Menu
Your Cart

خرید ماسک


بیماری های عفونی و ویروسی از جمله بیماری هایی هستند که خطر انتقال آنها از طریق عطسه و یا سرفه وجود دارد. مطالعات اخیر نشان داده اند معمولا افرادی که به این بیماری ها مبتلا میشوند، 48 ساعت قبل از آنکه علایم بیماری در آنها بروز پیدا کند، ناقل بیماری هستند. به همین دلیل سازمان بهداشت جهانی و سازمانهای دیگر سلامتی همگی بر استفاده از ماسک و یا شیلد صورت در اماکن عمومی در زمان شیوع بیمارها تاکید می ورزند. ماسک نوعی ابزار محافظی است که بینی و دهان را پوشش می دهد. شیلد واژه ای انگلیسی به معنای محافظ است و نام محصولی است که بر روی صورت قرار می گیرد و از پیشانی تا چانه را پوشش می دهد. این محصول مصارف گوناگونی دارد. ابتدا به توضیح ماسک می پردازیم. انواع متفاوتی ماسک وجود دارند که هریک دارای کارکرد متفاوتی هستند و با توجه به (1) نوع آلودگی و (2) میزان جلوگیری از ورود ذرات معلق به درون ریه دسته بندی می شوند.

ماسک پزشکی یا ماسک جراحی

این نوع ماسک مناسب پزشکان و پرستاران است و از ورود ذرات معلق عفونی، ویروسی و باکتریایی به درون ریه جلوگیری به عمل می آورد. همچنین افرادی که به بیماری های عفونی دچار هستند باید برای جلوگیری از انتشار ویروس و یا باکتری از این محصول استفاده کنند. البته لبه های آزاد این محصول سبب می شود که گاهی ذرات معلق آلوده به درون بدن وارد شوند. بهتر است این ماسک را به خوبی بر روی دهان و بینی خود قرار دهید تا میزان اثر بخشی آن افزایش پیدا کند.

ماسک های فیلتر دار سری FFP

این محصولات بر اساس استاندارد اروپا تولید شده اند و عددی که در جلوی آنها آمده است قابلیت آنها را در جلوگیری از ورود ذرات معلق به درون ریه نشان می دهد:

 • « FFP1» 80 درصد از ورود ذرات بزگتر از 5 میکرون به درون ریه جلوگیری می کند.

 • « FFP 2» 94 درصد از ورود ذرات 2 تا 5 میکرونی به درون ریه جلوگیری می کند.

 • « FFP3» 99 درصد از ورود ذرات کوچکتر از 2 میکرون را به درون ریه جلوگیری می کند.

ماسک های فیلتر دار سری N

این محصول مناسب کسانی است که با خاک و مواد اینچنینی سر و کار دارند و یا در محیط هایی مانند فوریتهای پزشکی کار می کنند. این ماسک راه ورود ذرات معلق به درون ریه را مسدود میکند، اما مانعی در برابر ورود گاز یا بخار های شیمیایی به درون ریه به شمار نمی رود. اگر این محصول به درستی مورد استفاده قرار گیرد، بیش از 90 درصد از ورود ذرات معلق آلوده به درون ریه جلوگیری به عمل می آورد. این محصول به دو دسته N95 و N99 طبقه بندی میشود. عددی که در جلوی حرف N آمده است میزان اثر بخشی این محصول را در جلوگیری از ورود آلودگی به دستگاه تنفسی نشان می دهد. این محصولات در برابر روغن مقاوم نیستند. بهتر است بدانید استفاده از این ماسک بیش از 4 ساعت سبب بروز مشکلات حاد ریوی می شود. بنابراین استفاده از آن به همگان توصیه نمی شود.

ماسک فیلتر دار سری R

این محصول با مسدودسازی راه ورود ذرات معلق آلوده به درون دستگاه تنفسی، از آن به خوبی محافظت می کند. این محصول به مدت 8 ساعت در برابر روغن مقاوم است و به سه دسته R95 و R99 و R100 طبقه بندی می شود. عددی که در جلوی حرف R آمده است میزان جلوگیری از ورود آلودگی ( ذرات بزگتر از 0.3 میکرون) به درون ریه را نشان می دهد.

ماسک های فیلتر دار سری P

این محصول برای کسانی مفید است که با رنگهای ساختمانی سر و کار دارند و یا کار چوب انجام می دهند. همچنین افرادی که با سرب و یا مواد شیمیایی کار می کنند، می توانند از این محصول تنفسی استفاده کنند. میزان کارآیی این ماسک بسیار بالاست و از ریه ها به خوبی محافظت می کند. این ماسکها به شدت در برابر روغن مقاوم هستند. عددی که در مقابل حرف P آمده است نشان دهنده میزان اثربخشی این محصول در جلوگیری از ورود آلودگی به دستگاه تنفسی است:

 • P95 حداقل 95 درصد

 • P99 حداقل 99 درصد

 • P100 حداقل 99.97 درصد

دستور العمل هایی که در هنگام استفاده از ماسک باید بدانها توجه داشته باشید!

سازمان بهداشت جهانی به این موضوع اشاره می کند که طریقه استفاده از ماسک بسیار مهم است. به همین دلیل راهکارهایی را برای استفاده درست از این محصول تنفسی ارایه می دهد:

 • قبل از استفاده از این محصول دستهای خود را به خوبی با آب و صابون بشویید.

 • ماسک را به درستی بر روی دهان و بینی خود قرار دهید و مطمن شوید که فضای خالی وجود نداشته باشد.

 • در زمانی که این پوشش بر دهان و بینی شما وجود دارد صورت خود را لمس نکنید .

 • بعد از یک بار استفاده از این محصول آن را دور بیندازید.

 • وقتی می خواهید ماسک را بردارید ابتدا آن دستهای خود را بشویید، این محصول را بردارید و سپس دوباره دست های خود را بشویید.

آیا کودکان باید از ماسک استفاده کنند؟

کارشناسان سلامتی در پاسخ به این سوال می گویند: « بله، کودکان نیز در زمان شیوع بیماری باید از این محصول استفاده کنند». اما خانواده ها در استفاده از این محصول برای کودکان باید مواردی را مد نظر داشته باشند! این محصول سبب می شود راه تنفسی بسته شود و گاهی این امر کودکان را کم طاقت می کند و سبب می شود آنها دایما صورت خود را لمس کنند. اگر مشاهده کردید که کودک زیاد به صورت خود دست می زند فورا ماسک را از روی صورت او بردارید. استفاده از این محصول برای کودکان زیر دو سال و کودکانی که از مشکلات تنفسی مانند آسم رنج می برند ممنوع است. بهتر است تلاش کنید با صحبت در مورد فواید ماسک کودک را به استفاده از این محصول ترغیب کنید. هرگز کودک را وادار نکنید که از این محصول استفاده کند.

شیلد صورت چیست؟

شیلد صورت کاربردهای متفاوتی دارد. در بخش پزشکی و درمانی، شیلد صورت محافظی موثر برای جلوگیری از ورود ذرات معلق عفونی، ویروسی و باکتریایی به درون دستگاه تنفسی است. بسیاری از کارشناسان سلامتی بر این عقیده هستند که این محصول بهتر و موثر تر از انواع ماسکها عمل می کند.

شیلد صورت چه مزایایی دارد؟

این محصول با پوشش کامل صورت امکان ورود ذرات معلق به درون ریه را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهند. بسیاری از پزشکان توصیه می کنند که استفاده هم زمان از ماسک و شیلد صورت در زمان شیوع بیماری خطر ابتلا به بیماری را به کمترین میزان می رساند. شیلد صورت را می توان بارها و بارها استفاده کرد و نیازی به تعویض آن نیست. همچنین با توجه به اینکه این محصول حجم وسیعی از صورت را پوشش می دهد امکان تماس با دهان و یا اعضا دیگر صورت وجود ندارد و همین امر به مزیت استفاده از این محصول می افزاید. این محصول همانند ماسک عمل می کند و از دستگاه تنفسی محافظت می کند.

شیلد صورت از چه قسمتهایی تشکیل شده است؟

شیلد صورت ساده ترین وسیله برای محافظت شخصی است. این محصول از دو بخش تشکیل شده است:

 • صفحه شیشه ای از جنس پلی کربنات است ( این پلیمر سخت، مقاوم و انعطاف پذیر است)

 • هدگیری که دور سر قرار می گیرد و آن را بر روی سر نگه می دارد ( این محصول را می توان با اندازه سر تنظیم کرد)

ترکیب این محصول بسیار ساده است و تولید آن نیاز به تجهیزات و تکنولوژی خاصی ندارد. با توجه به کارآیی بالایی که این محصول دارد بسیاری از کارشناسان سلامتی استفاده از آن را در مواقع شیوع بیماری به همه توصیه می کنند.

شیلد صورت در چه جاهایی مورد استفاده قرار می گیرد؟

این محصول با توجه به قابلیت پوشش دهی صورت در جاهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. اولین استفاده آن در صنایع است. از این محصول به منظور جلوگیری از ورود مواد شیمیایی به چشم یا صورت استفاده می شود. کاربرد دیگر آن در نیروهای نظامی است که بر دو نوع است: عادی و ضد گلوله. نوع ضد گلوله آن برای استفاده در حملات و جلوگیری از برخورد گلوله به صورت تولید می شود. استفاده دیگر آن در مصارف درمانی و پزشکی است. پرستاران و پزشکان برای جلوگیری از ورود ترشحات بدن بیمار از این محصول استفاده می کنند. همچنین در زمان شیوع بیماری از افرادی که زیاد در مراکز عمومی حضور دارند خواسته می شود از این محصول استفاده کنند.

ماسک سه لایه پرستاری وارداتی sui zhian | حاوی 5 بسته 10 عددی ماسک سه لایه پرستاری وارداتی sui zhian | حاوی 5 بسته 10 عددی
-25 %
برند: سو ژیان | Sui Zhian مدل: Sui Zhian Face Mask 50
ماسک سه لایه پرستاری وارداتی sui zhian امروزه با توجه به شیوع بیماری کرونا، افزایش شمار بیماری های ویروسی و بالا رفتن آلودگی های جوی، استفاده از ماسک الزامی شده است. از میان تنوع ماسک ها بهترین و کارآمد ترین آن ها، ماسک های سه لایه پرستاری می باشند. این ماسک ها در اندازه ی استاندارد و مستطیلی شکل..
81,750 تومان 109,000 تومان
ماسک سه لایه پرستاری انزانی (مشکی رنگ) | بسته بندی 10 عددی
-11 %
برند: انزانی | Anzani مدل: 3ply Anzani Black Mask 50pcs
ماسک سه لایه پرستاری انزانی (مشکی رنگ) استفاده از ماسک یکی از اقدامات پیشگیرانه ‌ای است که می‌تواند شیوع برخی بیماری‌های ویروسی تنفسی از جمله کووید-۱۹ را محدود نماید.استفاده از ماسک به تنهایی برای  محافظت، کافی نیست و سایر اقدامات نیز باید اتخاذ شود. انتخاب ماسک مناسب و استاندارد برای مقابل..
8,800 تومان 9,900 تومان
ماسک بچه گانه 4 لایه سه بعدی | بسته بندی 20 عددی اتوکلاو شده
-12 %
برند: آراد | Arad مدل: 3D Arad Child Mask
ماسک بچه گانه 4 لایه سه بعدیماسک بچه گانه آراد - 4 لایه - 3 بعدی محصولی مناسب برای پوشش بینی و دهان برای جلوگیری از ورود آلودگی ها به درون سیستم تنفسی است. این ماسک دارای چهار لایه بایکو، اسپان، ملت بلون و بایکو است و همین امر قدرت این ماسک را برای محافظت از دستگاه تنفسی بالا برده است. یکی از عواملی..
69,900 تومان 79,000 تومان
برند: اچ بی|hb مدل: HB mask 4 layers 3D
ماسک سه بعدی KF94 برند HB ماسک سه بعدی KF94 برند HBساخته شده از 2 لایه ملت بلون میانی و دو لایه اسپان استاندارد است. تعداد لایه های بالای این ماسک باعث شده تا محافظت و فیلتراسیون بالایی در برابر ذرات و ویروس داشته باشد و بتوانید از این ماسک با خیالی آسوده در مکان های شلوغ و پر تردد استفاده نمایید.شک..
49,900 تومان
ماسک سه لایه پرستاری انزانی ( آبی رنگ) | بسته بندی 10 عددی
-11 %
برند: انزانی | Anzani مدل: 3ply Anzani Blue Mask 10 pcs
ماسک سه لایه پرستاری انزانی ( آبی رنگ)دارای یک لایه ملت بلون وارداتی 25 گرمدارای یک لایه ترمو باند بهداشتیدارای یک لایه اسپان باند بهداشتیکش گوش وارداتینصب کش در پشت گوشدارای گیره بینیاستفاده آسانعدم وجود الیاف شیشهضد حساسیت و طراحی مناسبتمام پرسدارای تاییدیه سازمان غذا و داروکیفیت ساخت بسیار بالاما..
