منو
سبد خرید شما

هارتمن | Hartman

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

برند هارتمن برندی معتبر و آلمانی در زمینه تولید انواع محصولات بهداشتی مانند چسم زخم، پانسمان و پوشک های بهداشتی برای بزرگسالان است. این برند در سال 1874  فعالیت خود را آغاز کرد و اکنون بیشتر از 100 سال است که به فعالیت خود در این زمینه ادامه داده است. این برند همواره تلاش کرده است تا راهکارهای منحصر به فردی را برای مراقبت از زخم، جلوگیری از بی اختیاری در ادرار، تولید ضدعفونی ها برای پیشگیری از عفونت پس از جراحی در اختیار جامعه بهداشتی قرار دهد. این برند بر این باور است که اکنون زمان آن فرارسیده است تا با مراقبت های بهداشتی به ارتقا سلامتی در جامعه جهانی کمک کنیم!

نگاهی فراتر از مرزها رویکرد ویژه برند هارتمن

این برند از آغاز تاسیس هرگز به فکر فعالیت در مرزهای آلمان نبود و همواره رویکردی جهانی را در نظر داشت. موسسان هارتمن بر این عقیده بودند که با پیشرفت علم و تکنولوژی دنیا به سمت سلامت پیش می رود، اما در این میان اگر مراقبت های پزشکی به درستی صورت نگیرد تمامی فعالیتها در این زمینه بی فایده خواهد.

امروزه، دیگر مانند گذشته بیماریهای مزمن بیماریهایی لاعلاج به شمار نمی روند و انواع درمانها برای این افراد وجود دارد. اگر مراقبتهای بهداشتی از این افراد به درستی صورت گیرد به زودی آنها به جامعه بازخواهند گشت و این چیزی است که این برند به آن توجه دارد! این برند همواره به فکر استفاده از رویکردهای جدید در تولید محصولاتش بوده است و رضایت مشتریان در سراسر دنیا گواهی بر نوآوریهای این برند در زمینه محصولات مراقبت بهداشتی است.

انواع محصولات برند هارتمن را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.