Menu
Your Cart

شیرخشک ببلاک کامفورت میلوپا | هضم راحت و غذای کامل نوزادان از بدو تولد

شیرخشک ببلاک کامفورت میلوپا | هضم راحت و غذای کامل نوزادان از بدو تولد
ناموجود
شیرخشک ببلاک کامفورت میلوپا | هضم راحت و غذای کامل نوزادان از بدو تولد

شیر خشک ببلاک کامفورت میلوپا

شیر خشک ببلاک کامفورت میلوپا مکملی منحصر به فرد برای تمامی مادرانی است که می خواهند فرزندانی سالم داشته باشند. این مکمل در دسته « مکمل غذای کمکی کودک » قرار می گیرد. شیر مادر ماده ای شگفت آور برای رشد کودکان است و تمامی نیازهای آنان را تامین می کند. اما گاهی مادر به دلایل مختلف نمی تواند به کودک خود شیر دهد و یا کودک نیازمند مکمل غذایی است! شیر خشک ببلاک کامفورت میلوپا حاوی تمامی ویتامینها و مواد مغذی مورد نیاز بدن کودکان است و مکملی کامل برای تامین نیازهای آنان به شمار می رود.

مواد مغذی موجود در شیر خشک ببلاک کامفورت میلوپا

مواد مغذی موجود در این مکمل به شرح زیر هستند:
 • ویتامین A: ویتامین A ویتامین بسیار مهمی در رشد کودکان است. کمبود این ویتامین باعث ایجاد التهاب در چشم، کاهش قدرت بینایی و شب کوری می‌شود. همچنین، عدم تامین این ویتامین حساسیت بدن در برابر ابتلا به بیماریهای عفونی به ویژه بیماریهای دستگاه تنفسی مانند سرماخوردگی را افزایش می‌دهد. کمبود این ویتامین باعث بروز اختلال در سلامت لثه و دندان می‌شود و به سلامت پوست نیز آسیب وارد می‌کند.
 • تیامین: تیامین یا ویتامین B1 یکی از مهمترین ویتامینهای گروه بی است. کمبود تیامین در رژیم غذایی باعث کاهش اشتها، هضم نامناسب غذا، بروز یبوست مزمن و کاهش وزن می‌شود. همچنین کمبود این ویتامین به سلامت دستگاه گوارش آسیب وارد می‌کند و عملکرد سیستم عصبی را تحت تاثیر قرار می‌دهد. شیر خشک ببلاک کامفورت میلوپا حاوی این ویتامین برای رشد کودک است.
 • ریبوفلاوین (ویتامین B2): این ویتامین دومین عضو از خانواده ویتامینهای گروه B است. کمبود این ویتامین سبب بروز چربی بیش از حد در پوست و مو می‌شود. همچنین بر عملکرد غدد آدرنال اثر می‌گذارد.
 • نیاسین (ویتامین B3): کمبود نیاسین سبب بروز برفک بر روی زبان، زخمهای دهانی، تحریک پذیری و زخمهای پوستی می‌شود. همچنین کمبود این ویتامین فراموشی و اختلالات ذهنی را افزایش می‌دهد به همین دلیل تامین این ویتامین اهمیت بسیار زیادی دارد.
 • پیریدوکسین (ویتامین B6): کمبود این ویتامین باعث ایجاد افسردگی، اختلالات ذهنی و پوستی می‌شود. شیر خشک ببلاک کامفورت میلوپا حاوی ویتامینهای گروه بی برای حفظ سلامت کودک است.
 • اسید فولیک (ویتامین B9): اسید فولیک یکی از ضروری‌ترین ویتامینهای مورد نیاز بدن است. این ویتامین به روند تقسیم سلولی، رشد و تکامل طبیعی سلولهای بدن و تشکیل گلبولهای سفید و قرمز خون کمک می‌کند.
 • کوبالامین (ویتامین B12): این ویتامین به عملکرد درست سیستم ایمنی بدن کمک می‌کند و در بهبود تمرکز و حافظه بسیار مهم است.
مواد معدنی موجود در شیر خشک ببلاک کامفورت میلوپا آهن، ید، روی و منیزیم هستند که همگی برای حفظ سلامت کودک ضروری هستند. تمامی این مواد به رشد کودکان کمک می کنند و با تقویت سیستم ایمنی بدن آنها از ابتلا به بیماری های خطرناک جلوگیری به عمل می آورند. اگر این مواد به بدن کودکان نرسند آسیبهای غیرقابل جبرانی به سلامت آنان وارد می شود!

شیر خشک ببلاک کامفورت میلوپا چه ویژگی هایی دارد؟

بدن کودکان بسیار حساس است و اگر مواد بی کیفیتی وارد بدن آنها شوند، به سرعت به بیماری های مختلف دچار می شوند. این مکمل از مواد باکیفت ساخته شده است و مادران می توانند با اطمینان خاطر از آن استفاده کنند. ویژگی های شیر خشک ببلاک کامفورت میلوپا به شرح زیرند:
 • این مکمل حاوی اسید بتاپالمتیک است و به جذب بهتر کلسیم و چربی شیر کمک می کند و از بروز یبوست جلوگیری به عمل می آورد.
 • محتوای لاکتوز شیر خشک ببلاک کامفورت میلوپا پایین است.
 • هضم آن بسیار راحت است.
 • این مکمل برای شیرخوارانی که از کمبود لاکتاز رنج می برند، بسیار مفید است.

چگونه از شیر خشک ببلاک کامفورت میلوپا استفاده کنیم؟

قبل از استفاده از این شیر ابتدا شیشه شیر، سر شیشه، درپوش و تمامی لوازم آن را کامل بشویید. سپس آب را به مدت 5 دقیقه بجوشانید و اجازه دهید تا خنک شود. بر روی شیر خشک ببلاک کامفورت میلوپا جدول تغذیه وجود دارد. با توجه به سن نوزاد تعداد پیمانه ای که در جدول ذکر شده است را به آب بیافزایید. سپس با دست خود ولرم بودن ترکیب آب و شیر را کنترل کنید. توجه داشته باشید که این شیر باید ظرف مدت یک ساعت مورد استفاده قرار گیرد. در غیر اینصورت دیگر قابل استفاده نیست!

چگونه از شیر خشک ببلاک کامفورت میلوپا نگهداری کنیم؟

قوطی باز نشده را می توانید در دمای معمولی اتاق ( حداقل 25 درجه سانتی گراد) نگهداری کنید. اگر در قوطی باز شده است این مکمل را باید در جای خشک و خنک نگهداری کنید.

شیر خشک ببلاک کامفورت میلوپا را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد مکملهای کودک و محصولات دیگر  به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

اگر فعلا قصد خرید این مکمل را نتوانید می توانید مقالات زیر رابخوانید:

ترکیبات شیرخشک ببلاک کامفورت میلوپا:


نام ترکیب مقدار نام ترکیب مقدار
Energy 2015 Kj Selenium 12 ug
Protein 10.9 g Vitamin A 362 ug-RE
Carbohydrate 52.2 g Vitamin B1 377 ug
Sugars 24 g Vitamin B2 729 ug
Glucose 2.2 g Vitamin B6 308 ug
Lactose 19.7 g Vitamin B12 1.0 ug
Maltose 2 g Biotin 15 ug
Polysaccharides 28.1 g Vitamin K1 30 ug
Starch 10.9 g Vitamin E 5.4 mg-aTE
Fat 24.5 g Vitamin D 8.7 ug
Linoleic Acid 3050 mg Vitamin C 68 mg
Alpha lipoic acid 610 mg Pantothenic Acid 2,609 ug
AA 82 mg Folic Acid 68 ug
DHA 47 mg Niacin 6.2 mg NE
Fibre 4.1 g Choline 73 mg
sc GOS/lc FOS Ratio 9:1 Inositol 27 mg
Sodium 146 mg Taurine 39 mg
Potassium 550 mg L-carnitine 7.3 mg
Chloride 301 mg Nucleotides 23 mg
Calcium 357 mg Cytidine 8.0 mg
Magnesium 40 mg Uridine 5.6 mg
Iron 4.0 mg Adenosine 4.9 mg
Zinc 3.6 mg Guanosine 1.7 mg
Phosphorus 194 mg Inosine 3.3 mg
Copper 291 ug Manganese 56 ug
Iodine 89 ug
توصیه و هشدار:

- پودر شیر خشک شیرخواران استریل نیست و نباید برای تغذیه نوزادان نارس و یا شیرخواران مبتلا به مشکلات سیستم ایمنی استفاده گردد ، مگر طبق تشخیص پزشک معالج
- برای آماده سازی یا گرم کردن شیر خشک هرگز از دستگاه مایکروویو استفاده نکنید ، میتواند منجر به سوختگی های جدی شود .
- به محض باز شدن درب قوطی ، محتویات آن باید ظرف مدت 3 هفته مصرف شود .
- اگر بیش از یک وعده غذایی را آماده کرده اید باید آن را در یخچال در در دمای 2 تا 4 درجه سانتی گراد نگهداری کرده و ظرف مدت 24 ساعت مصرف نمایید .
- به محض شروع تغذیه کودک ، آن وعده غذایی را ظرف مدت 1 ساعت مصرف نمایید یا دور بریزید .

اندازه محصول : 400 گرم
کشور سازنده: ایران (تحت لیسانس میلوپا هلند)
مدت انقضاء : 24 ماه
کد بهداشتی : 70025003310003

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
23,000 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 23000
 • موجودی: ناموجود
 • امتیاز جایزه: 500
 • مدل: Milupa Bebelac Comfort
 • بارکد محصول: 8718117600717

چرا از داروخانه آنلاین خرید کنیم