منوی داروخانه
Your Cart

ترانه های شفابخش طبیعت | TST Plant Medicines

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

شرکت ترانه های شفابخش طبیعت

برندی معتبر و ایرانی در زمینه تولید محصولات سلامتی است. این برند فعالیت خود را در سال 1394 آغاز کرد و در همین مدت کوتاه توانسته است پاسخگوی طیف وسیعی از نیازهای کشور باشد. فرمولاسیون محصولات شرکت ترانه های شفابخش طبیعت بر پایه مواد گیاهی است و همین امر سبب شده است اثر بخشی این محصولات به اندازه زیادی بالا رود و کسانی که به دنبال محصولات طبیعی برای ارتقا سلامتی خود هستند، از این محصولات استفاده کنند. این برند در ساخت محصولاتش از مواد اولیه با کیفیت استفاده می نماید و به استانداردهای بین المللی پایبند است تا محصولاتی ویژه را به بازار عرضه کند.

کیفیت، اصلی جاری در شرکت ترانه های شفابخش طبیعت

کیفیت مهمترین اصلی است که این شرکت به آن پایبند است. در واقع، شاید بتوان گفت کیفیت بالا سبب پیشرفت این محصولات شده است! این شرکت تا به حال مجوزهای زیادی را برای ارتقا کیفیت محصولاتش دریافت کرده است که به شرح زیرند:

  • رای کمیسیون قانونی
  • پروانه بهداشتی دارو
  • پروانه ساخت از وزارت بهداشت

شرکت ترانه های شفابخش طبیعت در تلاش است تا با کسب مجوزهای ملی و بین المللی محصولاتش را به محصولاتی شناخته شده در میان افرادی که به سلامتی اهمیت می دهند تبدیل کند. این شرکت با اتخاذ استراتژی های نوین قصد دارد مواد گیاهی را وارد زندگی افراد کند و کیفیت زندگی را ارتقا دهد.

داروخانه آنلاین، داروخانه ای در منزل شما!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.


کد تخفیف خوش آمد گویی