منوی داروخانه
Your Cart

مستر تامی | Mr. Tumee

پاستیل کلسیم پلاس ویتامین D مستر تامی
ناموجود
برند: مستر تامی | Mr. Tumee مدل: Mr Tumee Calcium Plus Vitamin D
پاستیل کلسیم پلاس ویتامین D مستر تامیپاستیل کلسیم پلاس ویتامین D مستر تامی مکملی منحصر به فرد برای تقویت استخوانها و مفاصل در کودکان است.این مکمل حاوی ماده معدنی کلسیم و ویتامین دی است.نقش کلسیم و ویتامین دی در سلامت بدنمصرف ویتامین دی در دوران کودکی بسیار مهم است و اثرات آن در دوران بزرگسالی نیز مش..
تقویت و استحکام استخوان و دندان کودکان
54,000 تومان
پاستیل مولتی ویتامین مستر تامی
ناموجود
برند: مستر تامی | Mr. Tumee مدل: Mr Tumee Multi Vitamin & Mineral
پاستیل مولتی ویتامین مستر تامیپاستیل مولتی ویتامین مستر تامی مکملی منحصر به فرد برای تقویت سیستم ایمنی بدن و تامین ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن کودک است.چرا باید از مکمل مولتی ویتامین استفاده کنیم؟دوران کودکی و نوجوانی مهم‌ترین دوران رشد انسانهاست. پیروی از برنامه غذایی صحیح و مصرف مکمل‌های..
تامین کننده ویتامین و مواد معدنی کودک و حاوی آنزیم‌های ضروری و آنتی اکسیدان‌ها
58,000 تومان
نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

برند مستر تامی برندی معتبر و آمریکایی در زمینه تولید مکملهای مولتی ویتامین برای کودکان است. این برند از آغاز فعالیت به دنبال روشی بوده است تا خوردن ویتامین را به کار دل انگیز برای کودکان تبدیل کند. زیرا بر این باور است که اگر مواد مغذی مورد نیاز بدن در این دوران تامین گردند، افراد در بزرگسالی به بیماریهای مزمن دچار نمی شوند. محصولات این برند از مواد اولیه با کیفیت تولید می شوند و اثربخشی این محصولات در تامین نیاز بدن کودکان به انواع ویتامین ها و مواد معدنی سبب گردید که این برند جایزه ویژه ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا را دریافت کند. اکنون این برند به برندی برتر در سطح بین المللی تبدیل شده است و این محصولات به بسیاری از کشورهای دنیا عرضه می شوند.

ارتقا سلامتی کودکان، مهمترین هدف برند مستر تامی

موسسان این برند بر این عقیده هستند که دوران کودکی مهمترین دوران در زندگی هر انسانی به شمار می رود. در این دوران ظرفیت های فکری و بدنی افراد در روند رشد قرار دارد و اگر مواد مورد نیاز برای رشد به بدن کودک برسند، کودک می تواند در آینده فردی سالم و موفق باشد. برند مستر تامی مکملهایش را با شکل هایی بسیار زیبا طراحی می کند که برای کودکان جذابیت داشته باشد و آنها به طور خودکار به سمت استفاده از مکمل های حاوی ویتامین و مواد معدنیم تمایل شوند.

انواع محصولات برند مستر تامی را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.