منو
سبد خرید شما

ویریانا | Viriana

نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

برند ویریانا برندی معتبر در زمینه تولید انواع محصولات بهداشتی برای بانوان است. این برند متعلق به کشور اسلوانی است و نزدیک به یک قرن است که در این زمینه فعالیت دارد. این برند فعالیت خود را در سال 1923 آغاز کرد و از آن زمان تا به امروز توانسته است تحولات شگرفی در زمینه محصولات بهداشتی بانوان به وجود بیاورد. این برند بر این عقیده بود که بانوان باید به عنوان موجوداتی حساس مورد توجه باشند و هرگز نباید به خاطر تهیه محصولات بهداشتی خجالت زده باشند. همچنین، این برند تلاش کرد تا توجه بسیاری از ارگان های سلامتی را به سوی زنان جلب کند و محصولاتی را که آنها باید در دوره های مهمی همچون قاعدگی مورد استفاده قرار دهند، تغییر دهد و با محصولاتی بهتر جایگزین نماید.

محصولات برند ویریانا  

یکی از مواردی که سبب شده است این برند در ایران و سراسر دنیا مورد توجه قرار گیرد استفاده از مواد کاملا طبیعی و ارگانیک در روند تولید این محصولات است. با توجه به این موضوع که محصولات بهداشتی با یکی از حساس ترین نقاط بدن زنان ( دستگاه تناسلی) سر و کار دارند، موادی که در تولید این محصولات به کار می رود اهمیت بسیار زیادی دارد و برند ویریانا توانسته است با تولید محصولاتی ویژه به حفظ سلامت بانوان در سراسر دنیا کمک کند و دوران قاعدگی را به دوره ای لذت بخش توام با سلامتی تبدیل کند.

انواع محصولات برند ویریانا را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.