منوی داروخانه
Your Cart

بیگن | Bigen

رنگ مو سریع مردانه شماره 105 بیگن ۴۰ گرم رنگ مو سریع مردانه شماره 105 بیگن ۴۰ گرم
ناموجود
برند: بیگن | Bigen مدل: Bigen Men's Speedy Color, Medium Brown 105
کیت رنگ سریع مردانه شماره 105 (قهوه ای متوسط):رنگ موی بیگن در مدت کوتاهی تمام موهای سفید آقایان را پوشش می دهد. این رنگ مو با ترکیبات خاص خود بدون آمونیاک رنگی کاملا طبیعی را به ارمغان می آورد. رنگ موی مردانه بیگن در 5 رنگ می باشد که شماره  105 قهوه ای مدیوم یا متوسط آن  است. استفاده از ای..
قهوه ای متوسط
375,000 تومان
رنگ مو سریع مردانه شماره 104 بیگن ۴۰ گرم رنگ مو سریع مردانه شماره 104 بیگن ۴۰ گرم
ناموجود
برند: بیگن | Bigen مدل: Bigen Men's Speedy Color, Natural Brown 10۴
کیت رنگ سریع مردانه شماره 104 (قهوه ای طبیعی):رنگ موی بیگن در مدت کوتاهی تمام موهای سفید آقایان را پوشش می دهد. این رنگ مو با ترکیبات خاص خود بدون آمونیاک رنگی کاملا طبیعی را به ارمغان می آورد. رنگ موی مردانه بیگن در 5 رنگ می باشد که شماره  104 قهوه ای طبیعی آن  است. استفاده از این رنگ مو ..
قهوه ای طبیعی
375,000 تومان
رنگ مو سریع مردانه شماره 103 بیگن ۴۰ گرم رنگ مو سریع مردانه شماره 103 بیگن ۴۰ گرم
ناموجود
برند: بیگن | Bigen مدل: Bigen Men's Speedy Color, Dark Brown 103
کیت رنگ سریع مردانه شماره 103 (قهوه ای تیره):رنگ موی بیگن در مدت کوتاهی تمام موهای سفید آقایان را پوشش می دهد. این رنگ مو با ترکیبات خاص خود بدون آمونیاک رنگی کاملا طبیعی را به ارمغان می آورد. رنگ موی مردانه بیگن در 5 رنگ می باشد که شماره  103  قهوه ای تیره آن  است. استفاده از این رنگ..
قهوه ای تیره
375,000 تومان
رنگ مو سریع مردانه شماره 101 بیگن ۴۰ گرم رنگ مو سریع مردانه شماره 101 بیگن ۴۰ گرم
ناموجود
برند: بیگن | Bigen مدل: Bigen Men's Speedy Hair Color Natural Black 101
کیت رنگ سریع مردانه شماره 101 (رنگ مشکی طبیعی):رنگ موی بیگن در مدت کوتاهی تمام موهای سفید آقایان را پوشش می دهد. این رنگ مو با ترکیبات خاص خود بدون آمونیاک رنگی کاملا طبیعی را به ارمغان می آورد. رنگ موی مردانه بیگن در 5 رنگ می باشد که شماره 101 تیره ترین آن  است. استفاده از این رنگ مو بسیار آسا..
مشکی طبیعی
375,000 تومان
رنگ مو تدریجی زنانه و مردانه مشکی کالر بیگن 180 گرم رنگ مو تدریجی زنانه و مردانه مشکی کالر بیگن 180 گرم
ناموجود
برند: بیگن | Bigen مدل: Bigen Color & Condition Ash Brown 180g
رنگ مو و نرم کننده مو زنانه و مردانه مشکی بیگن:این محصول طوری موهای شما را رنگ میکند که اصلا اطرافیان متوجه تغییر رنگ مویی شما نشوند. به این صورت که هر بار از این رنگ استفاده می کنید موهای سفید کمی مایل به خاکستری میشود. با استفاده از این رنگ هر بار این تن خاکستری بیشتر می شود.با برس  موهایتان ..
تغییر تدریجی رنگ سفیدی مو
310,000 تومان
رنگ ریش و سبیل شماره 103B بیگن ۲۰ گرم رنگ ریش و سبیل شماره 103B بیگن ۲۰ گرم
ناموجود
برند: بیگن | Bigen مدل: Bigen Men's Beard Color, Natural Black B103
کیت رنگ ریش و سبیل بیگن bigen 103b  کیت رنگ ریش و سبیل بیگن ریش و سبیل سفید شما را کاملا می پوشاند و به رنگ طبیعی بر می گرداند به طوری که کسی متوجه رنگ شدگی آنها نمی شود. استفاده ازاستراتژی بسیار راحت و سریع می باشد.این محصول در هنگام استفاده چکه نمی کند و به سرعت درون موها نفوذ کرده و در 5 دقی..
قهوه ای تیره
312,500 تومان
رنگ ریش و سبیل شماره 102B بیگن 20 گرم رنگ ریش و سبیل شماره 102B بیگن 20 گرم
ناموجود
برند: بیگن | Bigen مدل: Bigen Men's Beard Color, Brownish Black B102 20g
کیت رنگ ریش و سبیل بیگن bigen 102b  کیت رنگ ریش و سبیل بیگن ریش و سبیل سفید شما را کاملا می پوشاند و به رنگ طبیعی بر می گرداند به طوری که کسی متوجه رنگ شدگی آنها نمی شود. استفاده ازاستراتژی بسیار راحت و سریع می باشد. این محصول در هنگام استفاده چکه نمی کند و به سرعت درون موها نفوذ کرده و د..
قهوه ای مشکی
378,200 تومان
رنگ ریش و سبیل شماره 101B بیگن مشکی رنگ ریش و سبیل شماره 101B بیگن مشکی
ناموجود
برند: بیگن | Bigen مدل: Bigen Men's Beard Color, Natural Black B101 (20g + 20g)
کیت رنگ ریش و سبیل بیگن bigen 101b  کیت رنگ ریش و سبیل بیگن ریش و سبیل سفید شما را کاملا می پوشاند و به رنگ طبیعی بر می گرداند به طوری که کسی متوجه رنگ شدگی آنها نمی شود. استفاده ازاستراتژی بسیار راحت و سریع می باشد.این محصول در هنگام استفاده چکه نمی کند و به سرعت درون موها نفوذ کرده و در 5 دقی..
20 گرم
156,000 تومان
نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

