Menu
Your Cart

قرص پرگنازون هلث اید

مولتی ویتامین مناسب برای قبل، دوران بارداری و پس از آن
قرص پرگنازون هلث اید | مولتی ویتامین مناسب برای قبل، دوران بارداری و پس از آن

قرص پرگنازون هلث اید

قرص پرگنازون هلث اید، فرمولاسیونی ایده آل است که کلیه ویتامین ها و مواد معدنی ضروری همراه با امگا 3 غنی از DHA و EPA را برای رشد مطلوب مغز و چشم تامین می کند.  این مکمل به طور خاص فرموله شده و با دقت متعادل شده است تا میزان توصیه شده روزانه اسید فولیک و ویتامین D را به همراه 19 ماده مغذی مفید دیگر که از تغذیه مطلوب برای همه مراحل بارداری و مادر شدن اولیه پشتیبانی می کند ، تامین کند. 

این قرص یک مکمل ایده آل از دوران بارداری، قبل از بارداری و شیردهی است. زنانی که خود را برای بارداری آماده می کنند، زنان باردار (در هر مرحله از چرخه 40 هفته بارداری)، زنانی که تازه زایمان کرده اند و زنانی که شیر می دهند می توانند از این محصول استفاده کنند. این مکمل ساخت کشور انگلیس است.

چه زمانی باید شروع به مصرف مکمل پرگنازون کرد؟

قرص پرگنازون باید به عنوان مکمل ویتامین و مواد معدنی قبل و بعد از زایمان مصرف شود.  استفاده از این مکمل از قبل از بارداری تا پایان دوره شیردهی و حتی قبل از بارداری (در صورت امکان)  ایده آل است. زیرا دارای اسید فولیک ، آهن ، ویتامین B12 و روی(زینک) است ، که ممکن است به عوارض ناشی از کمبود ویتامین و مواد معدنی کمک کند و رشد لوله عصبی مناسب و تقسیم سلولی را تضمین کند.  مصرف آن را در طول دوران بارداری و دوران شیردهی ادامه دهید تا مواد مغذی اضافی مورد نیاز برای مادر و نوزاد در حال رشد را تأمین کنید.

داروخانه آنلاین خواندن مقاله زیر را به شما پیشنهاد می دهد:


78,400 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 58000
  • موجودی: موجود
  • مدل: Health Aid Pregnazon
  • بارکد محصول: 6267554301111
  • کد انبار: 21932

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب