منوی داروخانه
سبد خرید شما

مسواک کودک پرواکسپرت اورال بی 5 تا 7 سال

برای رده سنی 5 تا 7 سال با برس نرم با طرح پرنسس
مسواک کودک پرواکسپرت اورال بی 5 تا 7 سال
مسواک کودک پرواکسپرت اورال بی 5 تا 7 سال
ناموجود
مسواک کودک پرواکسپرت اورال بی 5 تا 7 سال
مسواک کودک پرواکسپرت اورال بی 5 تا 7 سال

مسواک کودک پرواکسپرت اورال بی 5 تا 7 سال دارای زبان پاک کن برای از بین بردن باکتری‌ها و ریز باکتری‌های پرز زبان و داشتن دهانی خوشبوتر می باشد. همچنین این محصول دارای الیاف Power Tip برای پاک کردن دندان‌های عقبی است.

مسواک کودک پرواکسپرت اورال بی، پرو اکسپرت استیچ با فرچه نرم مناسب برای کودکان ۵ تا ۷ سال بوده که با وجود لایه نرم سر مسواک برای محافظت از لثه حساس کودکان مناسب ترین گزینه برای انتخاب شما می باشد.

همچنین این مسواک کودکان دسته مناسب جهت جلوگیری از لغزیدن در دست را دارد و این محصول برند اورال بی از کشور ایالات متحده آمریکا را با کمک مشاوره آرایشی و بهداشتی از وب سایت داروخانه آنلاین تهیه نمایید.

کودک از چه زمانی باید از مسواک استفاده کند؟

به محض ظاهر شدن اولین دندان (معمولاً در حدود 6 ماهگی) به آرامی با مسواک نرم کودکان و آب مسواک بزنید. همچنین می توانید از یک پارچه مرطوب نرم برای پاک کردن دندان ها و لثه ها استفاده کنید. تمام سطوح دندان ها و لثه ها را دو بار در روز تمیز کنید: صبح و قبل از خواب شب.

از چه نوع مسواک برای کودک استفاده کنیم؟

مسواک نرم. توصیه می‌کنیم در حالی که هنوز در مراحل اولیه عادت کردن به مسواک زدن هستند، از یک مسواک با موهای نرم استفاده کنید. موهای نرم روی لثه‌ها ملایم هستند و همچنان کار را به روشی مناسب‌تر برای کودکان انجام می‌دهند.

چه مسواک برای 7 ماهگی مناسب است؟

برس های انگشتی مانند این برای والدین تازه واردی که به دنبال کمک به ایجاد یک روال مراقبت از دهان سالم هستند عالی است. نه تنها حرکت در اطراف دهان کودک و اطمینان از رسیدن شما به تمام دندان ها آسان است، بلکه موهای سیلیکونی نرم آن روی لثه های کوچک کودک خیلی خشن نیستند.

آیا نوزادان تازه متولد شده به مسواک نیاز دارند؟

شما نیازی به مسواک زدن با مسواک یا خمیردندان ندارید تا زمانی که دندان های نوزادتان شروع به بیرون زدن کند، اما باید لثه های کودک خود را به طور روزانه تمیز کنید. انجمن دندانپزشکی آمریکا توصیه می کند که لثه های کودک خود را به طور منظم تمیز کنید، فقط چند روز پس از تولد شروع کنید.

اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
43,900 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 14500
  • موجودی: ناموجود
  • کشور سازنده: ایالات متحده آمریکا
  • مدل: Oral-B Pro-Expert Stage 5-7
  • بارکد محصول: 3014260278335
  • کد انبار: 936493