بستگی دارد.

اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
767,000 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 698000
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Olimp Nutrition Whey Complex
  • بارکد محصول: 6262772023720855

گزینه های در دسترس

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب