منو
سبد خرید شما

فیرهیون هلث | Fairhaven Health

نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)

برند فیرهیون هلث برندی معتبر و آمریکایی در زمینه تولید انواع مکملهای پیش از بارداری است. این برند از آغاز فعالیت تا کنون تلاش کرده است تا با تولید محصولات مناسب به ارتقا سلامتی مردان و زنان پیش از بارداری کمک کند تا کودکان سالم متولد شوند. این برند از مواد اولیه با کیفیت در تولید محصولاتش استفاده می کند و همین امر سبب شده است که اثربخشی این محصولات افزایش پیدا کند. این برند بر این اعتقاد است که زوج ها قبل از اقدام به بارداری به سلامتی خود توجه داشته باشند، تا در آینده جهانی شاد و سالم داشته باشیم. این موضوع برای زوجینی که می خواهند در سنین بالا بچه دار شوند اهمیت بسیار بیشتری دارد. این برند به پیروی از علم روز دنیا متعهد است و توجه به استانداردهای بین المللی سبب شده است که محصولات این برند در بسیاری از کشورهای دنیا عرضه شوند.

محصولات برند فیرهیون هلث

برند فیرهیون هلث بر این اعتقاد است که اگر می خواهیم فرزندانی سالم داشته باشیم، مردان و زنان قبل از بارداری باید به سلامت خود توجه داشته باشند. مطالعات ژنتیکی نشان می دهند یکی از دلایل ابتلای کودکان به بیماریها مشکلات ژنتیکی است که از والدین خود به ارث می برند. به همین دلیل تقویت اسپرم ها و تخمک ها قبل از بارداری خطر بروز این مشکلات را به مقدار چشمگیری کاهش می دهد.

انواع محصولات برند فیرهیون هلث را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.