منو
سبد خرید شما

والاس | Wallace

نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

برند والاس برندی معتبر و انگلیسی در زمینه تولید انواع مکملها برای سلامتی است. این برند از آغاز فعالیت تاکنون تلاش کرده است تا با تولید محصولاتی منحصر به فرد تحولی در زمینه تولید مکملهای سلامتی به وجود بیاورد. این برند بر این باور است سلامتی یکی از موضوعاتی است که همواره از ابتدای تاریخ مورد توجه بشریت بوده است و امروزه انسانها می توانند با استفاده از امکاناتی که در دسترس دارند به ارتقا سلامتی خود به بهترین شکل کمک کنند. به همین دلیل این برند به برندی پیشرو در این زمینه تبدیل شده است و امروزه محصولات این برند در بسیاری از کشورهای دنیا عرضه می شوند. این برند در تمامی این سالها به مطالعات علمی توجه داشته است و همیشه تعهد خود را به پیروی از استانداردهای بین المللی حفظ کرده است.

رویکرد برند والاس 

طراحی فرمولاسیون نوآورانه یکی از اهداف برند والاس است و این چیزی است که در تولید مکملهای این برند به چشم می خورد. محصولات این برند تحت سخت ترین مراحل کنترل کیفی تولید می شوند و این برند همواره آزمایشات سختی را بر تولید محصولاتش اعمال می کند. به طور مثال متخصصین این برند همیشه برخی از محصولات را به صورت تصادفی انتخاب می کنند و آزمایشهای کنترل کیفی را بر آنها انجام می دهند! خبر خوب این است که در تمامی این سالها این محصولات توانسته اند بهترین نتایج را از این آزمایشات به دست بیاورند و همین امر سبب شده است این محصولات مورد توجه قرار بگیرند.

انواع محصولات برند والاس را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.