منو
سبد خرید شما

کاندرل | Canderel

نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

برند کاندرل برندی معتبر و سوئیسی در زمینه تولید انواع شیرین کننده است. این برند نزدیک به 30 سال است که در این زمینه فعالیت دارد و در همین زمان محدود توانسته است به برندی شناخته شده در سطح بین المللی تبدیل شود. اکنون محصولات این برند به بیش از 100 کشور در سراسر دنیا ارسال می شوند و همین امر گواهی بر اثربخشی محصولات این برند است. متخصصانی که در این برند فعالیت دارند روند تولید محصولات را به خوبی زیر نظر دارند و در تلاش هستند تا با ایده هایی نوآورانه فرمولاسیون این محصولات را تغییر دهند و مکملهایی را با ویژگی های شگفت آور به بازار عرضه کنند. جسارت این برند برای استفاده از فرمولاسیون ویژه در تولید محصولاتش سبب شده است این برند به جایگاه بالایی در سطح بین المللی برسد.

برند کاندرل برندی متعهد

این برند به استانداردهای بین المللی متعهد است و همین امر سبب شده است که تاییدیه هایی را از سازمان بهداشت جهانی، سازمان غذا و دارو آمریکا، وزارت بهداشت آمریکا و انجمن دیابت انگلستان دریافت کند. همانطور که می دانید افراد مبتلا به بیماری دیابت نمی توانند از محصولات شیرین استفاده کنند. اما برند ویژه محصولاتی مناسب برای بیماران دیابتی نیز طراحی کرده است تا حس خوش زندگی را به آنها بازگرداند. این برند مجهز به لابراتورهای پیشرفته است و همین امر روند تولید محصولات را به روندی علمی تر تبدیل کرده است.

انواع محصولات برند کاندرل را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.