Menu
Your Cart

مکمل پروتئین

مکمل پروتئین وی

پودر پروتئین یک مکمل غذایی محبوب برای کسانی است که می خواهند سلامتی خود را ارتقا دهند. پروتئین یک درشت مغذی ضروری است که به عضله سازی، ترمیم بافت و ساخت آنزیم ها و هورمون ها در بدن کمک می کند. همچنین، استفاده از مکمل پروتئین برای کاهش وزن موثر است و عضلات را تقویت می نماید.  انواع مختلفی از پروتئین در بازار موجود هستند که به شکل پودر، قرص و کپسول به فروش می رسند.

تمامی محصولاتی که در این صفحه مشاهده می کنید از برندهای معتبر بازار هستند و مجوزهای لازم را از سازمان غذا و دارو و سازمان بهداشت دریافت کرده اند. همچنین، کارشناسان سایت داروخانه آنلاین مشاوره های لازم و تخصصی را به خریداران ارائه می دهند. شما می توانید با خرید از سایت داروخانه آنلاین خرید امن و لذت بخشی را تجربه کنید.

فواید پودر پروتئین برای سلامتی

پروتئین یکی از اجزای سازنده استخوان، ماهیچه و پوست است. بدن برای تولید هورمون ها، آنزیم ها و سایر مواد شیمیایی به آن نیاز دارد. بهترین روش برای تامین پروتئین مورد نیاز بدن پیروی از رژیم غذایی سالم است. با این وجود، در صورت عدم دسترسی به رژیم غذایی سالم استفاده از انواع مکمل پروتئین اهمیت بسیار زیادی دارد. در ادامه به معرفی فواید مکمل پروتئین می پردازیم.

مدیریت وزن

مطالعات نشان داده اند که خوردن غذاهای غنی از پروتئین و یا مصرف مکمل پروتئین به افراد کمک می کند مدت طولانی تری احساس سیری داشته باشند. احساس سیری منجر به این موضوع می شود که افراد میزان کالری مصرفی را کاهش دهند و همین امر منجر به کاهش وزن می گردد. یک مطالعه در سال 2017 نشان داد که مکمل پروتئین وی وزن بدن و توده چربی را در افراد دارای اضافه وزن کاهش می دهد. این امر باعث کاهش فشار خون بالا و کلسترول بالا می شود و در نتیجه از بروز بیماری های قلبی و عروقی پیشگیری می شود.

کمک به رشد عضلات

پودر پروتئین برای رشد عضلات ضروری است. بسیاری از ورزشکاران و علاقه مندان به ورزش شیک های پروتئینی مصرف می کنند زیرا معتقدند که این نوشیدنی ها به آنها کمک می عضلات خود را حجیم سازند. مطالعه ای در سال 2018 نشان می داد استفاده از مکمل پروتئین نقش بسیار مهمی در افزایش قدرت عضلات دارد و می تواند به ورزشکاران کمک کند تا تمرینات قدرتی، مانند وزنه برداری را بهتر انجام دهند.

همچنین، شاید برای شما جالب باشد که بدانید میزان اثر بخشی قرص پروتئین در زنان و مران به یک اندازه بود. همچنین، با افزایش سن، افاد نیاز بیشتری به پروتئین پیدا می کنند و در صورت عدم تامین پروتئین مورد نیاز بدن خطر بروز مشکلات مختلفی افزایش پیدا می کند.

ریکاوری سریع بعد از ورزش

مکمل پروتئین، در کنار کمک به رشد ماهیچه ها، می تواند روند ترمیم عضلات و بافت های آسیب را تسریع ببخشد. در نتیجه، ورزشکاران از پودر پروتئین برای تسریع بهبودی پس از ورزش استفاده می کنند. بسیاری از مطالعات معتبر گزارش می دهند که مصرف مکمل های پروتئینی بعد از ورزش می تواند با کاهش آسیب عضلانی و بهبود عملکرد عضلانی و سنتز پروتئین عضلانی مرتبط باشد.

