منوی داروخانه
سبد خرید شما

پودر پروتئین وی ام ایکس تری 2500 گرم mx3

کمک به تامین بخشی از پروتئین مورد نیاز بدن | کمک به عضله سازی سریعتر | تسریع روند ریکاوری عضلات بعد از تمرینات ورزشی
پودر پروتئین وی ام ایکس تری 2500 گرم mx3
پودر پروتئین وی ام ایکس تری 2500 گرم mx3
7
پودر پروتئین وی ام ایکس تری 2500 گرم mx3
پودر پروتئین وی ام ایکس تری 2500 گرم mx3

 


پودر وی پروتئین کنسانتره ام ایکس تری mx3 محصولی مناسب برای تامین پروتئین مورد نیاز بدن در ورزشکاران است. زمانی که شما ورزش می کنید، عضلات برای رشد و ریکاوری به پروتئین نیاز دارند. آمینو اسید های موجود در این پروتئین به سنتز پروتئین عضلات شما کمک میکند و باعث خواهد شد عضلات شما حجم بگیرد و بعد از تمرینات سخت ورزشی دیگر کوفتگی و خستگی وجود نخواهد داشت.

کسانی که ورزش های سخت و سنگین انجام میدهند و یا کسانی که در رژیم های کاهش وزن هستند و یا حتی کسانی که در روز از غذای کافی استفاده نمی کنند میتوانند از این مکمل برای جبران کمبود پروتئین و مواد مغذی استفاده کنند اگر پروتئین مورد نیاز را در اختیار عضلات قرار ندهیم عضلات در فاز کاتابولیسم قرار می گیرند. یعنی دچار ریزش عضلات میشوند و هرگز نمی توانند ظاهر زیبای خود را حفظ کنند. پودر پروتئین ام ایکس تری پروتئین ورزشکاران را تامین می نماید و از تخریب عضلات در دوره های مختلف ورزشی جلوگیری می کند.

فواید استفاده از پروتئین وی ام ایکس تری mx3

پروتئین وی ام ایکس تری mx3 باعث ساخت و ترمیم عضلات خواهد شد. پروتئین وی حاویآمینو اسید های ضروری است که برای ساخت و ترمیم عضلات بدن لازم است. با مصرف پروتئین وی، می‌توانید فرآیند بازسازی و رشد عضلات را تسریع بخشید.
پروتئین وی ام ایکس تری mx3 باعث افزایش قدرت و عملکرد ورزشی در حین و بعد از تمرینات خواهد شد. پروتئین وی می‌تواند بهبود قدرت و عملکرد ورزشی شما را تسهیل کند. با تأمین نیازهای پروتئینی بدن، می‌توانید انرژی لازم برای تمرینات ورزشی را فراهم کنید و عملکرد بهتری داشته باشید.

آیا پروتئین وی ام ایکس تری mx3 می تواند از ریزش و کاهش عضلات جلوگیری کند

پروتئین وی ام ایکس تری mx3 می تواند در دوران رژیم غذایی باعث حفظ بافت عضلانی شود. مصرف پروتئین وی می‌تواند به حفظ بافت عضلانی کمک کندزیرا دارای مقادیر بسیاری آمینو اسید های ضروری می باشد که سنتز پروتئین شما به مقدار بسیار زیادی بالا می برد. این می‌تواند از افت عضلانی جلوگیری کند و به حفظ عضلات و قدرت ماهیچه ها کمک کند.

چه کسانی میتوانند از پروتئین وی ام ایکس تری mx3 استفاده کنند؟

پروتئین وی ام ایکس تری mx3 می‌تواند در تمام سنین مورد استفاده قرار بگیرد. از کودکان و نوجوانان تا بزرگسالان و سالمندان، همه می‌توانند از فواید پروتئین وی بهره‌ ببرند. با این حال، میزان مصرف پروتئین وی ممکن است بسته به نیازهای هر فرد و وضعیت فیزیکی افراد یا سلامتی آنها متفاوت باشد.
در صورتی که شما یک ورزشکار هستید و به افزایش حجم عضلات علاقه‌مند هستید، این امکان وجود دارد که پروتئین بیشتری مصرف کنید. در مقابل، در سنین بالا و در شرایطی مانند بیماری یا تغذیه نامناسب، نیاز به مصرف پروتئین وی ممکن است بیشتر شود.
به هر حال، همیشه توصیه می‌شود قبل از تغییر در رژیم غذایی و مصرف هرگونه مکمل، با پزشک یا متخصص تغذیه مشورت کنید. آنها می‌توانند بر اساس وضعیت شما، نیازهایتان را ارزیابی کنند و راهنمایی لازم را ارائه دهند.

3,142,470 تومان - 7% تخفیف
3,379,000 تومان
  • موجودی: موجود
  • مدل: Mx3 Protein Whey 2500g
  • بارکد محصول: 6267840400351
  • کد انبار: 944964

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید