منوی داروخانه
Your Cart

فارما لایف | Pharmalife

برند: فارما لایف | Pharmalife مدل: Pharmalife Rinfoltil Women Vial 10count
ویال رینفولتیل بانوان فارما لایف ویال رینفولتیل بانوان فارما لایف مکملی موثر در جهت رشد مو و پیشگیری از ریزش آنها با فرمولاسیونی منحصر به فرد است که هر یک از ترکیبات آن اثری بهینه بر درمان ریزش مو و تقویت مو دارد.عصاره خشک Saw Palmetto (گیاه نخل اره ای) این عصاره دارای 25 درصد اسیدهای چرب توتال، ..
ضد ریزش و فعال کردن رویش مجدد مو و ضخیم کردن موی سر
1,483,500 تومان
برند: فارما لایف | Pharmalife مدل: Pharmalife Rinfoltil Remineralising Lotion Women 100ml
لوسیون بانوان رینفولتیل فارما لایف ویال رینفولتیل بانوان فارما لایف مکملی موثر در جهت رشد مو و پیشگیری از ریزش آنها با فرمولاسیونی منحصر به فرد است که هر یک از ترکیبات آن اثری بهینه بر درمان ریزش مو و تقویت مو دارد. عصاره خشک Saw Palmetto (گیاه نخل اره ای) این عصاره دارای 25 درصد اسیدهای چرب ت..
لوسیون دارای مواد معدنی فعال کننده مجدد رویش فیزیولوژیکی و ضخیم کردن موی سر
737,500 تومان
برند: فارما لایف | Pharmalife مدل: Pharmalife Rinfoltil men Vial 10count
ویال رینفولتیل آقایان فارما لایف ویال رینفولتیل آقایان فارما لایف مکملی موثر در جهت رشد مو و پیشگیری از ریزش آنها با فرمولاسیونی منحصر به فرد است که هر یک از ترکیبات آن اثری بهینه بر درمان ریزش مو و تقویت مو دارد.عصاره خشک Saw Palmetto (گیاه نخل اره ای) این عصاره دارای 25 درصد اسیدهای چرب توتال، ..
جهت فعال کردن مجدد رویش فیزیولوژیکی مو و ضد ریزش مو و طاسی سر
1,483,500 تومان
برند: فارما لایف | Pharmalife مدل: Pharmalife Reumalin Forte
قرص رومالین فورت فارما لایف را از داروخانه آنلاین بخواهید:داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما..
کمک به درمان آرتروز، ضد اسپاسم و رماتیسم و کمک به کاهش التهاب
745,900 تومان
لوسیون آقایان رینفولتیل فارما لایف 100 میلی لوسیون آقایان رینفولتیل فارما لایف 100 میلی
ناموجود
برند: فارما لایف | Pharmalife مدل: Pharmalife Rinfoltil Remineralising Lotion men 100ml
لوسیون آقایان رینفولتیل فارما لایفویال رینفولتیل آقایان فارما لایف مکملی موثر در جهت رشد مو و پیشگیری از ریزش آنها با فرمولاسیونی منحصر به فرد است که هر یک از ترکیبات آن اثری بهینه بر درمان ریزش مو و تقویت مو دارد.عصاره خشک Saw Palmetto (گیاه نخل اره ای) این عصاره دارای 25 درصد اسیدهای چرب توتال..
تقویت کننده و جلوگیری از ریزش مو و ضخیم کردن موی سر
737,500 تومان
قرص کلایمکس فارما لایف 30 عددی قرص کلایمکس فارما لایف 30 عددی
ناموجود
برند: فارما لایف | Pharmalife مدل: Pharmalife Claimax
قرص کلایمکس فارما لایفقرص کلایمکس فارما لایف مکملی منحصر به فرد برای تقویت میل جنسی و قوای جسمی در آقایان است. این مکمل حاوی عصاره گیاهی جینسینگ، جینکوبیلوبا، آمینو اسید آرژنین و ویتامین‌های ضروری مورد نیاز بدن است.نقش عصاره های گیاهی و ویتامین‌ها در تقویت میل جنسی آقایانرابط جنسی یکی از مهم‌ترین پا..
تقویت قوای جسمی و میل جنسی آقایان
456,000 تومان
قرص پی ام اس 50 فارما لایف 30 عددی قرص پی ام اس 50 فارما لایف 30 عددی
ناموجود
برند: فارما لایف | Pharmalife مدل: Pharmalife PMS 50
قرص پی ام اس 50 فارما لایفقرص پی ام اس 50 فارما لایف حاوی ویتامین ب ۶، ویتامین دی، ترکیبات گیاهی و انواع ویتامین‌هاست. این مکمل برای بهبود علائم پیش از قاعدگی (پی ام اس)، کاربرد دارد. این مکمل نقش بسیار مهمی در کنترل این علائم دارد و به ارتقا حالت های روحی و حفظ سلامت جنسی در دوران پیش از قاعدگی کمک..
کاهش و درمان اختلالات قبل از قاعدگی
282,500 تومان
قرص مخمر جو فارما لایف  60 عدد قرص مخمر جو فارما لایف  60 عدد
ناموجود
برند: فارما لایف | Pharmalife مدل: Pharmalife Brewers Yeast
قرص مخمر جو فارما لایف  60 عددقرص مخمر جو فارما لایف مکملی منحصر به فرد برای تقویت سیستم ایمنی بدن است. همچنین این محصول به بهبود عملکرد سیستم گوارشی، بهبود مشکلات پوستی و کنترل چربی خون و قند خون کمک فراوانی می کند.مخمر آبجو ویژگی‌هایی دارد؟در مخمر آبجو ترکیب ویژه اسید نوکلئیک، 18 نوع آمینواسی..
بهبود عملکرد سیستم ایمنی، مشکلات پوستی و گوارشی
43,200 تومان
قرص فرولایف فارما لایف 30 عدد قرص فرولایف فارما لایف 30 عدد
ناموجود
برند: فارما لایف | Pharmalife مدل: Pharmalife Ferrolife
قرص فرولایف فارمالایفقرص فرولایف فارمالایف به درمان کمخونی ناشی از فقرآهن و افزایش انرژی بدن کمک می‌کند. این مکمل حاوی ویتامین ب12،  ویتامین ث و املاح ضروری بدن است.نقش آهن بر سلامتیآهن ماده معدنی  حیاتی برای تشکیل پروتئین هموگلوبین خون است و در بسیاری از واکنش‌های بیوشیمیایی بدن شرکت دارد..
درمان کم خونی ناشی از فقر آهن و افزایش سیستم ایمنی
53,000 تومان
قرص سولسان فارما لایف 30 عدد قرص سولسان فارما لایف 30 عدد
ناموجود
برند: فارما لایف | Pharmalife مدل: Pharmalife Solesan
قرص سولسان فارما لایفقرص سولسان فارما لایف به حفظ سلامت پوست، بهبود روند برنزه شدن و محافظت از بدن در برابر اشعه ماوراء بنفش کمک می‌کند.محافظت از پوست برای برنزه کردنپوست، بزرگترین و وسیع ترین اندام بدن است و نخستین سد دفاعی بدن در برابر عوامل آسیب رسان خارجی به شمار می‌رود و از لایه‌های مختلفی تشکی..
حفظ سلامت پوست و آماده کردن پوست برای برنزه شدن
64,300 تومان
قرص رینفولتیل فارما لایف 60 عددی قرص رینفولتیل فارما لایف 60 عددی
ناموجود
برند: فارما لایف | Pharmalife مدل: Pharmalife Rinfoltil
قرص رینفولتیل فارمالایفقرص رینفولتیل فارمالایف حاوی عصاره های گیاهی، ویتامین ها و مینرال های مورد نیاز برای سلامت پوست و مو است. این مکمل ضدریزش مو است و ضخامت تارهای مو را بهبود می بخشد. این مکمل حاوی فرآورده‌ای اختصاصی برای تقویت مو و پیشگیری از ریزش آن از جمله عصاره گیاهی نخل اره‌ای و عصاره خشک چ..
ضد ریزش مو، کمک به رویش و ضخیم کردن مو
891,300 تومان
قرص بیوستاتین فورت فارما لایف 60 عددی قرص بیوستاتین فورت فارما لایف 60 عددی
ناموجود
برند: فارما لایف | Pharmalife مدل: Pharmalife Biostatine Fort
قرص بیوستاتین فورت فارما لایفقرص بیوستاتین فورت فارما لایف مکملی منحصر به فرد برای کنترل کلسترول خون است. مصرف این مکمل به بهبود کلسترول بالای خون کمک می کند و نقش موثری در حفظ سلامت عمومی بدن دارد.چگونه کلسترول بالا می رود؟یکی از مهمترین عواملی که سبب بروز کلسترول بالا در بدن می شود مصرف غذاهای چرب..
کمک به کنترل و کاهش کلسترول خون
205,000 تومان
شامپو ضد ریزش مو رینفولتیل فارما لایف 200 میلی
ناموجود
برند: فارما لایف | Pharmalife مدل: Pharmalife Rinfoltil - Anti Hair Loss Shampoo
شامپو ضد ریزش مو رینفولتیل فارما لایفریزش مو مشکلی که خیلی ها را نگران کرده و افراد زیادی را وادار به پیگیری درمان کرده است. ریزش مو به عوامل مختلفی بستگی داشته و انواع مختلفی دارد.هرکسی در طول روز چند تار مو را از دست می دهد و در عوض چند تار مو بر روی سرش رشد می کند این سیکل طبیعی مو به حساب می آید..
تقویت کننده و عامل رویش مجدد مو
127,200 تومان
نمایش 1 تا 13 از 13 (1 صفحه)

