Menu
Your Cart

پودر پروتئین وی 100% سایتک نوتریشن

افزایش حجم عضلات
پودر پروتئین وی 100% سایتک نوتریشن | افزایش حجم عضلات
ناموجود
پودر پروتئین وی 100% سایتک نوتریشن | افزایش حجم عضلات

پودر پروتئین وی 100% سایتک نوتریشن

به علت 100 درصد بودنش جذب بسیار بالا و خوبی برای افراد ورزشکار دارد. پروتئین وی 100% سایتک نوتریشن همچنین دارای آمینواسیدها ضروری بوده به ویژه شاخه دارها.پس در نتیجه برای ریکاوری و عضله سازی بسیار محصوله خوبی است.پروتئین وی 100 درصد سایتک نوتریشن فاقد هرگونه مواد افزودنی می باشد.


محصولاتی که داروخانه آنلاین به شما پیشنهاد می دهد همراه این محصول استفاده کنید:

آمینواسیدها

پمپ ها

پروتئین چیست؟ پروتئین کلان به دسته های مختلف با کارایی متفاوت هستند که ما به طور خیلی خلاصه و کلی به اختصار توضیح داده برای درک بهتر شما عزیزان
  • پروتئین شیر
پروتئین وی:این نوع پروتئین از شیر گرفته شده است،زمانی که شیر فرآوری میشود برای تهیه ماست و یا پنیر، یک مایع باقی میماند که  آن آب شیر نام دارد.این نوع پروتئین ها زود هضم هستند و به طور کلی در شیر 20 درصد پروتوین وی و 80 درصد کازئین وجود دارد و هر دو این پروتئین ها جزو با کیفیت ترین پروتئین ها هستند ،چون تقریبا تمامی آمینواسیدهای مور نیاز بدن را دارد، خود پروتئین به سه دسته کنستانتره،ایزوله،هیدرولیزه تقسیم میشوند.
وی کنستانتره:حدود 70 تا 80 درصد پروتئین است و حاوی مقداری لاکتوز و چربی است.
وی ایزوله:90 درصد به بالا پروتئین است و حاوی مقداری لاکتوز و چربی است.
وی هیدرولیزه:این نوع پروتئین که از قبل هضم شده است بهترین و سریع ترین جذب را نسبت به دو نوع قبلی داراست
پروتئین کازئین: همان طور که در وی توضیح دادیم پروتئین کازئین هم از شیر گرفته میشودکه در هضم هست. برای همین معمولان در هنگام خواب مصرف میشود که بدن تا صبح بودن پروتئین نماند،این پروتئین مانند پروتئین حیوانی منبع خوبی از پروتئین است که آمینو اسید های ضروری مورد نیاز بدن را دارد که خود دو نوع است ،میسلار و هیدرولیزه
میسلار:این نوع رایج ترین است و هضم دیری دارد.
هیدرولیزه:این نوع از قبل هضم شده و با سرعت بیشتری جذب میشود نسبت به میسلار
  • پروتئین سویا:این پروتئین برای کسانی که گیاهخوار هستند ویا کسانیکه غذاهای لبنیاتی حساسیت دارند بسار مفید است و حاوی چربی بسار کمی و حتی بدون کلسترول هست.
  • پروتئین تخم مرغ:در این نو ع محصولات میزان قابل توجهی از پروتئین تخم مرغ را که بدن نیاز به ان را دارد را تامین میکند که مصرف آن برای تمامی ساعات سبانه روز مناسب است غیر از قبل از خواب.
  • پرو تئین گوشت:این نوع پروتئین اصطلاحا برای گوشت پستانداران است که حاوی مقادیری زیادی آهن نسبت به گوشت مرغ و ماهی است.در محصولات مکملی آن،از همین گوشت تهیه میشود و منبع بسار غنی از کراتین است که مزیتش به خود گوشت این است که کلسترول کمتری دارد.
  • گینر:لازم دانستیم که یک نکته مهم درباره گینر بدانیداشتباه مصطلهی بین مردم وجود دارد که فکر میکنند گینر هم ،دسته ای  از پروتئین ها هستند ولی اینطور نیست .محصولات گینر همان پروتئین وی هستند که حاوی کربوهیدرات بالا هستند،برایحجم گیری استفاده میشود.بنابراین آن ها را در دسته پروتئین ها قرار ندهید.


اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
882,000 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 625000
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Scitec Nutrition Whey Protein %100
  • بارکد محصول: 728633103706
  • کد انبار: c125e494-0556-4797-a78e-35cc65592906

گزینه های در دسترس

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب