منوی داروخانه
Your Cart

ترید فورما | Trade Forma

نمایش 1 تا 13 از 13 (1 صفحه)

برند ترید فورما برندی معتبر و آمریکایی در زمینه تولید انواع مکملها برای سلامتی است. شرکت داروسازی دانا این محصول را وارد ایران می کند و تحت لیسانس این شرکت تولید می کند. این شرکت فعالیت خود را در سال 1377 در شهر تبریز آغاز کرد و توانست به اولین شرکت تولید کننده آنتی بیوتیک در سطح منطقه تبدیل شود. امروزه، این شرکت به عنوان شرکتی فعال و پیشرو در ملی فعالیت دارد و تا به حال توانسته است پاسخگوی بخش اعظمی از نیازهای بازار باشد. شرکت داروسازی دانا تا به حال محصولات متنوعی از جمله محصولات تزریقی، کپسول، قرص و سوسپانسیون های خوراکی را به بازار دارویی عرضه کرده است و توانسته است سلامتی را برای ایرانیان به ارمغان بیاورد. این شرکت در زمینه تولید آب مقطر و قطره های چشمی نیز فعالیت دارد.

فعالیت شرکت داروسازی دانا

با توجه به این موضوع که این شرکت فعالیت گسترده ای را در بازار دارویی دارد، در عرصه های مختلفی فعالیت می کند. بسیاری از محصولات دارویی این شرکت وارداتی هستند و تحت لیسانس شرکت های معتبر دارویی در سراسر کشور تولید می شوند. همچنین، این برند محصولات دارویی و غذایی متنوعی را به بازار عرضه می کند و در اختیار کسانی قرار می دهد که به سلامتی خود اهمیت می دهند. امروزه، محصولات ترید فورما از محصولات وارداتی این شرکت به شمار می روند. ترید فورما جایگاه ویژه ای در میان خریداران دارد و توانسته است بخش بزرگی از نیازهای سلامتی ایرانیان را تامین نماید.

انواع محصولات برند ترید فورما را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.


کد تخفیف خوش آمد گویی