منو
سبد خرید شما

اس تی پی فارما | STP.Pharma

نمایش 1 تا 12 از 23 (2 صفحه)

برند اس تی پی فارما برندی معتبر و ایرانی در زمینه تولید انواع مکملهای دارویی و ورزشی است. در سال 1380، دکتر حمیدرضا بافنده شرکت سوناروکیش را برای تولید انواع مکملهای دارویی راه اندازی کرد. سپس این شرکت در سال 1389 طی توافق نامه ای با شرکت دارویی سونا طب پارسه (اس تی پی فارما) ظرفیت تولید خود را افزایش داد و اکنون به یکی از پیچیده ترین کارخانجات تولید محصولات دارویی و با کیفیت شده است. این مکملها با تکیه بر علم روز دنیا و پیروی از استانداردهای بین المللی تولید می شوند و توانسته اند به برندی محبوب در بازار مکملهای ایرانی تبدیل شوند. این برند بر این اعتقاد است زمانی که علم و تجربه در کنار یکدیگر قرار می گیرند می توانند محصولاتی بی رقیب را تولید کنند.

محصولات برند اس تی پی فارما

این برند انواع مکملهای ورزشی و دارویی را برای ارتقا سلامتی و کیفیت زندگی افراد در جامعه به بازار عرضه می کند. محصولات این برند بسیار با کیفیت هستند و همین امر سبب شده است که به برندی محبوب در جامعه ایرانی تبدیل شوند. همچنین، این برند در زمینه تولید برخی داروها مانند لورازتان نیز فعالیت دارد.

چشم انداز برند اس تی پی فارما

این برند همواره به دنبال ارتقا کیفیت محصولات خود و همکاری با برندهای معتبر دنیا بوده است. در همین راستا این برند توانست همکاری تنگاتنگی با برخی از برندهای مشهور کانادایی داشته باشد و این موضوع بر ارتقا کیفیت و کارآیی مکملها اثر گذاشت و سطح کیفی آنها را به میزان بسیار زیادی افزایش داد. این برند همواره از مواد اولیه با کیفیت برای تولید محصولاتش استفاده می کند. این برند بر استاندارد GMP تمرکز دارد و آن را بر سیستم های کنترل کیفیت خود اعمال کرده است. در تولید این مکملها از گرما یا حلال که اثر مخربی بر فرمولاسیون مکملها دارند استفاده نمی شود.

شرکای رسمی برند اس تی پی فارما

اس تی پی فارما به عنوان نمایندگی رسمی برخی از برندهای معتبر در ایران فعالیت دارد که به شرح زیرند:

  • Elite pharmacaps Inc. Canada
  • Prime Nutrisource Inc. Canada
  • Nugale Pharmaceutical Inc. Canada
  • STP Pharmaceutical Inc. Canada
  • Passiono Internatinal Co. China
  • Hekangshounda Medical and Technological
  • Qinddao Luxiading medical Technology

انواع محصولات برند اس تی پی فارما را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.