انواع پودر پروتئین

انواع مختلفی از مکمل پروتئین در بازار موجود هستند.  پروتئین وی محبوب ترین مکمل پروتئین است که محققان مطالعات گسترده ای را در مورد آن انجام داده اند، با این وجود پروتئین وی تنها مکملی نیست که در بازار موجود است. انواع مکمل پروتئین به شرح زیر هستند:

پروتئین وی: این پروتئین یکی از مکمل های محبوب در بین ورزشکاران است. کارشناسان بر این عقیده هستند که پروتئین وی مکمل پروتئین کامل است، به این معنی که تمام آمینو اسیدهایی که بدن انسان به آنها نیاز دارد در این پروتئین به کار رفته اند. بدن انسان پروتئین وی را به سرعت و به راحتی جذب می کند.

کازئین: این نوع پروتئین سرشار از گلوتامین است و به ریکاوری سریع عضلات پس از ورزش کمک می کند. کازئین از لبنیات به دست می آید و برای گیاهخواران و افرادی که به شیر حساسیت دارند نامناسب است. بدن انسان این پروتئین را کندتر هضم می کند، بنابراین بهتر است در شب مصرف شود.

پروتئین سویا: پروتئین سویا یک جایگزین عالی برای پروتئین وی یا کازئین است. این پروتئین حاوی تمامی آمینو اسیدهای مورد نیاز بدن است. گیاهخواران و افرادی که به لبنیات حساسیت دارند می توانند از این پروتئین استفاده کنند.

پروتئین نخود: بسیاری از انواع مکمل پروتئین گیاهی حاوی پروتئین نخود هستند که جایگزین باکیفیتی برای پروتئین های مبتنی بر سویا و لبنیات به شمار می روند. پروتئین نخود منبع خوبی از آمینو اسید آرژنین است.

مکمل پروتئین با کیفیت خریداری کنید!

طبق یک مطالعه در سال 2018، بسیاری از پودرهای پروتئین حاوی فلزات سنگین مانند سرب، کادمیوم و آرسنیک هستند. بنابراین، ورزشکاران و افراد دیگر باید همیشه در خرید پودرهای پروتئینی با احتیاط عمل کنند و محصول مورد نظر را از یک مکان معتبر مانند داروخانه آنلاین سفارش دهند.

پودر پروتئین ایرانی

بسیاری از افراد به دنبال انواع پودر پروتئین ایرانی هستند. بهترین برندهای پودر پروتئین ایرانی به شرح زیر هستند:

نحوه استفاده از مکمل پروتئین

مردم می توانند پودر پروتئین را به اسموتی میوه اضافه کنند. قبل از استفاده از پودرهای پروتئینی، افراد باید نیازهای غذایی خود را محاسبه کنند. کسانی که پروتئین کافی مورد نیاز بدن خود را از رژیم غذایی دریافت نمی کنند می توانند استفاده از مکمل های پروتئین را در نظر بگیرند. با این وجود پروتئین هرگز نباید بیش از حد مصرف شود.

بهترین زمان استفاده از پروتئین

بهترین زمان استفاده از مکمل پروتئین نامشخص است. بسیاری از افراد مصرف پروتئین را بعد از تمرین پیشنهاد می کنند، با این وجود نمی توان به طور قطع در این باره نظر داد.  به عنوان مثال، یک مطالعه در سال 2018 گزارش داد که مصرف مکمل های پروتئینی همراه با وعده های غذایی برای مدیریت وزن و کاهش توده چربی موثرتر از زمانی است که این مکمل ها بین وعده های غذایی مصرف شوند. افراد می‌توانند پودر پروتئین طعم‌ دار را با توجه به دستورالعمل‌های روی بسته ‌بندی با آب مخلوط کنند. همچنین، این پودر پروتئین را می توان با اسموتی های شیر یا میوه و سبزیجات مصرف کرد.

عوارض مکمل پروتئین

مطالعه ای در سال 2013 نشان داد که مصرف بیش از حد و طولانی مدت پروتئین ممکن است به کلیه ها و کبد آسیب برساند و بر تعادل استخوان ها و کلسیم بدن تأثیر بگذارد. سطوح بیش از حد پروتئین در رژیم غذایی می تواند منجر به کاهش مصرف سایر غذاهای مفید مانند میوه های غنی از فیبر، سبزیجات و حبوبات شود و همین امر مشکلات زیادی را برای سلامتی به وجود می آورد. بدن برای تغذیه و حفظ باکتری های روده به این مواد نیاز دارد.  

قیمت مکمل پروتئین

بسیاری از افراد در مورد قیمت پروتئین وی، قیمت پودر پروتئین و قیمت پودر بدنسازی وی سوال می پرسند. بهتر است بدانید برای خرید این مکمل ها می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید و از مشاوره های رایگان و تخصصی کارشناسان این مرکز بهره مند شوید.

داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

داروخانه آنلاین مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :


برند: کارن | Karen (PNC) مدل: Karen energetic bar
شکلات بار مغزدار انرژی زا کارنشکلات بار مغزدار انرژی زا کارن مکملی مناسب برای افزایش سطوح انرژی در ورزشکاران و افراد بسیار فعال است. تامین انرژی در ورزشکاران اهمیت بسیار زیادی دارد. زیرا اگر سطوح انرژی بالا باشد، ورزشکاران عملکرد بهتری خواهند داشت. این شکلات خستگی را به تعویق می اندازد و نقش بسیار م..
11,900 تومان
برند: الیمپ نوتریشن | Olimp Nutrition مدل: Olimp Gold Beef Protein 700g
پودر گلد بیف پروتئین الیمپپودر گلد بیف پروتئین الیمپ محصولی مناسب برای کمک به رشد و نگهداری عضلات است. استفاده از این پودر سبب می شود تا حجم عضلات افزایش چشمگیری داشته باشد و این موضوع برای ورزشکاران مهم است. در واقع، مواد مغذی که در پودر الیمپ به کار رفته اند می توانند به حفظ سلامت عضلات کمک کنند و..
767,000 تومان
برند: کارن | Karen (PNC) مدل: Karen PNC Whey Albumin
پودر وی آلبومین پی ان سیاین پودر متشکل از پروتئین وی و آلبومین تخم مرغ است. همانطور که می دانید تخم مرغ سرشار از اسید آمینه هایی است ک برای بدن ضروری هستند. پودر وی آلبومین پی ان سیهم نیاز شما به طیف گسترده ای از آمینو اسید هارا پاسخگو است و هم در افزایش حجم عضلات موثر است. اصلی ترین فایده پودر وی ع..
379,500 تومان
برند: کارن | Karen (PNC) مدل: Karen PNC Golden Whey
گلدن وی کارن: این مکمل بدنسازی  باعث افزایش حجم عضلات بدون افزوده شدن چربی می شود و مناسب مراحل پایانی بدنسازی است. این مکمل قابل استفاده برای ورزشکاران قدرتی - سرعتی در دوره تخلیه ذخایر گلیکوژنی می باشد...
645,000 تومان
برند: کارن | Karen (PNC) مدل: Karen PNC Super Whey
سوپر وی پی ان سیدارای 44 درصد پروتئین شامل مخلوطی از انواع پروتئین های شیر و وی می باشد که دارای 5 گرم اسید آمینه ال گلوتامین در هر وعده مصرفی است. تامین کننده 12 نوع ویتامین مختلف بدن در هر وعده مصرفی می باشد.ترجيحاً مصرف اين مكمل پروتئيني دو هفته قبل از شروع مسابقه به حداکثر یک پیمانه کاهش یابد (د..
408,500 تومان
برند: کارن | Karen (PNC) مدل: Karen PNC pure protein & glutamin
ساشه پیور پروتین و گلوتامین کارناین محصول دارای 44 درصد پروتئین شامل مخلوطی از انواع پروتئین های شیر و وی می باشد که دارای 5 گرم اسید آمینه ال گلوتامین در هر وعده مصرفی است. تامین کننده 12 نوع ویتامین مختلف بدن در هر وعده مصرفی می باشد.ترجيحاً مصرف اين مكمل پروتئيني دو هفته قبل از شروع مسابقه به حدا..
177,300 تومان
پروتئین 100% پرو وی یوروویتال | 2250 گرم | افزایش حجم و رشد عضلات پروتئین 100% پرو وی یوروویتال | 2250 گرم | افزایش حجم و رشد عضلات
-20 %
برند: یورو ویتال | EuRho Vital مدل: Eurho Vital Pro Whey Pro Protein
پروتئین 100% پرو وی یوروویتالپروتئین 100% پرو وی یوروویتال  مکملی منحصر به فرد برای تامین نیاز بدن به پروتئین و افزایش حجم توده عضلانی است. این مکمل عملکرد ورزشی افراد را افزایش می دهد و مقادیر قابل توجهی آمینو اسیدهای ضروری بدن را تامین می کند. همچنین موثر در بهبود سنتز پروتئین ماهیچه ها و بسی..
2,000,000 تومان 2,507,000 تومان
برند: کارن | Karen (PNC) مدل: karen Protein Bar 45g
شکلات پروتئین بار کارنشکلات پروتئین بار کارن محصولی مناسب برای تامین بخشی از نیاز روزانه بدن به پروتئین است. این شکلات حاوی 12 نوع ویتامین و 14 گرم پروتئین است. همچنین، شکلات کارن منبع غنی از کربوهیدرات به شمار می رود و همین امر سبب شده است استفاده از این محصول مورد توجه قرار گیرد. اندازه این شکلات ..
19,700 تومان
برند: کارن | Karen (PNC) مدل: Karen PNC Pure Protein 1000 g
پودر پیور پروتئین کارنپودر پیور پروتئین کارن مکملی مناسب برای افزایش حجم عضلات بدون افزایش توده چربی است. این مکمل حاوی پروتئین خالص است و همین امر اثربخشی این مکمل را افزایش داده است. استفاده از این پودر نقش موثری در بازتوانی عضلات دارد و خستگی عضلات را به تاخیر می اندازد. این پودر مناسب مراحل پایا..
870,000 تومان
برند: نوتریمد | Nutrimed مدل: Nutrimed Whey Protein 100 2270 g
پودر وی پروتئین 100% نوتریمدپودر وی پروتئین 100% نوتریمد محصولی مناسب برای افزایش حجم عضلات است. این پودر سریعا هضم می شود و مصرف آن هیچ گونه مشکل گوارشی را به وجود نمی آورد. همچنین، پودر وی پروتئین سطح انرژی را به میزان زیادی افزایش می دهد و سبب می شود تا ورزشکاران از تمرینات خود نتیجه بهتری را بدس..
2,069,759 تومان
برند: نوتریمد | Nutrimed مدل: nutrimed-iso-whey-100-power-2270g
پودر ایزو وی 100 درصد نوتریمدپودر ایزو وی 100 درصد نوتریمد محصولی مناسب برای افزایش حجم عضلات است. در این پودر شکر و یا کلسترول به کار نرفته اند و همین امر سبب شده است این پودر به محصولی ارزشمند تبدیل شود. همچنین، پودر نوتریمد کمترین میزان جذب کربوهیدرات را دارد و این موضوع برای کسانی که نمی خواهند ..
2,472,960 تومان
برند: پگاه | Pegah مدل: Pegah Vitamin Whey Protein 2 Kg
پودر وی پروتئین پرمیکس ویتامین پگاهپودر وی پروتئین پرمیکس ویتامین پگاه محصولی مناسب برای تامین بخشی از پروئین بدن است. پروتئین به حفظ سلامت عضلات کمک می کند و سبب می شود تا عضلات ظاهری زیبا داشته باشند. یکی از مواردی که سبب شده است استفاده از پودر پروتئین وی مد نظر قرار گیرد تقویت سیستم ایمنی بدن اس..
1,090,000 تومان
برند: جاینت اسپورتس | Giant Sports مدل: Giant Sports 100 Giant Whey Protein 2268 gr
پودر جاینت وی 100% جاینت اسپورتسپودر جاینت وی 100% جاینت اسپورتس محصولی مناسب برای تامین بخشی از پورتئین مورد نیاز بدن به ویژه برای کسانی است که ورزش می کنند. پروتئین یکی از بلوک های سازنده بدن است و نقش بسیار مهمی در عضله سازی دارد. پودر جاینت اسپورتس تمامی آمینو اسیدهای ضروری و غیر ضروری را به بدن..
2,702,000 تومان
برند: ژن استار | Genestar مدل: Genestar Gain Powder 3000 g
پودر گین ژن استارپودر گین ژن استار محصولی مناسب برای افزایش وزن است. این محصول می تواند به افزایش توده عضلانی کمک کند و همین امر سبب شده است استفاده از آن مورد توجه قرار گیرد. مصرف پودر گین سرعت بهبود عضلات پس از تمرینات ورزشی را افزایش می دهد و روند عضله سازی را تسریع می بخشد. اما باید بدانید محتوا..
585,000 تومان
برند: مگنوم | Magnum مدل: Magnum Pharma Protein Casein 1818 g
پودر پروتئین کازئین مگنومپودر پروتئین کازئین مگنوم محصولی مناسب برای کمک به حفظ عضلات است. مربیان ورزشی به این موضوع اشاره می کنند اگر در زمان انجام ورزش های سنگین و حرفه ای مواد مورد نیاز رشد عضلات، مانند پروتئین، تامین نگردند، خطر تحلیل عضلات افزایش پیدا می کند. پودر مگنوم سنتز پروتئین را در عضلات..
1,108,800 تومان
برند: ژن استار | Genestar مدل: Genestar Whey Gold 908 gr
پودر پروتئین وی گلد ژن استارپودر پروتئین وی گلد ژن استار مکملی منحصر به فرد برای افزایش حجم عضلانی است. این مکمل سطوح انرژی بدن را افزایش می دهد و نقش موثری در افزایش کارآیی بدن در تمرینات بدنسازی دارد.ویژگی هاافزایش حجم عضلانی بدون توده عضلانیحاوی پروتئین وی کنستانتره و هیدرولیز شدهشامل آمینو اسیده..
730,000 تومان
برند: رانتک | Runtech مدل: Runtech Protein Gold 2270g
پودر پروتئین وی گلد 2270 گرم رانتکپودر پروتئین وی گلد 2270 گرم رانتک مکملی منحصر به فرد برای افزایش رشد عضلات است. مواد موثره ای که در این مکمل به کار رفته اند به کاهش خستگی عضلانی کمک می کنند و زمان ریکاوری را پایین می آورند. این موضوع اهمیت بسیار زیادی دارد و برای بهبود عملکرد ورزشکاران موثر است. ..
1,420,000 تومان
برند: کاله | kale مدل: Kalleh Pro Whey Protein Powder 1800 g
پودر پروتئین وی 100% کالهپودر پروتئین وی 100% کاله محصولی مناسب برای تامین بخشی از پروتئین مورد نیاز بدن است. پروتئین یکی از بلوک های سازنده بدن است و مصرف این ماده مغذی برای ورزشکاران اهمیت بسیار زیادی دارد. پودر کاله دقیقا برای اهداف ورزشی طراحی شده است و به بازسازی و رشد عضلات بدن کمک می کند.&nbs..
995,000 تومان
برند: ترک نوتریشن | Trec Nutrition مدل: Trec Whey Gold Core Line
پودر پروتئین وی 100 گلد کر لاین ترکپودر پروتئین وی 100 گلد کر لاین ترک مکملی منحصر به فرد برای تامین نیاز بدن به پروتئین است. این مکمل با تامین نیاز بدن ورزشکاران به پروتئین به حفظ سلامت عضلات و ماهیچه ها کمک می کند.پروتئین وی تنها مختص مردان نیست!دانشمندان در سالهای اخیر به این نتیجه رسیدند که تحقی..
2,400,000 تومان
برند: کیو ان تی | QNT مدل: QNT Delicious Whey
پودر پروتئین دلیشس وی کیو ان تیپودر پروتئین دلیشس وی کیو ان تی  مکملی منحصر به فرد برای تامین نیاز بدن به پروتئین است. مصرف این مکمل نقش موثری در حفظ سلامت بافت عضلانی دارد.ویژگی های پروتئین بر سلامتیپروتئین وی یکی از مهمترین پروتئین هایی است که ورزشکاران به آن اهمیت بسیار زیادی می دهند و به عض..
1,830,000 تومان
برند: ویوا پاور | viva power مدل: Viva Power Whey Gold 1400g
پودر وی گلد 1000 گرم ویوا پاورپودر وی گلد 1000 گرم ویوا پاور مکملی مناسب برای حفظ سلامت عضلات است. این پودر حاوی مواد موثره ای نظیر آمینو اسیدهای ضروری، گلوتامین و کربوهیدرات است و همین امر اثربخشی این پودر را افزایش داده است. این پودر به حفظ سلامت عضلات ورزشکاران کمک می کند و روند عضله سازی را تسری..
1,235,000 تومان
برند: ویتاپی | VitaP مدل: Vitap Whey vit 2270 g
پودر وی پروتئین ویتاپیپودر وی پروتئین ویتاپی محصولی مناسب برای تامین پروتئین مورد نیاز بدن ورزشکاران است. همانطور که می دانید ورزشکاران برای حفظ سلامت استخوان ها و عضلات خود به مقادیر کافی پروتئین نیاز دارند و اگر این پروتئین به بدن آنها نرسد، خطر ریزش عضلات وجود دارد. پودر ویتاپی به تقویت سیستم ایم..
1,650,000 تومان
برند: ویتاپی | VitaP مدل: Vitap Milk and Egg 2600 g
پودر میلک اند اگ ویتاپیپودر میلک اند اگ ویتاپی محصولی مناسب برای تامین انرژی مورد نیاز بدن است. مصرف این پودر از افت قند خون هنگام تمرین جلوگیری می کند و همین امر سبب شده است که استفاده از پودر ویتاپی مورد توجه قرار گیرد. کسانی که وزن کمی دارند می توانند با استفاده از این پودر وزن خود را بالا ببرند...
551,000 تومان
برند: کارن | Karen (PNC) مدل: Karen PNC Casein 100%
پودر کازئین 100% کارنپودر کازئین 100% کارن مکملی مناسب برای افزایش حجم عضلات است. این مکمل حاوی مجموعه ای از آنزیم ها برای هضم و جذب طولانی مدت مواد در بدن است. همین امر آمادگی جسمانی را بالا می برد و به تشدید عضله سازی کمک می کند. مصرف این پودر از تحلیل عضلات پیشگیری می نماید و خطر بروز افت عضلات ر..
870,000 تومان
برند: ژن استار | Genestar مدل: Genestar Amino 1000 Whey 800 Tabs
قرص آمینو وی 1000 ژن استارقرص آمینو وی 1000 ژن استار محصولی مناسب برای افزایش حجم عضلانی است. این قرص حاوی کالری، پروتئین و ویتامین آ و ث است و همین امر قرص ژن استار را به محصولی ارزشمند تبدیل کرده است. ورزشکارانی که به حفظ قدرت عضلانی در حین ورزش های سنگین اهمیت می دهند، باید استفاده از قرص آمینو و..
578,000 تومان
کیتاریج بار خرما قهوه و نارگیل | 25 گرم | افزایش سطوح انرژی در بدن
ناموجود
برند: کیتاریج | kita rich مدل: Date Bar With Coffee And Coconut
کیتاریچ بار خرما قهوه و نارگیلکیتاریچ بار خرما قهوه و نارگیل محصولی مناسب است که می تواند به عنوان میان وعده مورد استفاده قرار گیرد و مصرف آن برای کسانی مفید است که از رژیم غذایی سالم پیروی می کنند. در این شکلات بار از مواد موثره ای نظیر خرما، پودر کاکائو و بادام استفاده شده است و همین امر اثر بخشی ..
6,900 تومان
کپسول وی آمینو گلد بادی اتک | 325 عدد | ترکیب پروتئین وی غلیظ شده
ناموجود
برند: بادی اتک | Body Attack مدل: Body Attack Whey Amino Gold
عوامل آزادکننده:دی‌اکسید سیلیکون و نمک‌های منیزیم حاصل از اسیدهای چرب می‌باشد..
290,000 تومان
پودر کره بادام زمینی پی بی 2 بل پلنتیشن | افزایش پروتئین پودر کره بادام زمینی پی بی 2 بل پلنتیشن | افزایش پروتئین
ناموجود
برند: بل پلنتیشن | Bell Plantation مدل: Bell Plantation PB2 Powdered
پودر کره بادام زمینی پی بی 2 :بادام زمینی، از نظر غنای پروتئینی، زیر گروه حبوباتی مثل، نخود، عدس و لوبیا می باشد و از این نظر می توان گفت جزو آجیل ها نیست.بادام زمینی، منبع خوب انرژی است. 100 گرم بادام زمینی حاوی 50 گرم چربی، 16 گرم کربوهیدرات است.بادام زمینی دارای پروتئین با کیفیت عالی می باشد. در ..
58,800 تومان
پودر کازئین گلد دوبیس | 1000 گرم - شکلاتی | افزایش عملکرد و بازتوانی عضلات پودر کازئین گلد دوبیس | 1000 گرم - شکلاتی | افزایش عملکرد و بازتوانی عضلات
ناموجود
برند: دوبیس | Doobis مدل: Doobis Casein Gold Chocolate 1000 g
پروتئین کازئین چیست؟اصلی‌ترین پروتئین موجود در شیر می‌باشد. این پروتئین ۸۰% شیر گاو را تشکیل می‌دهد و ۲۰% باقی‌مانده آن پروتئین وی می‌باشد. پروتئین کازئین موجود در شیر از طریق اولترا فیلتراسیون استخراج شده و هیچ ماده شیمیایی در آن استفاده نشده است. نتیجه این فرایند افزایش میزان پپتید های بیو اکتی..
312,000 تومان
پودر پروتئیناس وی پی اند اف فارما | 2270 گرمی | عضله سازی و حفظ عضلات پودر پروتئیناس وی پی اند اف فارما | 2270 گرمی | عضله سازی و حفظ عضلات
ناموجود
برند: پی اند اف فارما | P&F PHARMA مدل: P And F Pharma Proteinas Whey
پودر پروتئیناس وی پی اند اف فارماپودر پروتئیناس وی پی اند اف فارما یک پودر وی بسیار باکیفیت و تولید شده در کشور اسپانیا است. پروتئین وی در بدن باعث عضله سازی و افزایش حجم عضلات می شود. پودر وی پروتئین مناسب ورزشکارانی است که میخواهند نیاز خود به پروتئین را تامین کنند و به عضلات خود فرم بدهند. پروتئی..
1,668,945 تومان
نمایش 1 تا 30 از 88 (3 صفحه)