8,800 تومان 9,900 تومان
ماسک kN95 بدون سوپاپ ای تی اس | بسته بندی 10عددی ماسک kN95 بدون سوپاپ ای تی اس | بسته بندی 10عددی
-29 %
مدل: ATS KN95
ماسک kN95 بدون سوپاپ ای تی اسماسک kN95 بدون سوپاپ ای تی اس محصولی مناسب برای حفاظت از دستگاه تنفسی است. این ماسک دارای پنج لایه است که بدین ترتیب قرار گرفته اند: لایه اول اسپان باند، لایه دوم ملت بلون، لایه سوم اسپان باند، لایه چهارم ملت بلون و لایه پنجم اسپان باند. مطالعات نشان داده اند هر چقدر لای..
49,000 تومان 69,000 تومان
ماسک سه لایه پرستاری انزانی ( قرمز رنگ) | بسته بندی 10 عددی
-11 %
برند: انزانی | Anzani مدل: 3ply Anzani Red Mask 10 pcs
ماسک سه لایه پرستاری انزانی قرمز رنگ در ماسک پرستاری انزانی ساختار سه لایه لحاظ شده و بهترین نوع برای استفاده در بیمارستان و در اماکن عمومی است زیرا کل صورت، تقریبا از زیرچشم و روی بینی تا زیر فک را می‌پوشاند و مانع خوبی برای انتقال ویروس است. این ماسک به دلیل داشتن سه لایه استاندارد ( اسپان، ..
8,800 تومان 9,900 تومان
ماسک سه لایه پرستاری انزانی (طوسی رنگ) | بسته بندی 10 عددی
-11 %
برند: انزانی | Anzani مدل: 3ply Anzani Gray Mask 50pcs
ماسک سه لایه پرستاری انزانی (طوسی رنگ) یکی از روش‌‌های اصلی انتقال بیماری کرونا از طریق قطرات تنفسی است که افراد در هنگام صحبت، آواز، سرفه یا عطسه بیرون می‌دهند.می‌دانیم که این ویروس می‌تواند توسط افرادی که علائمی از خود نشان نداده‌اند نیز منتقل شود، یعنی برخی افراد می‌توانند ناقل باشند در حالیکه خو..
8,800 تومان 9,900 تومان
برند: یحیی | Yahya مدل: Baby Patterned 3Layer Mask
ماسک سه لایه طرح دار کودکماسک سه لایه طرح دارکودک به منظور جلوگیری از ورود ذرات بیماری زا مانند ویروس ها و یا آلودگی های محیطی ساخته شده است. کودکان به دلیل داشتن سییستم ایمنی ضعیف تر به نسبت افراد بزرگسال معمولا در فصول سرد سال بیشتر در معرض ابتلا به بیماری هایی مانند سرما خوردگی و آنفولانزا قرار د..
49,900 تومان
برند: انزانی | Anzani مدل: Anzani KF94 3D Mask 25 pcs
ماسک KF94 سه بعدی 5 لایه انزانی ماسک KF94 سه بعدی 5 لایه انزانی از سری جدید ماسک های با کیفیت انزانی است که 5 لایه، اسپان، ملت بلون، ملت بلون، اسپان و اسپان تشکیل شده است. همین امر سبب شده است که فیلتراسیون این ماسک بالا برود و بتواند از دستگاه تنفسی به خوبی محافظت نماید. از این ماسک می توانید ..
49,900 تومان
برند: انصار طب | Ansar Teb مدل: Face Shield
ارتفاع این شیلد 20 سانتی متر میباشدمحافظ صورت در برابر پرتاب ویروسداری ابر روی پیشانی و تلق بسیار شفافحفاظت کامل صورت  و گردن در برابر پرتاب ویروس و  ذرات و آلودگی های محیطیضخامت مناسب در نتیجه مقاوم در برابر ضربه و حرارتمناسب برای جلوگیری از پاشیدن ترشحات و بوی بد دهان در هنگام معاینهداری..
12,900 تومان
برند: سی اچ تی | cht مدل: Mask Children Patterned 3D
