منو
سبد خرید شما

سانوفی اونتیس | Sanofi-Aventis

نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)

برند سانوفی اونتیس برندی معتبر و فرانسوی در زمینه تولید انواع مکملهای دارویی و سلامتی است. این شرکت از ابتدا رویکردی بین المللی داشت و به این موضوع باور دارد که تمامی افراد در سراسر دنیا باید به مراقبت های بهداشتی دسترسی داشته باشند. این برند در تلاش است تا با تولید مکملهای مناسب، با تکیه از علم روز دنیا و پیروی از استانداردهای بین المللی، از بروز مشکلات و بیماریهای حاد مانند سرطان و یا بیماریهای خود ایمنی جلوگیری به عمل آورد. هدف اصلی این برند ایجاد یک زندگی سالم برای بشریت است. این برند با عرضه محصولاتش در سطح بین المللی این امکان را برای میلیون ها نفر فراهم ساخته است تا به زندگی سالم دست پیدا کنند و بتوانند از حضور خود در این کره خاکی لذت ببرند.

اهداف برند سانوفی اونتیس

این برند بر این باور است که پیشرفتهای پزشکی در قرن اخیر سبب شده است که امید به زندگی افزایش پیدا کند. به همین دلیل برند سانوفی اونتیس قاطعانه برای کمک به پیشرفت و مداومت سلامت در میان افراد تلاش می کند. این برند می خواهد با تمرکز بر روشهای جلوگیری از پیشرفت و ابتلا به بیماری سلامتی را برای تمامی افراد نهادینه کند.

یکی از کارهای منحصر به فرد این برند ایجاد واکسن برای ویروس دنگی است. این ویروس سبب مرگ افراد زیادی در طول تاریخ شده است. این واکسیناسیون اولین بار در فیلیپین صورت گرفت و جان بسیاری از افراد را نجات داد. همچنین این برند در انجام واکسیناسیون فلج اطفال در بسیاری از مناطق محروم دنیا پیش قدم بوده است و همین موضوعات نشان می دهد که این برند به اهداف خود پایبند است.

نوآوری برند سانوفی اونتیس

این برند با رویکردی تازه به علم در تلاش است تا محصولاتی متنوع را در اختیار کسانی قرار دهد که به سلامتی خود اهمیت می دهند. این برند با استقامت و پشتکاری توانسته است تخصص بالایی در زمینه جلوگیری از ابتلا به بیماریهای حاد مانند مالاریا، سل، صرع و بیماریهای دیگر داشته باشد و اکنون به برندی برتر در سطح جهانی تبدیل شده است.

انواع محصولات برند سانوفی اونتیس را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.