برند بیگن برندی معتبر و ژاپنی در زمینه تولید محصولات مرتبط با رنگ موی آقایان است. این برند کار خود را در سال 1905 آغاز کرد و اکنون توانسته است محصولات خود را به بیش از 70 کشور در سراسر دنیا ارسال کند. محصولات این برند دارای کیفیت بالایی هستند و ظاهری بسیار طبیعی به چهره آقایان می بخشند. همین امر سبب شده است که محصولات این برند متقاضیان زیادی در سراسر دنیا داشته باشند. این برند در کنار بخشیدن رنگی طبیعی به موها از مواد تقویت کننده در محصولاتش استفاده می کند. در واقع، این برند بر این موضوع تمرکز دارد که محصولاتی را برای حفظ سلامتی و زیبایی مو به بازار عرضه کند.

محصولات برند بیگن

وقتی صحبت از برندی ویژه می شود اولین سوالی که به ذهن خطور می کند این است که این برند چه محصولاتی را به بازار عرضه می کند. همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم، این برند انواع رنگ مو و رنگ ریش و سبیل را برای ایجاد صورتی زیبا در اختیار تمامی مردانی قرار می دهد که به داشتن ظاهری زیبا اهمیت می دهند.

اهداف برند بیگن

موسسان این برند کیفیت را مد نظر خود قرار داده اند. آنها بر این عقیده هستند تنها موردی که سبب می شود نام برندی در ذهن کاربران ثبت شود، کیفیت بالای محصولات است. به همین دلیل این برند تا به حال تلاش کرده است از مواد اولیه با کیفیت در تولید محصولاتش استفاده کند. تقاضای بالا برای خرید محصولات این برند نشان دهنده همین موضوع هستند.

انواع محصولات برند بیگن را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.