ماسک سه بعدی طرح دار کودکماسک سه بعدی طرح دار کودک با دو رنگ آبی پسرانه با طرح مینیون و صورتی رنگ دخترانه با طرح کیتی مناسب اندازه صورت کودک دلبند شماست.این ماسک به دلیل داشتن شکل سه بعدی به راحتی روی صورت کودک فیکس شده و در نتیجه استفاده از این ماسک در طولانی مدت آسان می شود. این ماسک دارای 5 لایه ..
54,900 تومان
ماسک سه لایه پزشکی ATS | بسته بندی 50 عددی | آبی رنگ ماسک سه لایه پزشکی ATS | بسته بندی 50 عددی | آبی رنگ
-30 %
مدل: ATS 3Layer Medical Mask
ماسک سه لایه پزشکی ATS  ماسک سه لایه پزشکی ATS دارای سه لایه محافظت کننده با فیلتراسیون بالا در برابر عواملی چون ذرات، باکتری ها و ویروس ها است. لایه درونی این ماسک یه لایه جذب کننده است و ترشحات خارج شده از دهان و بینی را جذب می کند. لایه میانی که اصلی ترین نقش را در فیلتراسیون ذرات ایفا ..
34,900 تومان 50,000 تومان
برند: آلفا طب | Alfa teb مدل: Alfa teb Children Face Mask 3ply Surgical 50pcs
ماسک سه لایه کودک آلفا طبماسک سه لایه کودک آلفا طب که با فیلتراسیون بالایی که دارد از ورود ذرات و ویروس ها به بدن کودک دلبندتان جلوگیری می نماید. این ماسک از سه لایه استاندارد با لایه میانی ملت بلون ساخته شده است.در ساخت این ماسک از کش پشت گوشی نرم استفاده شده است که استفاده را برای کودک شما آسان نم..
50,000 تومان
برند: آراد | Arad مدل: 3D Arad Mask 10 pcs
ماسک چهار لایه سه بعدی آراد امروزه ماسک های سه بعدی به دلیل راحتی بیشتر بر روی صورت و امکان حرکت راحت تر لب ها حین صحبت کردن بسیار پرطرف دار است. ماسک چهار لایه سه بعدی آراد دارای 4 لایه بایکو، اسپان، ملت بلون و بایکو است که فیلتراسیون بسیار بالایی در برابر ذرات گرد و غبار و ویروس ها دارد. ماس..
39,000 تومان
برند: زیپی | Zippy مدل: Zippy Face Shield
شیلد محافظ  صورت zippy در گذشته استفاده از شیلدهای محافظ صورت مورد استفاده پزشکان هنگام معاینه بیمار قرار می گرفته است. استفاده از این شیلدهای تلقی از پرش بزاق یا بوی بد دهان بیمار هنگام معاینه جلوگیری می کند.امروزه با شیوع کرونا استفاده از این شیلدهای تلقی مورد استفاذه عموم قرار گرفته و امنیت ..
25,000 تومان
پکیج سلامتی راما
ناموجود
برند: راما | Rama مدل: Rama Health Box
پکیج سلامتی رامااین پکیج حاوی اقلام زیر میباشد :یک بسته 50 عددی ماسک سه لایه پرستاری دارای ملت بلونیک بسته پد الکلی 100 عددییک بسته دستکش 100 عددییک لیتر محلول ضدعفونی کنندهبسته بندی این پکیج کاملاً شرکتی می باشد ...
199,000 تومان
پکیج 19 - ماسک KF94 سه بعدی 5 لایه 25 عددی + 5 بسته ماسک سه لایه پرستاری مشکی رنگ 10 عددی به همراه 3 بسته ماسک سه لایه پرستاری طوسی رنگ10 عددی رایگان
ناموجود
برند: انزانی | Anzani مدل: Anzani KF94 Black Mask Gray Mask
پکیج19 ماسک KF94 سه بعدی 5 لایه 25 عددی + 5 بسته ماسک سه لایه پرستاری مشکی رنگ 10 عددی به همراه 3 بسته ماسک سه لایه پرستاری طوسی رنگ10 عددی رایگاناگر به دنبال پکیج ماسکی اقتصادی و با کیفیت هستین این پکیج گزینه ای مناسب بر ای شماست. شما با خرید 1 بسته 25 عددی ماسک سه بعدی 5 لایه انزلنی به همراه 5 بست..
174,500 تومان
پکیج 18 - شربت ایمیونس + کپسول پاورفیت به همراه 2 بسته 10 عددی ماسک چهار لایه سه بعدی رایگان
ناموجود
مدل: Immunace Powerfit Arad Mask
پکیج18 شربت ایمیونس + کپسول پاورفیت به همراه 2 بسته 10 عددی ماسک چهار لایه سه بعدی رایگانشما با این پکیج می توانید با بیماری های مختلف مقابله کنید زیرا تمام نیازهای شما برای تقویت سیستم ایمنی بدن را برآورده می کند. همچنین در این پکیج ماسک سه بعدی بطور رایگان داده می شود که در این روزها برای مقابله ب..
275,500 تومان
ماسک فیلتردار میعاد | 5 لایه کربن | ماسک تنفسی ماسک فیلتردار میعاد | 5 لایه کربن | ماسک تنفسی
ناموجود
برند: میعاد | Miad مدل: IR8222FFP2 Miad Mask
ماسک فیلتردار 5 لایه به همراه یک فیلتر کربن دار و استاندارد EN149:2001  IR8222FFP2دارای لایه نمدی , پارچه ای و یک لایه کربنیدارای 5 لایهدارای لایه نمدی , پارچه ای و یک لایه کربنیدارای استاندارد EN149    کلاس فیلتر FFP2طوسی رنگمحل قرار گرفتن کش این ماسک پشت سر می باشد و این ماسک د..
15,900 تومان
ماسک فیلتر دار 5 لایه یحیی | قابل شست و شو | فیلتر قابل تعویض | به همراه سه فیلتر ماسک فیلتر دار 5 لایه یحیی | قابل شست و شو | فیلتر قابل تعویض | به همراه سه فیلتر
ناموجود
برند: یحیی | Yahya مدل: Yahya Health-Mask
ماسک فیلتر دار فیلتر دار 5 لایه یحیی- محافظت در برابر گرد و قبار و طیف وسیعی از ویروس ها و باکتری ها- قابل شست و شو- فیلتر قابل تعویض- به همراه سه فیلتر- هر فیلتر را میتوان حدود 15 روز در شرایط عادی استفاده کرد برای تهیه فیلتر اضافه اینجا کلیک کنید ...
60,000 تومان
ماسک سه لایه پزشکی سوپریم | بسته 50 عددی | تمام پرس ماسک سه لایه پزشکی سوپریم | بسته 50 عددی | تمام پرس
-20 % ناموجود
برند: سوپریم | Suprim مدل: supreme mask 50 pcs
ماسک سه لایه پزشکی سوپریمماسک سه لایه 50 عددی تمام پرس سوپریم با لایه میانی ملت بلون 25 گرمی است که دارنده مجوز از سازمان غذا و دارو بوده و تولید آن اتومات و بدون دخالت دست می باشد. اندازه ی استاندارد و کیفیت ساخت بالا، استفاده از مواد اولیه مرغوب از ویژگی های این ماسک است. همچنین دارای گیره نگهدارن..
39,900 تومان 50,000 تومان
ماسک سه لایه پزشکی | پارچه SSMMS | بسته 50 عددی ماسک سه لایه پزشکی | پارچه SSMMS | بسته 50 عددی
ناموجود
برند: طاهر | Taher مدل: 3ply Face Mask 50pcs
ماسک سه لایه پزشکی بسته 50 عددیماسک دوخت می باشدنصب کش در پشت گوشدارای گیره بینیتمام قسمت ها پرس شدهاستفاده آسانعدم وجود الیاف شیشهضد حساسیت و طراحی مناسبدارای تاییدیه سازمان غذا و دارو..
99,000 تومان
ماسک سه لایه پزشکی | بسته 50 عددی | هایژنیک سفید رنگ ماسک سه لایه پزشکی | بسته 50 عددی | هایژنیک سفید رنگ
ناموجود
برند: انصار طب | Ansar Teb مدل: 3ply Face Mask Hygienic 50pcs
ماسک سه لایه پزشکی بسته 50 عددینصب کش در پشت گوشدارای گیره بینیتمام قسمت ها پرس شدهاستفاده آسانعدم وجود الیاف شیشهضد حساسیت و طراحی مناسبدارای تاییدیه سازمان غذا و دارو..
89,000 تومان
ماسک سه لایه پزشکی | بسته 50 عددی | فیس ماسک سفید رنگ ماسک سه لایه پزشکی | بسته 50 عددی | فیس ماسک سفید رنگ
ناموجود
برند: طاهر | Taher مدل: 3ply Face Mask 50pcs
