Menu
Your Cart

درد عضلات


ماهیچه ها بخش بسیار مهمی از بدن انسان را تشکیل می دهند. بسیاری از افراد تصور می کنند عضلات بافت هایی هستند که بر روی استخوان ها قرار دارند. اما بهتر است بدانید این تصور اشتباه است و ارگان های دیگری مانند قلب و مغز هستند که در دسته بندی عضلات قرار می گیرند. قلب یکی از مهمترین ماهیچه های بدن است که وظیفه پمپاژ خون به تمامی بدن را بر عهده دارد. مغز عضله دیگری که تمامی اعصاب و ارگان های بدن را کنترل می نماید. درد عضلات می تواند مشکلات زیادی را برای افراد به وجود بیاورد. به همین دلیل درخواست زیادی برای خرید قرص درد عضلانی وجود دارد.
تمامی محصولاتی که در این صفحه به عنوان دارو برای درد عضلانی به فروش می رسند دارای مجوزهای لازم از سازمان بهداشت و سازمان غذا و دارو هستند. شما می توانید بدون هیچ گونه نگرانی این مکمل ها را سفارش دهید و از ویژگی های خاص آنها برای ارتقا سلامتی بهره مند شوید.

چرا  دچار درد عضلانی می شویم؟

ممکن است اکنون این سوال برای شما پیش بیاید چه مواردی سبب می شوند تا افراد دچار درد عضلانی شوند! در پاسخ به این سوال باید بگوییم عوامل متعددی وجود دارند که می توانند باعث بروز درد در بافت های عضلانی شوند و از مهمترین آنها می توان به استرس بیش از حد، کار بدنی زیاد ( به طور مثال ورزشکاران) و آسیب به بافت عضلات اشاره کرد. در بیشتر این شرایط، می توان با استفاده از انواع قرص درد عضلانی این دردها را کنترل کرد.

چه زمانی باید استفاده از قرص درد عضلانی را شروع کنیم؟

یکی از سوالات پرتکراری که در زمان خرید انواع قرص درد عضلانی پرسیده می شود در این زمینه است که چه موقع باید استفاده از این قرص را آغاز کنیم. کارشناسان توصیه می کنند به محض شروع دردهای عضلانی باید استفاده از این مکمل ها آغاز شود. همچنین، قبل از استفاده از این مکمل ها باید با پزشک مشورت شود تا ریشه درد عضلانی مشخص گردد.

دردهای عصبی عضلانی چیست؟

استرس و تنش از جمله مواردی هستند که می توانند به شدت عضلات را تحت تاثیر قرار دهند. به همین دلیل بسیاری از افراد به دنبال خرید انواع قرص دردهای عضلانی عصبی هستند. امروزه، شرکت های ایرانی و خارجی زیادی هستند که این قرص ها را به بازار عرضه می کنند. اما باید بدانید در کنار استفاده از این مکمل ها کنترل استرس و اضطراب نقش بسیار مهمی در ارتقا سلامتی دارد.

آیا بیماری کرونا باعث دردهای عضلانی می شود؟

بسیاری از کسانی که به بیماری کرونا مبتلا می شوند به این موضوع اشاره می کنند که ابتلا به بیماری کرونا باعث بروز دردهای عضلانی می شود! به همین دلیل پزشکان توصیه می کنند در کنار استفاده از داروها، افراد می توانند مصرف قرص درد عضلانی را مد نظر قرار دهند. این دردها ممکن است تا یک ماه پس از بیماری کرونا ادامه داشته باشند. برای مصرف دراز مدت این داروها با پزشک خود مشورت نمایید.

روش های کنترل درد عضلانی

در کنار استفاده از قرص درد عضلانی و مسکن درد عضلانی، شما می توانید راهکارهای دیگر را نیز مد نظر قرار دهید. این راهکارها به شرح زیر هستند:

  • زمانی که درد عضلانی شروع می شود از کمپرس آب گرم استفاده کنید.
  • بر محل درد پمادهای مناسب بمالید.
  • از ماساژ درمانی استفاده کنید.

