منو
سبد خرید شما

اطلاعات ارسال کالا

 

نحوه ارسال سفارشات داخل تهران:

داروخانه آنلاین برای ارسال سفارشات داخل تهران از شرکت چیتا استفاده نموده که شما عزیزان می توانید برای سفارشات تهران بازه های زمانی و روز مد نظر خود را نیز انتخاب نمایید.

در شرایط ویژه مانند روزهای تخفیفی و ایامی که شرایط جوی مناسب ارسال کالا نباشد به مشتریان از طریق تماس تلفنی و یا شبکه های اجتماعی اطلاع رسانی خواهد شد تا در جریان امور قرار بگیرید.

نحوه تحویل گرفتن کالا در سفارشات تهران:

تمامی کالاهای داروخانه آنلاین توسط مامورین ارسال کالا داروخانه آنلاین ارسال می شود که در صورت بروز مشکل هنگام تحویل و یا برخورد نامناسب می توانید با گزارش نام پیک مربوط مشکل را به ما اطلاع داده تا پیگیری های لازم انجام شود.

همکاران ما اجازه ورود به منزل شما را ندارند و کالای مربوطه باید درب منزل به شما عزیزان تحویل داده شود.

هنگام تحویل کالای مربوطه حتما در حضور همکاران به بررسی کالا بپردازید و در صورت مخدوش بودن آن از تحویل آن خودداری نمایید.

زمان تحویل گرفتن کالا در سفارشات تهران :

کاربران می توانند برای سفارشات داخل تهران روز و زمان تحویل را هنگام سفارش دادن مشخص نمایند و کالای خود را در زمان مشخص کرده تحویل بگیرند.

نحوه پرداخت سفارشات تهران :

تنها روش پرداخت برای سفارشات پرداخت اینترنتی یا کارت به کارت می باشد که از کلیه کارت های بانکی عضو شتاب هنگام ثبت سفارش امکان پذیر می باشد.

هزینه های ارسال سفارشات تهران :

هزینه ارسال برای سفارشات زیر 499 هزار تومان 29 هزار تومان

و هزینه ارسال سفارشات بالای 499 هزار تومان رایگان می باشد

ارسال فوری تهران

عزیزانی که نسبت به دریافت سفارش خود عجله دارند و سفارش خود را به صورت فوری می خواهند، میتواند سفارش آنها را با شرکت های حمل و نقل (نظیر الوپیک و اسنپ) ارسال کند.

نکته: (تایم ارسال فوری از ساعت 9 صبح تا 6 عصر)

برای استفاده از این امکان خریداران باید مبلغ سفارش خود را به صورت اینترنتی و یا کارت به کارت پرداخت کنند. و هزینه ارسال به عهده خود مشتری و با شرکت های حمل و نقل محاسبه فرمایند.

نحوه ارسال سفارشات شهرستان

تمامی سفارشات ارسالی به شهرستان توسط پست ارسال می گردد که پس از تحویل مرسولات به اداره پست کد رهگیری برای مشتریان به صورت خودکار ارسال خواهد شد که با استفاده از این کد می توانید به بررسی آن بپردازید.

نحوه تحویل گرفتن کالا در سفارشات شهرستان :

با توجه به اینکه ارسال سفارشات شهرستان بر عهده پست می باشد تحویل کالا به مشتریان از قوانین اداره پست کشور تبعیت می کند.

زمان تحویل گرفتن کالا در سفارشات شهرستان:

پس از ثبت سفارش 3 الی 5 روز کاری زمان می برد تا سفارش شما توسط پست به شما مشتریان گرامی تحویل داده شود.

نحوه پرداخت سفارشات شهرستان :

تنها روش پرداخت برای سفارشات پرداخت اینترنتی می باشد که از کلیه کارت های بانکی عضو شتاب هنگام ثبت سفارش امکان پذیر می باشد.