ماسک سه لایه پزشکی بسته 50 عددی فیس ماسکنصب کش در پشت گوشدارای گیره بینیاستفاده آسانعدم وجود الیاف شیشهضد حساسیت و طراحی مناسبدارای تاییدیه سازمان غذا و دارو..
114,900 تومان
ماسک سه لایه پرستاری وارداتی youmay | بسته بندی 50 عددی | آبی رنگ ماسک سه لایه پرستاری وارداتی youmay | بسته بندی 50 عددی | آبی رنگ
ناموجود
برند: یومای | Youmay مدل: Youmay Face Mask 50
ماسک سه لایه وارداتی youmayطی یک سال گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا استفاده از ماسک ها به عنوان یک عادت همیشگی برای پیشگیری و جلوگیری از ابتلا بسیار رایج شده است.در بین ماسک های موجود در بازار، ماسک های سه لایه همیشه پرطرفدار بوده و از اهمیت ویژه ای برخوردارند. ماسک سه لایه وارداتی youmay یکی از ماس..
79,000 تومان
ماسک سه لایه پرستاری سفید رنگ | تمام پرسی | 50 عددی ماسک سه لایه پرستاری سفید رنگ | تمام پرسی | 50 عددی
ناموجود
برند: انصار طب | Ansar Teb مدل: face mask-3-ply construction
ماسک سه لایه پرستاری (جراحی) تمام پرسی 50 عددیدارای سه لایه پارچه بایکو  دارای گیره بینیدارای کش پشت گوش پنبه ای با بافتی نرمعاری از  الیاف پشم شیشه و حساسیت زاسایز استاندار برای همه ی سنینداروخانه آنلاین مطالعه محصول زیر را به شما پیشنهاد می دهد:کدام ماسک برای مقابله با بیماریهای مسر..
115,900 تومان
ماسک سه لایه پرستاری سفید رنگ | بسته 50 عددی | تمام پرس ماسک سه لایه پرستاری سفید رنگ | بسته 50 عددی | تمام پرس
ناموجود
برند: انصار طب | Ansar Teb مدل: 3ply Mask 50pcs
ماسک سه لایه پرستاری  ماسکهای پرستاری سه لایه برای استفاده در بیمارستان و افرادی که در تماس غیرمستقیم با بیماران قرار دارند مناسب است. این ماسک از طریق پوشاندن دهان و بینی، محافظی موثر در برابر ذرات معلق عفونی یا ترشحات به بدن است و به این صورت از ورود ویروس یا باکتریهایی که می‌توانند..
105,000 تومان
ماسک سه لایه پرستاری راما | 50 عددی | سه لایه همراه با لایه میانی سلولزی تیشو ماسک سه لایه پرستاری راما | 50 عددی | سه لایه همراه با لایه میانی سلولزی تیشو
-20 % ناموجود
برند: راما | Rama مدل: Face Mask Rama 50 Pcs
ماسک سه لایه پرستاری راما 50 عددیطبق تحقیقات سازمان بهداشت جهانی بهترین ماسک تنفسی ماسک های ۳ لایه است. لایه درونی ماسک از ماده‌ای جاذب بوده که ذرات تنفسی فرد را در خود جذب می‌کند، لایه وسطی نقش فیلتر اصلی ماسک را بر عهده داشته و لایه بیرونی هم از ماده‌ای دافع مانند پلی‌استر است که کمترین میزان ..
39,900 تومان 50,000 تومان
ماسک سه لایه پرستاری راما | 20 عددی | تمام پرسی |دارای سیب سلامت و استاندارد CE ماسک سه لایه پرستاری راما | 20 عددی | تمام پرسی |دارای سیب سلامت و استاندارد CE
ناموجود
برند: راما | Rama مدل: Rama Face Mask
ماسک سه لایه پرستاری راماماسک سه لایه جراحی ، یک وسیله کاربردی یک بار مصرف بوده که امروزه به دلیل گسترش بیماری کرونا نقش بسیار موثری در زندگی ما ایفا می کند. ماسک سه لایه یک فیلتراسیون قوی می باشد که و از ورود هوای نامطبوع به داخل مجاری تنفسی جلوگیری می‌کند. جلوگیری از ورود گرد و غبار، ذرات ویرو..
19,900 تومان
نمایش 1 تا 30 از 72 (3 صفحه)