Menu
Your Cart

اکسیدان و پودر دکلره

توضیحات دسته‌بندی


دکلره مو

دکلره مو یعنی بی رنگ کردن مو و رساندن موبه رنگ پایه آن . طی این فرایند موها بی رنگ می شود و می توانید هر رنگی با شماره ای که می خواهید به ساقه ی موهایتان بدهید. در واقع با انجام این کار، پیگمنت های تیره مو را از بین برده و مو را سفید می کنیم تا رنگ روشن به خوبی روی موها بنشیند. البته انجام این کار چندان راحت نیست و در صورتی که به درستی انجام نشود، صدمات جبران ناپذیر مانند سوختگی موها را به دنبال خواهد داشت.

عملیات دکلره کردن مو با اکسیدان 12 درصد انجام می گیرد ولی از آنجایی که آسیب وارده به مو با این شماره از اکسیدان زیاد است بهتر است از اکسیدان با درصد کمتر مانند 9 درصد استفاده کنند. و یا می توان مدت زمان قرار دادن دکلره بر روی مو را کمتر کنید. همچنین انتخاب اکسیدان و پودر دکلره استاندارد بسیار با اهمیت است.

انواع پودر دکلره مو

پودرهای دکلره به طور کلی به دودسته اصلی تقسیم می شوند:

بودر دکلره سفید : این پودر ضعیف ترین نوع دکلره بوده و برای کسانی که موهای حساس، نازک و قبل رنگ شده دارند، استفاده می شود.

پودر دکلره آبی : این پودر قوی تر از پودر سفید بوده و عموما برای افرادی که موهای سالم تری دارند استفاده می شود.

پودر دکلره بنفش: روند شیمیایی ضعيف تری دارد، بدین ترتیب بیش تر براي دکلره کردن مو های صورت و بدن استفاده ميشود . اما گاهی براي مو های حساس نسبت به دکلره یا هایلایت هم قابل استفاده است.

چگونه مو را دکلره کنیم؟

ابتدا مقدار مناسبی از پودر دکلره را با اکسیدان 9 و یا 12 درصد بر اساس ضخامت و مقاومت مو درون ظرفی پلاستیکی ترکیب کنید تا به حالتی خمیری تبدیل شود سپس از قسمت عقبی موها با کمک یک براش بر روی ساقه ی موها بمالید. بهتر است این کار را از قسمت عقب سر انجام دهید تا به قسمت های جلویی برسید. با توجه به نوع مو از 20 دقیقه تا 45 دقیقه اجازه دهید ترکیب دکلره و اکسیدان روی موهایان بماند، سپس با آب ولرم شست و شو دهید. ( معمولا موهای طبیعی که رنگ نشده اند و پیگمنت های تیره ای دارند نسبت به موهای روشن و نازک مدت زمان بیشتری نیاز دارند).

نسب پودر دکلره به اکسیدان

اینکه می خواهید چه حجمی از موهایتان را دکلره کنید کاملا به مقداری از ترکیبی که می خواهید درست کنید بستگی دارد. نکته مهمی که باید در فرآیند دکلراسیون مو بدانیم، نسبت پودر دکلره به اکسیدان است.

نسبت پودر دکلره به اکسیدان رابطه ی مستقیمی با نتیجه ی درست و موهای زیبا بعد ازدکلره دارد. اگر می‌خواهید بدانید نسبت پودر دکلره به اکسیدان باید چقدر باشد، اول باید بدانید که پودر دکلره با واحد پیمانه مخصوص به خودش اندازه‌ گیری می‌شود. یعنی به ازای هر پیمانه پودر دکلره‌ ای که استفاده می‌کنید، باید ۱۲۰ میلی‌لیتر اکسیدان هم به آن اضافه کنید. بنابراین نسبت دقیق برای دکلراسیون مو به صورت ۱ (پودر دکلره) به ۱٫۲ (اکسیدان) است.

بهترین پودر دکلره

توجه داشته باشید که پودر دکلره خوب غبار ندارد؛ بدین معنی که اگر از فاصله 30 سانتی متری پودر دکلره را داخل ظرف بریزیم، هیچ گونه غباری بلند نشود. یک پودر دکلره خوب بعد از ترکیب با اکسیدان نباید کف کند. بهتر است برای حفظ سلامت و رطوبت موهای دکلره شده، پودر دکلره ای را انتخاب کنید که حاوی چربی باشد. یعنی زمانی که پس از کار دست خود را می شویید، چربی آن روی دست به خوبی احساس شود. این چربی موجب براق بودن موی دکلره شده می شود و از بروز آسیب جلوگیری به عمل می آورد.

قیمت و خرید پودر دکلره

داروخانه آنلاین با ارائه بهترین پودر های دکلره  استاندارد تا حدود زیادی توانسته است در معرفی و ارزیابی دکلره های منطبق با پوست و موی  شما مشاوره های ارزنده ای به شما ارئه دهد.

همچنین داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید.

برای اطلاعات بیشتر راجب دکلره کردن مو و پوست می توانید به مجله داروخانه آنلاین سربزنید:

واریاسیون رنگ مو چیست چه کاربردی دارد؟


پودر دکلره پاییزان| 20 گرمی | بدون گرد
ناموجود
برند: پاییزان|Paeizan مدل: Paeizan Decolor Powder 20 gr
پودر دکلره پاییزانپودر دکلره پاییزان محصولی برای رساندن موها به رنگ پایه است که بعد از آن می توانید رنگ موهای خود را به رنگ مورد دلخواه خود تبدیل کنید.این پودر بدون گرد بوده و هنگام باز کردن آن هیچ گردی ریه های شما را آزار نمی دهد. این پودر دکلره مقرون به صرفه بوده و مناسب افرادی است که می خواهند مو..
5,900 تومان