منو
سبد خرید شما

آلگومد | Algomed

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

آلگومد برندی معتبر و آلمانی در زمینه تولید مکملهای غذایی است که کار خود را در سال 1995 آغاز کرد. با توجه به این موضوع که در تولید این محصولات از پودر خالص جلبک کلرلا ولگاریس ( که با نام تجاری آلگومد شناخته شده است) استفاده میشود، تولید محصولات این برند برای ممانعت از ورود هر نوع آلودگی و تحت شرایط بهینه بسیار پیچیده و دشوار است. دانشمندان آلمانی تلاش می کنند تا با استفاده از جدیدترین فناوری های روز دنیا محصولاتی را تولید کنند که از این جلبک در آنها استفاده شده باشد و به حفظ و ارتقا سلامتی عمومی جامعه کمک کنند.

ویژگی های جلبک آلگومد بر سلامتی

این گیاه اثرات ویژه ای بر سلامتی دارد. سازمان غذا و دارو در آمریکا اثرات مثبت این جلبک را مورد تایید قرار داده است. از ویژگیهای این گیاه بر سلامتی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سم زدایی
  • بهبود و تقویت سیستم ایمنی بدن
  • کاهش کلسترول و قند خون
  • ضد سرطان
  • کاهش اثرات پیری و از بین بردن رادیکالهای آزاد بدن
  • کاهش التهابات بدن
  • تسریع در التیام زخم ها

عرضه محصولات آلگومد در سطح بین المللی

این برند از آغاز تاکنون به عرضه محصولات در سطح بین المللی تمرکز داشته است و تلاش کرده است ایده ای فراتر از مرزهای آلمان داشته باشد. امروزه محصولات این برند در بیشتر کشورهای دنیا از جمله آمریکا عرضه میشوند و همین امر گواهی بر کیفیت بالای این محصولات است. آلگومد بر ارتقا سلامتی با استفاده از مواد طبیعی تمرکز دارد و تلاش کرده است با بازگرداندن انسانها به زندگی طبیعی سلامتی را برای آنها به ارمغان بیاورد.

قدمی تازه برای استفاده از محصولات گیاهی 

در قرن بیست و یکم با توجه به تغییرات عظیمی که در ساختار زندگی انسانها به وجود آمد، بسیار از افراد به سمت استفاده از محصولات شیمیایی تمایل پیدا کردند. یکی از دلایل این امر اثربخشی سریع این محصولات بود و سبب میشد افراد تصور کنند که این مواد بسیار مفید هستند. اما با گذشت زمان و مشخص شدن عوارض مواد شیمیایی بر بدن، کارشناسان بر این امر تاکید ورزیدند که مواد گیاهی بهترین مواد برای حفظ سلامتی بدن هستند.

برند آلگومد تلاش کرده است که به عنوان برندی پیشرو در این زمینه قدم بردارد و اثرات مثبت گیاهان را بر سلامتی انسانها به اثبات برساند. محصولات این برند تا به حال توانسته اند سلامتی را به بسیاری از افراد بازگردانند و لحظات خوشی را برای آنها به ارمغان بیاورند! این برند همواره در کنار تمامی کسانی است که به سلامتی خود اهمیت می دهند و می خواهند با استفاده از گیاهان طبیعی سلامتی را تجربه کنند.

انواع محصولات برند آلگومد را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.