منو
سبد خرید شما

ای ام اس | AMS

نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

برند ای ام اس برندی معتبر و سوئیسی در زمینه تولید انواع محصولات دارویی و غذایی است. این برند در سال 1975 تاسیس گردید و در ابتدا فرمولهای اختصاصی را برای تولید محصولات سلامتی عرضه می کرد. سپس این کمپانی تصمیم گرفت تا خود اقدام به تولید محصولات کند. فرمولاسیون این محصولات با استفاده از دانش روز دنیا و پیروی از استانداردهای بین المللی تولید می شوند و سپس وارد تولید انبوه می شوند. این برند همواره به فکر پیشرفت و ترقی بوده است و هرگز خود را محدود به مرزهای سوئیس نکرد. اکنون محصولات این برند در سراسر دنیا عرضه می شوند و رضایت مشتریان نشان دهنده کیفیت بالای این محصولات هستند.

اهداف برند ای ام اس

این برند از آغاز فعالیت اهداف کلیدی را برای خود تعریف کرده است و تمامی فعالیتهای خود را حول محور این اهداف شکل داده است. کیفیت یکی از مهمترین مواردی است که سبب می شود این برند در انتخاب مواد اولیه برای تولید محصولاتش بسیار حساس باشد. یکی دیگر از اهداف ای ام اس تبدیل شدن به مرجعی در زمینه تولید مکملهای سلامتی بود.

از مواد گیاهی در تولید محصولات این برند استفاده می شود و همین امر سبب شده است که این محصولات برای سلامتی مفید باشند. بخش کنترل کیفیت این برند بر انتخاب مواد خام اولیه نظارت دقیق دارد و تلاش می کند تا با انجام آزمایشات منظم و رندم در روند تولید محصولات نظارت داشته باشد و مکملهایی ویژه را در اختیار تمام کسانی قرار دهد که به سلامتی خود اهمیت می دهند.

انواع محصولات برند ای ام اس را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.