معرفی مسکن درد عضلات

انواع قرص درد عضلانی وجود دارند که می توانند دردهای عضلانی را تسکین ببخشند. اگر می خواهید برای کنترل دردهای عضلانی از مسکن استفاده کنید، می توانید موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

  • داروهای ضد التهاب غیر استروئیدی که شامل ایبوپروفن، ادویل، ناپروکسن و آسپرین هستند.
  • استامینوفن ( این دارو بر التهاب اثری ندارد)

خرید قرص درد عضلانی

اگر می خواهید برای خرید قرص درد عضلانی اقدام کنید، می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید. کارشناسان این مرکز مشاوره های رایگان و تخصصی خرید محصولات را به شما ارائه می دهند و به شما کمک می کنند با توجه به بودجه ای که دارید بهترین محصول را خریداری نمایید.

داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

داروخانه آنلاین محصولات زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

برند: ویتاپرا | Vitapra مدل: Vitapra Magnesium
قرص جوشان منیزیم ویتاپراقرص جوشان منیزیم ویتاپرا محصولی مناسب برای تامین منیزیم مورد نیاز بدن است. منیزیم عنصری حیاتی برای بدن به شمار می رود که نقش بسیار مهمی در حفظ سلامت مغز و قلب دارد. همچنین، وجود این عنصر به عملکرد درست عضلات بدن گمک می کند و از بروز سنگ کلیه در بدن پیشگیری می کند. مصرف این قر..
41,800 تومان
برند: نیچرز اونلی | Natures Only مدل: Natures Only Magtra
ساشه منیزیم مگترا نیچرز اونلیساشه منیزیم مگترا نیچرز اونلی باعث آرامش اعصاب و بهبود نوسانات خلقی، درمان گرفتگی و اسپاسم عضلانی، بهبود چرخه خواب، پیشگیری از حملات میگرنی و تنظیم فشار خون می‌شود.نقش منیزیم در سلامتییکی از مواد معدنی و ریزمغذی‌های حیاتی که سلول‌های بدن برای فعالیتشان بسیار به آن نیاز د..
116,000 تومان
برند: آرین سلامت سینا | Arian Salamat Sina مدل: Arian Salamat Sina Magniforte
کپسول مگنیفورت آرین سلامت سیناکپسول مگنیفورت آرین سلامت سینا مکملی منحصر به فرد برای ارتقا سلامت عمومی است. در این مکمل مواد موثره ای نظیر ویتامین های گروه ب و انواع مواد معدنی مانند مس، ید و آهن به کار رفته اند و همین امر این محصول را به مکملی اثر بخش تبدیل کرده است. کپسول مگنیفورت برای کاهش د..
111,600 تومان
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Goldaru Phytoglucosamine Gel 30g
ژل موضعی فیتوگلوکزامین گل داروژل موضعی فیتوگلوکزامین گل دارو محصولی مناسب برای کاهش التهاب مفاصل است. در این ژل از مواد موثره ای نظیر گلوکزامین، عصاره خشک شاه بلوط هندی و منتول استفاده شده است و همین امر اژل فیتوگلوکزامین را به محصولی اثر بخش تبدیل کرده است. موادی که در این ژل به کار رفته اند می توا..
36,100 تومان 38,000 تومان
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Goldaru Rosemary Ointment 30g
پماد رزماری گل داروپماد رزماری گل دارو محصولی مناسب برای تسکین دردهای عضلانی و مفصلی است. در این پماد از مواد موثره ای مانند اسانس رز ماری، کامفر و منتول استفاده شده است و همین امر پماد رزماری را به محصولی ارزشمند تبدیل کرده است. توصیه می شود روزی 3 تا 4 بار این پماد بر روی محل درد و التهاب مالیده ش..
40,000 تومان
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Goldaru Traumaherb Ointment 50g
پماد تروماهرب گل داروپماد تروماهرب گل دارو محصولی مناسب برای درمان صدمات و آسیب های عضلانی ورزشکاران است. در این پماد از مواد موثره گیاهی گل همیشه بهار کوهی، بابونه، مریم گلی و شاه بلوط هندی استفاده شده است و همین امر این پماد را به مکملی اثر بخش تدیل کرده است. کسانی که درچار ضرب دیدگی و کوفتگی عضلا..
47,000 تومان
قرص کلسیم ویتامین د3 ویتاول | 50 عددی | استحکام بخش استخوان ها و دندان ها
-40 %
برند: ویتاول | Vita Well مدل: Vitawell Calcium Vitamin D3 50 Tabs
قرص کلسیم ویتامین د3 ویتاولقرص کلسیم ویتامین د3 ویتاول محصولی مناسب برای کمک به سلامت استخوان هاست. در این قرص از مواد موثره ای نظیر کلسیم و ویتامین د 3 استفاده شده است و همین امر قرص ویتاول را به محصولی ارزشمند تبدیل کرده است. مطالعات نشان داده اند که مصرف ویتامین د3 همراه با کلسیم می تواند جذب کلس..
16,350 تومان 27,250 تومان
برند: آرین سلامت سینا | Arian Salamat Sina مدل: Arian Salamat Sina Artrolistica 32cap
کپسول آرترولیستیکا آرین سلامتکپسول آرترولیستیکا آرین سلامت مکملی منحصر به فرد در بهبود درد مفاصل و عملکرد عضلانی و مفاصل (زانو، شانه، دست و غیره) است. این محصول با ترمیم و بهبود عضلانی پس از فعالیت های ورزشی، موجب تسهیل حرکات اندام ها می شود و در رفع تورم اندام ها موثر است. از دیگر خواص این محصول م..
126,800 تومان
مدل: Calcitra Fastrun Ice Gel
پکیج قرص کلسیترا + کپسول فست ران به همراه ژل خنک کننده بدن مینرال آیس رایگاناین پکیج پکیجی مناسب برای ورزشکاران و افراد سالخورده که مشکلات استخوانی و مفاصل و عضلات و آرتروز دارند است. قرص کلسیترا سوپرابیون به دلیل وجود کلسیم در حفظ توده استخوانی بسیار موثر است. همچنین در استحکام دندان ها نیز نقش دار..
162,500 تومان
برند: کاروسوس نچرال هلث | carusos natural health مدل: Carusos Natural Health Cramps Away
قرص کرامپز اوی کاروسوس نچرال هلثقرص کرامپز اوی کاروسوس نچرال هلث محصولی مناسب برای رفع اسپاسم و کرامپز عضلانی است. گرفتگی های عضلانی می توانند مشکلات زیادی را برای سلامتی به وجود بیاورند و دامنه حرکتی را محدود سازند. این قرص برای رفع دردهای عضلانی بسیار مفید است و درد و التهاب مفاصل را از بین می برد..
290,000 تومان
برند: یورو ویتال | EuRho Vital مدل: Eurhovital Magnesium Plus Eisen And B6
قرص منیزیم پلاس آیزن و ب6 یوروویتالقرص منیزیم پلاس آیزن و ب6 یوروویتال مکملی است که خستگی را از بدن زدوده و انرژی را جایگزین آن می کند. منیزیم در عملکرد عضلات نقش دارد و خستگی و گرفتگی آنها را از میان می برد. آهن و ویتامین ب6 موجود در این مکمل در فرآیند خونسازی نقش دارند. هرچه خونرسانی به مغز و عضلا..
121,644 تومان 130,800 تومان
برند: فلکسان | Fisher Flexan مدل: Flexan Magnesium B6 20 Effervescent tabs
قرص جوشان منیزیم ب 6 فلکسانقرص جوشان منیزیم ب 6 فلکسان  مکملی منحصر به فرد برای حفظ سلامت سیستم عصبی است. منیزیم ماده معدنی مهمی برای سلامتی به شمار می رود و کمبود آن در بدن سبب بروز علائم زیر می شود: کاهش اشتهاتهوعاستفراغاحساس خستگی عمومیاحساس مور مور شدن و سوزن سوزن شدن دست و پاانقباض و ..
