منو
سبد خرید شما

روش های پرداخت داروخانه آنلاین

پرداخت آنلاین!

کاربران داروخانه آنلاین می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع‌دادن پرداخت سفارش نیست، و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود. لازم به ذکر است که پرداخت آنلاین باعث ایجاد اولویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

چگونگی پرداخت اینترنتی!

کاربران محترم داروخانه آنلاین می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نمایند. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود. که پس از واردکردن آن‌ها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

  • شماره ۱۶ رقمی کارت

این شماره، بر روی کارت بانکی شما درج شده است.

 رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم یا رمز پویا

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
برای فعال‌کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

  •  کد CVV2 :CVV2 یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.
  •  تاریخ انقضا: تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است.

اگر روی کارت شما تاریخ انقضا وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل!

 

از آنجا که تمام سفیران داروخانه آنلاین دستگاه‏‏‌های کارت‌خوان سیار (POS) همراه دارند. می‌توان هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام داد.

پرداخت در محل تحویل!

به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.
با این وجود، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند، هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، داروخانه آنلاین این امکان را فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آن‌ها، تهران باشد، هزینه را هنگام تحویل‌ گرفتن سفارش پرداخت کنند.

پرداخت کارت به کارت!

 

گاهی برای برخی کاربران امکان پرداخت آنلاین وجود ندارد. و یا درگاه بانکی دچار مشکل می شود؛ در چنین شرایطی میتوانید به روش کارت به کارت هزینه سفارش خود را به شماره کارت 4456-4618-3375-6104 به نام سرکار خانم زهرا شهبازی پرداخت بفرمایید.
توجه داشته باشید که پس از انجام پرداخت به صورت کارت به کارت حتما به کارشناسان داروخانه آنلاین اطلاع رسانی کنید.
شما با هر روشی که دوست دارید می توانید خرید کنید، اما ما پرداخت آنلاین را توصیه می کنیم!

اطلاعات این صفحه به روز رسانی می شود. آخرین آپدیت: 23 بهمن ماه 1398

مرکز تعامل با مشتریان داروخانه آنلاین:4187 2680 021

تلگرام داروخانه آنلاین: 943 33 63 0991