منوی داروخانه
Your Cart

تردمیل پاندا مدل DK11

تردمیل پاندا مدل DK11
تردمیل پاندا مدل DK11
تردمیل پاندا مدل DK11
تردمیل پاندا مدل DK11
ناموجود
تردمیل پاندا مدل DK11
تردمیل پاندا مدل DK11
تردمیل پاندا مدل DK11
تردمیل پاندا مدل DK11
تردمیل پاندا مدل DK11

تردمیل چیست؟

تردمیل دستگاهی جهت دویدن و یا راه رفتن در یک محل ثابت می باشد . تردمیل پیش از توسعه ماشین های قدرتی به منظور کنترل قدرت حیوانات و انسان ها برای انجام کار اختراع شد، که اغلب یک آسیاب بود که توسط گام های یک شخص یا حیوان کنترل می شد. چندی بعد ، تردمیل به عنوان یک وسیله برای مجازات زندانیانی که به کار سخت محکوم شده بودند، استفاده می شد. اصطلاح تردمیل و تردویل برای سیستم قدرت و مجازات ، به جای یکدیگر قابل استفاده بودند.تردمیل دیگر برای جنبه کنترل قدرت استفاده نمی شود، بلکه به عنوان یک ابزار ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه تردمیل یک پلتفرم در حال حرکت به همراه یک تسمه نقاله گسترده می باشد که از طریق یک موتور الکتریکی یا چرخ لنگر، کنترل می گردد. تسمه به عقب حرکت کرده و فرد بایستی مطابق با حرکت تسمه نقاله بر روی تردمیل بدود و یا راه برود.سرعت تسمه تردمیل، برابر با سرعت راه رفتن و یا دویدن فرد بر روی تردمیل می باشد. لذا سرعت دویدن فرد بر روی تردمیل قابل اندازه گیری می باشد . انواع تردمیل با قابلیت بیشتر و گران تر ، موتور محور بوده و عموما به وسیله موتور الکتریکی عمل می نمایند . ولی انواع ارزان تر و، سبک تر و ساده تر تردمیل، تنها زمانی کار می کنند که واکر (دونده) با پای خود، تسمه را هل دهد.با توجه به مسائل مطرح شده در زمان خرید تردمیل به عنوان یک ابزار ورزشی، باید به این نکات توجه کنیم. علاوه بر این تردمیل بر اساس نوع کاربرد آن دارای دو نوع تردمیل باشگاهی و تردمیل خانگی می باشد . انواع تردمیل خانگی همان گونه که از اسم آنها پیداست، به عنوان یک وسیله ورزشی در خانه مورد استفاده قرار می گیرد. ولی چنانچه قصد خرید برای مصارف باشگاهی و حرفه ای دارید، باید از تردمیل باشگاهی استفاده نمایید.

نکات مهم برای دویدن بر روی تردمیل:

۱) هرگز با پاهای برهنه بر روی تردمیل پیاده روی نکرده و یا ندوید و حتما باید کفش های مخصوص دویدن را پوشیده باشید چراکه خطر بالای آسیب دیدگی را در بر خواهد داشت.
۲) شروع حرکت و پایان حرکت بر روی تردمیل همواره با سرعت بسیار آهسته انجام شود.
۳) همواره گیره ایمنی دستگاه را به خود متصل کنید.
۴) در صورتی که در حین دویدن احساس سر گیجه و یا سیاهی رفتن چشم ها را دارید بلافاصله تمرین را متوقف کنید.
۵) همواره گرم کردن ( Warm Up ) و سرد کردن ( Cool Down ) با سرعت های پایین صورت بگیرد.
۶) در هنگام دویدن از گرفتن دستگیره خودداری کنید چراکه باعث افزایش شانس آسیب دیدگی شما می شود ودر صورتی که نمی توانید بدون گرفتن آن بدوید سرعت شما نامناسب است.
۷) از اشتباهات شایع در حین دویدن روی تردمیل کوتاه کردن قدم ها و تندتر کردن سرعت قدم ها ( Over Striding ) به علت استرس ناشی از افتادن از روی دستگاه است که باید از آن اجتناب کرد.
۸) همواره سعی شود که فرود پا بجای پاشنه بر روی سینه پا باشد.
۹) از آنجا که جهت حرکت تردمیل به سمت عقب و جهت حرکت پای شما به سمت جلو است همواره سعی کنید برای جلوگیری از ایجاد نیروی مخالف ( Shearing Force ) روی مچ و زانوها فرود پاها تقریبا در زیر مرکز ثقل بدنتان باشد و خیلی جلوتر از بدن، پاهایتان فرود نیاید.
۱۰ ) مرتبا برنامه سرعت وشیب دستگاه را تغییر دهید تا بدنتان به یکنواختی دستگاه عادت نکند.
۱۱) هرگز ناگهان در حین دویدن از دستگاه پایین نیایید.
۱۲) از دویدن طولانی مدت بر روی شیب های بالاتر از ۶-۷ خودداری کنید و حتما بعد از حدود ۵ دقیقه شیب را کاهش دهید تا از فشار مضاعف بر روی کمر و زانوها خودداری کنید. البته پیاده روی های قدرتی بر روی شیب های بالا مشکلی در پی نخواهد داشت.

تردمیل پاندا DK11:

ردمیل خانگی پاندا DK11 ساخت کشور چین با استفاده از تکنولوژی تایوان می باشد،این محصول نیز همانند سایر محصولات پاندا دارای 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ست.موتور این تردمیل قدرتی برابر 3 اسب بخار دارد که از جمله تردمیل های پر قدرت خانگی محسوب میشود.استفاده از این تردمیل تا وزن 140 کیلوگرم مجاز می باشد.دامنه سرعت تردمیل از 1 تا 18 کیلومتر در ساعت متغیر است و شیب آن به صورت برقی تا 15 درجه قابل تنظیم است. این محصول دارای 8 برنامه از پیش تعیین شده،برنامه Body Fat می باشد . ابعاد تسمه آن دارای عرض 48 سانتی متر و طول 135 سانتی متر است.این تردمیل خانگی امکان تاشوندگی دارد که این ویژگی حمل و نقل آن را ساده تر می کند همچنین مجهز به جک گازی ست که باز کردن دستگاه بدون آسیب را ممکن میسازد.بر روی دسته های این تردمیل پاندا امکان تغییر شیب و سرعت هنگام تمرین با دستگاه وجود دارد. امکانات دیگر این محصول عبارتست از: امکان اتصال پورت،پخش موزیک،وجود اسپیکر،ضربه گیر،دمبل ویژه بانوان،مسگری،ماساژور برقی،پایه دراز نشست و...

داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد میدهد:

راهنمای جامع استفاده از دستگاه تردمیل
اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
4,250,000 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 4250000
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Panda Treadmill
  • بارکد محصول: 9999999999264

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید