منو
سبد خرید شما

پمپرز | Pampers

نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

برند پمپرز برندی معتبر و آمریکایی در زمینه تولید پوشک های یکبار مصرف برای کودکان است. این برند اولین برند پوشک در سراسر دنیا به شمار می رود و پس از آن کمپانی های دیگری اقدام به تولید و ساخت این محصول کردند. مخترع پوشک مهندس شیمی به نام ویکتور میلرز است که در سال 1950 اولین پوشک را ساخت و آن را بر روی نوه هایش امتحان کرد. به زودی این محصول مورد توجه قرار گرفت و همین امر سبب شد که این برند به صورت برندی معتبر و فعال در زمینه تولید پوشک های بهداشتی تبدیل شود. محصولات این برند کاملا با توجه به نیازهای پوستی کودکان تولید می شوند و در تولید آنها از مواد آنتی باکتریال استفاده می گردد. همین امر سبب شده است این محصولات مورد توجه قرار بگیرند و امروزه این محصولات تقریبا در تمامی کشورهای دنیا عرضه می شوند.

ویژگی محصولات برند پمپرز

یکی از مواردی که سبب شده است محصولات این برند در سراسر دنیا مورد توجه قرار بگیرند تمرکز این برند بر نیازهای ویژه کودکان است. با توجه به این موضوع که این محصولات در تماس مستقیم با اندام تناسلی کودکان قرار دارند، توجه به برخی از موارد از جمله متریالی که در ساخت آنها به کار می رود اهمیت بسیار زیادی دارد. برند پمپرز سالیان زیادی است که در این زمینه فعالیت دارد و اکنون به برندی پیشرو در سطح بین المللی تبدیل شده است.

انواع محصولات برند پمپرز را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.