Menu
Your Cart

والاس | Wallace

برند والاس برندی معتبر و انگلیسی در زمینه تولید انواع مکملها برای سلامتی است. این برند از آغاز فعالیت تاکنون تلاش کرده است تا با تولید محصولاتی منحصر به فرد تحولی در زمینه تولید مکملهای سلامتی به وجود بیاورد. این برند بر این باور است سلامتی یکی از موضوعاتی است که همواره از ابتدای تاریخ مورد توجه بشریت بوده است و امروزه انسانها می توانند با استفاده از امکاناتی که در دسترس دارند به ارتقا سلامتی خود به بهترین شکل کمک کنند. به همین دلیل این برند به برندی پیشرو در این زمینه تبدیل شده است و امروزه محصولات این برند در بسیاری از کشورهای دنیا عرضه می شوند. این برند در تمامی این سالها به مطالعات علمی توجه داشته است و همیشه تعهد خود را به پیروی از استانداردهای بین المللی حفظ کرده است.

رویکرد برند والاس 

طراحی فرمولاسیون نوآورانه یکی از اهداف برند والاس است و این چیزی است که در تولید مکملهای این برند به چشم می خورد. محصولات این برند تحت سخت ترین مراحل کنترل کیفی تولید می شوند و این برند همواره آزمایشات سختی را بر تولید محصولاتش اعمال می کند. به طور مثال متخصصین این برند همیشه برخی از محصولات را به صورت تصادفی انتخاب می کنند و آزمایشهای کنترل کیفی را بر آنها انجام می دهند! خبر خوب این است که در تمامی این سالها این محصولات توانسته اند بهترین نتایج را از این آزمایشات به دست بیاورند و همین امر سبب شده است این محصولات مورد توجه قرار بگیرند.

انواع محصولات برند والاس را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

کپسول آیرونورم والاس | 25 عدد | رفع کمبود آهن و کم خونی ناشی از فقر آهن کپسول آیرونورم والاس | 25 عدد | رفع کمبود آهن و کم خونی ناشی از فقر آهن
ناموجود
برند: والاس | Wallace مدل: Wallace Ironorm Caps
کپسول آیرونورم والاس را از داروخانه آنلاین بخواهید:داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحویل بگیرید. ..
23,000 تومان
قطره آهن آیرونورم والاس | 15 میلی لیتر | پیشگیری از کمبود آهن بدن
ناموجود
برند: والاس | Wallace مدل: Wallace Ironorm Drops
قطره آهن آیرونورم والاسقطره آهن آیرونورم پلاس مکملی منحصر به فرد برای پیشگیری از فقر آهن و بهبود کمخونی است. این مکمل حاوی 25 میلی‌گرم آهن سولفات در هر میلی‌لیتر قطره آهن است.کمبود آهن را جدی بگیرید!در بدن انسان حدود 4-3 گرم آهن وجود دارد. نیاز بدن به آهن در دوران شیرخوارگی، کودکی، هنگام رشد و باردا..
20,000 تومان
نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)