36,200 تومان 38,200 تومان
برند: سبز دارو | Sabzdaru مدل: Sabzdaru Denta Gelointment Rosamint
پماد رزماری رزامینت سبز داروپماد رزماری رزامینت سبز دارو محصولی مناسب برای تسکین دردهای عضلانی، مفصلی و روماتیسمی است. این پماد گردش خون را در ناحیه آسیب دیده و دردناک بالا می برد و با افزایش حرارت باعث کاهش درد می شود. پماد رزامینت حاوی منتول و کامفر است و همین امر سبب شده است تا برای کاهش درد مفاص..
40,000 تومان
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Barij Essence Aromix Topical Gel 75 g
ژل موضعی آرومیکس باریجژل موضعی آرومیکس باریج دارای خاصیت ضد درد و ضد التهابی است. این ژل از گیاهان لاواند و اکالیپتوس تشکیل شده است که باعث جلوگیری از تولید فاکتورهای التهابی در بدن می شوند. این محصول همچنین دارای اسانس نعنا ورزماری می باشد که دارای خاصیت ضد درد هستند و دردهای عضلانی و مفصلی را بهبو..
54,000 تومان
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Goldaru Capsian Ointment 30 g
پماد کاپسیان گل داروپماد کاپسیان گل دارو محصولی مناسب برای رفع درد و اسپاسم های عضلانی است. در این پماد عصاره خشک گیاه فلفل قرمز استفاده شده است و همین امر این پماد را به محصولی اثر بخش تبدیل کرده است. این پماد می تواند برای بهبود روماتیسم و نورالژی مورد استفاده قرار گیرد. ماده موثره ای که در پماد ک..
34,000 تومان
برند: او پی دی فارما | OPD Pharma مدل: OPD Pharma Rosemary Cream
کرم رزماری او پی دی فارماکرم رزماری او پی دی فارما پماد ضد درد گیاهی است که برای رفع کمر درد و دردهای مفصلی استفاده می شود. این پماد می تواند درد های قفسه سینه را به میزان زیادی کاهش دهد و استفاده از آن نقش موثری در ارتقا سلامتی دارد. یکی از مواردی که سبب شده است استفاده از این کرم مد نظر قرار گیرد،..
26,600 تومان 28,000 تومان
برند: نوتری بست | Nutri Best مدل: Nutri Best Magni Best 30 Tabs
قرص مگنی بست نوتری بستقرص مگنی بست نوتری بست محصولی مناسب برای کمک به سلامت سیستم عصبی و عضلانی است. قرص مگنی حاوی 250 میلی گرم منیزیم است و همین امر سبب شده است این قرص به مکملی ارزشمند تبدیل شود. مطالعات مدرن تایید کرده اند که کاهش منیزیم در بدن با خطر بروز اسپاسم های عضلانی مرتبط است. اسپاسم های ..
72,500 تومان
برند: حکیم تجارت سهند | Hakim tejarat مدل: Hakim Tejarat Sahand Relax Glucosamine Gel 50ml
ژل گلوکوزامین ریلکس حکیم تجارتژل گلوکوزامین ریلکس حکیم تجارت محصولی مناسب برای کاهش التهابات مزمن مفاصل است. مواد موثره ای که در این ژل به کار رفته اند آنتی اکسیدان قوی هستند و می توانند به درمان روماتیسم مزمن کمک کنند. اگر این ژل به طور مداوم و طبق دستور مورد استفاده قرار گیرد، نیاز کمتری به مصرف م..
37,400 تومان
برند: هیمل | Himmel مدل: Himmel Kinesiology Tape Roll
رول چسب ورزشی کینزیولوژی هیملرول چسب ورزشی کینزیولوژی هیمل محصولی مناسب برای درمان اختلالات فیزیکی است. این رول یک نوار درمانی کشی است که یک طرف آن دارای چسب است و به بدن متصل می گردد و درد را به میزان چشمگیری کاهش می دهند. افرادی که دچار درد مفصلی و عضلانی می شود می توانند استفاده ا این رول چسب را ..
79,200 تومان
برند: نوشاد | noshad مدل: Noshad Ostrich Oil 60 ml
روغن شتر مرغ نوشادروغن شتر مرغ نوشاد محصولی مناسب برای التیام و تسکین دردهای عضلانی است. مطالعات متعددی بر روی روغن شتر مرغ انجام شده اند و همگی آنها به این امر اشاره می کنند که این روغن حاوی امگا 3 و امگا 6 است. همین امر سبب شده است که استفاده از روغن شتر مرغ برای کاهش دردهای استخوانی موثر باش..
29,000 تومان
برند: نوشاد | noshad مدل: Noshad Bitter Almond Oil 37 ml
روغن بادام تلخ نوشادروغن بادام تلخ نوشاد محصولی مناسب برای بهبود رماتیسم و درد مفاصل است. سالیان زیادی است که روغن بادام تلخ برای دردهای مفصلی مورد استفاده قرار گرفته است و می تواند بروز اسپاسم های عضلانی را به حداقل برساند. همچنین، این روغن می تواند با تامین رطوبت مورد نیاز پوست، خشکی پوست را کاهش ..
18,900 تومان
کپسول کورال کل مگ کورال | 90 عدد | حفظ سلامت استخوان و عضلات کپسول کورال کل مگ کورال | 90 عدد | حفظ سلامت استخوان و عضلات
ناموجود
برند: کورال | Coral LLC مدل: Coral LLC Coral Cal Mag
ویژگی های کپسول کورال کل مگ کورال : 100% کلسیم مرجانی بالای سطحویتامین D3فاقد گلوتن سویا، ترکیبات لبنی و غلاتسهولت در هضم و جذب سریع 100درصد کلسیم مرجانی بالای سطح دریامناسب برای ورزشکارانافزایش قدرت عظلانیداروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :کدام ویتامین برای تقویت مف..
73,000 تومان
کرم ماساژ هفت گیاه ویشکا | 100 میلی | برطرف کننده درد و خستگی عضلات
ناموجود
برند: ویشکا | Wishca مدل: Wishca Massage Cream 10ml
کرم ماساژ هفت گیاه ویشکاکرم ماساژ هفت گیاه ویشکا محصولی مناسب برای رفع دردهای عضلانی است. در این کرم از عصاره هفت گیاه مانند رزماری، گزنه، آویشن، بابونه، مورد و رازیانه استفاده شده است و همین امر این کرم را به محصولی اثربخش تبدیل کرده است. عصاره گیاهانی که در این کرم به کار رفته اند دارای خاصیت ضد ق..
55,000 تومان
کرم ماساژ  دپی | 100 میلی | بهبود دهنده دردهای مفصلی، رماتیسمی کرم ماساژ  دپی | 100 میلی | بهبود دهنده دردهای مفصلی، رماتیسمی
ناموجود
برند: دپی|depi مدل: Depi Massage Cream 100Ml
کرم ماساژ دپیکرم ماساژ دپی محصولی مناسب برای درمان صدمات و ضربه های ورزشی است. از این کرم می توان برای درمان و بهبود پیچ خوردگی و رگ به رگ شدن نیز استفاده کرد. این کرم می تواند دردهای مفصلی و روماتیسمی را به میزان چشمگیری بهبود ببخشد و به عنوان درمانی مکمل برای کمر درد شناخته شده است. برای اثر بخشی ..
54,000 تومان
پین اسپری آر ان جی | 40 میلی | تسکین دردهای عضلانی
ناموجود
برند: آر ان جی | RNJ مدل: RNJ Pain Spray
پین اسپری آر ان جیاسپری ضددرد پین اسپری آر ان جی محصولی فوق العاده موثر جهت تسکین موقت دردهای همراه با آرتریت است. همچنین در بهبود و تسکین کمردردهای ساده و علائم ناشی از کشش عضلات و کوفتگی بدن بسیار تاثیرگذار است. به همین جهت مصرف آن در بین ورزشکاران محبوبیت دارد. این محصول ساخت شرکت ریحان نقش جهان ..
37,000 تومان
پودر واریوکلد واریان فارمد | 9 ساشه | بهبود درد و علائم سرماخوردگی پودر واریوکلد واریان فارمد | 9 ساشه | بهبود درد و علائم سرماخوردگی
ناموجود
برند: واریان فارمد | Varian Pharmed مدل: Varian Pharmed Vario Cold 9saches
پودر واریوکلد واریان فارمدپودر واریوکلد واریان فارمد دارویی کامل برای بهبود علائم سرماخوردگی، آنفلوانزا و کرونا است. این محصول به دلیل داشتن استامینوفن 500 میلی گرم تب بر است و درد و التهاب بدن در دوره بیماری را درمان و کنترل می کند. از دیگر ترکیبات موجود در این محصول می توان به فنیل افرین هیدروکلرا..
27,000 تومان
پودر منیزیم دایرکت 400 تاکسوفیت | 20 عدد | جهت بهبود عملکرد عضلات، سیستم ایمنی و تامین انرژی پودر منیزیم دایرکت 400 تاکسوفیت | 20 عدد | جهت بهبود عملکرد عضلات، سیستم ایمنی و تامین انرژی
ناموجود
برند: تاکسوفیت | taxofit مدل: taxofit Direct Magnasium 400 20sachet
پودر منیزیم 400 تاکسوفیتپودر منیزیم تاکسوفیت در بهبود عملکرد عضلات، قلب، سیستم عصبی و تامین انرژی و حفظ تعادلالکترولیت های بدن نقش اساسی دارد. پودر منیزیم تاکسوفیت جهت جذب بیشتر با ویتامین ب1، ب6، ب12 ترکیب شده است.نقش منیزیم در بدنمنیزیم یکی از انواع مهم مواد معدنی است که در واکنشهای بدن انسان نقش ..
211,100 تومان
مکمل بیومگنلیت منیزیم ساج پاد دارو | 20 عدد ساشه | رفع اسپاسم و گرفتگی عضلات مکمل بیومگنلیت منیزیم ساج پاد دارو | 20 عدد ساشه | رفع اسپاسم و گرفتگی عضلات
ناموجود
برند: ساج پاد دارو | Sagepad Darou مدل: Sagepad Darou Biomagnelyte Sachs
مکمل بیومگنلیت منیزیم ساج پاد دارومکمل بیومگنلیت منیزیم ساج پاد دارو حاوی منیزیم است و به جذب کلسیم در بدن کمک می کند. همچنین مصرف این مکمل نقش موثری در رفع خستگی، اسپاسم و گرفتگی عضلات دارد.چه کسانی در معرض کمبود منیزیم قرار دارند؟منیزیم یکی از مهمترین املاحی است که بدن برای حفظ سلامت خود به آن نیا..
36,000 تومان
منیزیم جوشان سان لایف | 20 عدد | کنترل فشار خون، بهبود میگرن و تنظیم قند خون
ناموجود
برند: سان لایف | SUNLIFE مدل: Sun Life Magnesium
منیزیم جوشان سان لایفمنیزیم  جوشان سان لایف از ریزمغذی‌هایی است که به جذب کلسیم کمک کرده و یکی از ضروری‌ترین املاح می‌باشد که باید بطور روزانه در رژیم غذایی گنجانده شود. منیزیم در بدن موجب تسکین اعصاب می‌شود و برای سلامت قلب، عضله و کلیه مهم و مفید است. منیزیم برای آرام نگه‌داشتن گردش خون در بد..
6,500 تومان
قرص کلسیم منیزیم زینک د3 مای نوتریشن | 60 عددی | کمک به بهبود عملکرد عضلات و استخوان ها
ناموجود
برند: مای نوتریشن | My Nutrition مدل: My Nutrition Cal-Mag-Zinc-D3 60 Tabs
قرص کلسیم منیزیم زینک د3 مای نوتریشنقرص کلسیم منیزیم زینک د3 مای نوتریشنمحصولی مناسب برای کمک به حفظ سلامت استخوان ها و دندانهاست. در این قرص از مواد موثره ای نظیر کلسیم، منیزیم، زینک و ویتامین د3 استفاده شده است و همین امر این مکمل را به محصولی اثربخش تبدیل کرده است. ویتامین د3 موجود در این قر..
72,000 تومان
نمایش 1 تا 30 از 48 (2 صفحه)