منو
سبد خرید شما

درباره داروخانه آنلاین

داروخانه آنلاین از  اوایل سال 1396 شمسی، با مجوز رسمی و نظارت مستقیم سازمان غذا و دارو و کادری متخصص و مجرب از پزشکان، کارشناسان دارویی و مشاورین تغذیه، ورزشی و زیبایی، فعالیت خود را مبنی بر رضایت و تکریم مشتری آغاز کرده است. داروخانه آنلاین 12 ساعت در روز (9 صبح تا 12 شب) 7 روز هفته و 365 روز سال در جهت ارائه خدمات  و پشتیبانی ارسال سفارشات، به صورت آنلاین در خدمت شما است.

داروخانه آنلاین به صورت کلی زیر مجموعه داروخانه شبانه روزی سرکار خانم دکتر زهرا شهبازی بوده و علاوه بر این، برای ارائه خدمات بهتر و تامین تمام سلایق و نیازها، با بیش از 10 داروخانه به طور هم زمان در حال همکاری است.

داروخانه آنلاین بر آن است تا در زمینه تامین مکمل های تغذیه ای، مکمل های ورزشی، محصولات بهداشتی و آرایشی، محصولات جنسی، تجهیزات پزشکی و ... بتواند بهترین محصولات ایرانی و خارجی را از نمایندگان رسمی برترین برندهای روز دنیا  تهیه و ارسال کند.

داروخانه آنلاین با ارائه مشاوره تخصصی رایگان در زمینه بدنسازی، مشاوره تخصصی پوست و مو و استفاده از انواع لوازم آرایشی و بهداشتی در خدمت شما عزیزان است.

ارسال سفارشات از داروخانه آنلاین به تهران توسط پیک و شهرستان ها توسط پست پیشتاز در اسرع وقت و به صورت روزانه انجام می شود.

امید بر این است تا با جلب رضایت شما کاربران عزیز داروخانه آنلاین در جهت توسعه و پیشبرد اهداف این مجموعه گامی بلند در راستای تامین نیازهای اولیه تغذیه ای و دارویی شما برداریم.