Menu
Your Cart

پریما | Prima

برند: پریما | Prima مدل: Prima Baby Diaper Size 6
پوشک بچه پریما سایز 6پوشک بچه پریما سایز 6 محصولی مناسب برای کودکان وزن 13 تا 18 کیلوگرم است. این پوشک مشبک است و امکان عبور و مرور هوا در آن وجود دارد. این ویژگی مزایای زیادی را برای کودک به همراه دارد. اولا، این ویژگی از بروز بوی بدن در کودک جلوگیری می کند و دوما،  عرق سوز شدن پای نوزاد را کا..
287,500 تومان
برند: پریما | Prima مدل: Prima Baby Diaper Size 4
پوشک بچه پریما سایز 4پوشک بچه پریما سایز 4 محصولی مناسب برای کودکان 9 تا 14 کیلوگرم است. در این پوشک از تکنولوژی مایکروپرلز استفاده شده است و این پوشک دارای دانه های کریستالی است که قدرت جذب رطوبت را بالا برده است و از نشت ادرار به خارج از پوشک جلوگیری می کند. همچنین، این پوشک از الیاف ضد حساسیت درس..
287,500 تومان
برند: پریما | Prima مدل: Prima Baby Diaper Size 3
پوشک بچه پریما سایز 3پوشک بچه پریما سایز 3 محصولی مناسب برای کودکان 5 تا 9 کیلوگرم است. این پوشک بر اساس استانداردهای روز دنیا طراحی شده است و همین امر سبب شده است استفاده از آن هیچ گونه ضرری را برای سلامتی کودکان به همراه نداشته باشد. این پوشک می تواند ادرار را به خوبی جذب کند و اجازه نمی دهد ادرار..
287,500 تومان
برند: پریما | Prima مدل: Prima Baby Diaper Size 2
پوشک بچه پریما سایز 2پوشک بچه پریما سایز 2 محصولی مناسب برای کودکان 3 تا 8 کیلوگرم است. این پوشک مطابق با بدن کودکانی طراحی شده است که به تازگی به دنیا آمده اند و بدن بسیار حساسی دارند. سیستم ایمنی بدن کودکان تازه متولد شده بسیار ضعیف است و کوچکترین آلودگی می تواند زمینه ساز بروز بیماریهای مزمن شود...
287,500 تومان
برند: پریما | Prima مدل: Prima Baby Diaper Size 7
پوشک بچه پریما سایز 7پوشک بچه پریما سایز 7 محصولی مناسب برای کودکان 15 کیلوگرم به بالاست. این پوشک تجربه خوشایندی را برای کودک شما به ارمغان می آورد. این پوشک ظاهر بسیار زیبا و چشم نوازی دارد و کودک از دیدن آن خوشحال می شود. در این پوشک الیاف نرم و لطیفی به کار رفته اند که آنتی باکتریال هستند. همچنی..
287,500 تومان
برند: پریما | Prima مدل: Prima Baby Diaper Size 5
پوشک بچه پریما سایز 5پوشک بچه پریما سایز 5 محصولی مناسب برای کودکان وزن 11 تا 16 کیلوگرم است. این پوشک دارای ویژگی های متعددی است که توانسته است رضایت خاطر مشتریان را جلب کند. این پوشک با عبور هوا اجازه نمی دهد که بر روی پوست کودک مشکلاتی نظیر عرق سوختگی و یا ادرار سوختگی به وجود بیاید. همچنین، این ..
287,500 تومان
پوشک بچه پریما سایز 1 | مناسب وزن 2 تا 5 کیلوگرم | 68 عددی
ناموجود
برند: پریما | Prima مدل: Prima Baby Diaper Size 1
پوشک بچه پریما سایز 1پوشک بچه پریما سایز 1 محصولی مناسب برای نوزادان 2 تا 5 کیلوگرم است. این پوشک ایده آل برای نوزادانی است که به تازگی متولد شده اند. ویژگی های به کار رفته در این پوشک با نیازهای نوزادان تازه متولد شده همخوانی دارد. این پوشک نرم و لطیف است و اجازه می دهد هوا درون پوشک جریان داشته با..
287,500 تومان
نمایش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)