برند فارما لایف برندی معتبر و ایتالیایی در زمینه تولید انواع مکملها برای سلامتی است. محصولات این برند از مواد اولیه با کیفیت تولید می شوند و همین امر اثربخشی این محصولات را به اندازه چشمگیری افزایش داده است. اکنون محصولات این برند در بیش از 40 کشور دنیا عرضه می شوند و تقاضا برای خرید محصولات این برند بسیار بالاست. این برند فعالیت خود را در سال 1997 آغاز کرد و تمرکز اصلی خود را بر گیاهان دارویی و مشتقات آن برای درمان بیماریها قرار داد. این برند در تلاش است تا محصولاتی را با کمترین عوارض جانبی در اختیار تمامی کسانی قرار دهد که به حفظ سلامت خود اهمیت می دهند.

فلسفه برند فارما لایف

این برند بر مفهوم فیتوتراپی مدرن تمرکز دارد و تلاش می کند تا پیوندی عمیق و دوباره میان پزشکی سنتی و پزشکی مدرن برقرار سازد. این برند بر این عقیده است که در گذشته انسانها برای درمان بیماریهای خود به دامان طبیعت پناه می بردند و اکنون نیز باید برای درمان بیماریها و ارتقا سلامتی خود دست به دامان طبیعت شوند.

گواهینامه های برند فارما لایف

این برند در طول سالیان دراز فعالیت توانسته است به موفقیت های چشمگیری دست پیدا کند. تمامی محصولات این برند بر اساس پروتکول های سازمان غذا و دارو تولید می شوند. این برند توانسته است به گواهینامه های متعددی از جمله ISO 9001، ISO 13485 و ISO 22000 دست پیدا کند.

انواع محصولات برند فارما لایف را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.