منوی داروخانه
Your Cart

گارنیه | Garnier

کیت رنگ مو کالر نچرالز شماره 5.3 گارنیه 40 میلی کیت رنگ مو کالر نچرالز شماره 5.3 گارنیه 40 میلی
ناموجود
برند: گارنیه | Garnier مدل: Garnier Color Naturals Shade 5.3 Hair Color 60ml
کیت رنگ موی گارنیه کالر نچرالز شماره 5.3رنگ موی کالر نچرالز گارنیه غنی شده با مواد طبیعی و تقویت کننده موهای شماست، موهای سفید شما را به طور کامل پوشش می دهد و رنگی طبیعی و درخشان به موهای شما می بخشد. همچنین فرمولاسیون این رنگ مو که حاوی روغن زیتون است، موجب محافظت و تقویت موها می شود و به لطافت مو..
قهوه ای طلایی
24,800 تومان
کیت رنگ مو کالر سنسیشن شماره 6.60 گارنیه 40 میلی کیت رنگ مو کالر سنسیشن شماره 6.60 گارنیه 40 میلی
ناموجود
برند: گارنیه | Garnier مدل: Garnier Color Sensation Shade 6.60 Hair Color Kit 40ml
کیت رنگ موی گارنیه کالر سنسیشن شماره 6.60 کیت رنگ مو کالر سنسیشن شماره ۶٫۶۰ گارنیه با رنگدانه هایی بسیار غنی و براق همه موها را به خوبی می پوشاند و در عین رنگ کردن به موها درخشش خاصی می بخشد. همچنین بو دلچسب این رنگ مو باعث می شود از رنگ کردن موهای خود لذت ببرید. وجود این رنگدانه ها باعث ماندگاری و ..
قرمز یاقوتی
24,800 تومان
کیت رنگ مو شماره 9.1 گارنیه 40 میلی کیت رنگ مو شماره 9.1 گارنیه 40 میلی
ناموجود
برند: گارنیه | Garnier مدل: Garnier Natural Extra Light Ash Blond Shade 9.1
کیت رنگ مو  گارنیه شماره 9.1رنگ‌کردن موها از جمله کارهایی است که می‌تواند تفاوتی اساسی در چهره به‌وجود بیاورد و استفاده‌ از رنگ موهای مختلف بیشتر درمیان خانم‌هایی که به‌ ظاهر خود اهمیت می‌دهند بسیار رواج دارد. رنگ کردن موها با توجه به تناسب چهره و رنگ چشم در جذابیت و زیبایی بسیار مهم است. خیلی ..
بلوند روشن دودی
34,700 تومان
کیت رنگ مو شماره 8.1 گارنیه 40 میلی کیت رنگ مو شماره 8.1 گارنیه 40 میلی
ناموجود
برند: گارنیه | Garnier مدل: Garnier Natural Light Ash Blond Shade 8.1
کیت رنگ مو  گارنیه شماره 8.1 موهای زیبا داشتن علاوه بر جنس به رنگ آن هم بستگی دارد، با تفییر رنگ موها علاوه بر اینکه می‌توان تغییری بزرگ در چهره ایجاد کرد با پوشش موهای سفید و خاکستری به جوان تر شدن افرادی که بر اثر بالا رفتن سن و یا فاکتور‌ای ارثی موهایشان سفید شده کمک می‌شود. شرکت گارنیه..
بلوند روشن
34,700 تومان
کیت رنگ مو شماره 7.1 گارنیه 40 میلی کیت رنگ مو شماره 7.1 گارنیه 40 میلی
ناموجود
برند: گارنیه | Garnier مدل: Garnier Natural Ash Blond Shade 7.1
کیت رنگ مو  گارنیه شماره 7.1موهای زیبا داشتن علاوه بر جنس به رنگ آن هم بستگی دارد، با تفییر رنگ موها علاوه بر اینکه می‌توان تغییری بزرگ در چهره ایجاد کرد با پوشش موهای سفید و خاکستری به جوان تر شدن افرادی که بر اثر بالا رفتن سن و یا فاکتور‌ای ارثی موهایشان سفید شده کمک می‌شود. شرکت گارنیه (Garn..
بلوند دودی
34,700 تومان
کیت رنگ مو شماره 7 گارنیه 40 میلی کیت رنگ مو شماره 7 گارنیه 40 میلی
ناموجود
برند: گارنیه | Garnier مدل: Garnier Color Naturals Natural Blond Shade 7
کیت رنگ مو  گارنیه شماره 7موهای زیبا داشتن علاوه بر جنس به رنگ آن هم بستگی دارد، با تفییر رنگ موها علاوه بر اینکه می‌توان تغییری بزرگ در چهره ایجاد کرد با پوشش موهای سفید و خاکستری به جوان تر شدن افرادی که بر اثر بالا رفتن سن و یا فاکتور‌ای ارثی موهایشان سفید شده کمک می‌شود. شرکت گارنیه (Garnie..
بلوند طبیعی
34,700 تومان
کیت رنگ مو شماره 6 گارنیه 40 میلی کیت رنگ مو شماره 6 گارنیه 40 میلی
ناموجود
برند: گارنیه | Garnier مدل: Garnier Natural Dark Blond Shade 6
کیت رنگ مو  گارنیه شماره 6 غنی شده از سه روغن مغذی زیتون، آووکادو و شی‌باتر نه تنها از آسیب‌های ناشی از رنگ کردن مو جلوگیری و محافظت می‌کند؛ بلکه با بهره‌گیری از این خواص طبیعی، باعث تغذیه مو خواهدشد. همچنین کیت‌های رنگ موی گارنیه شامل یک جفت دستکش مخصوص، یک بطری اکسیدان، نرم‌کننده مخصوص و..
بلوند تیره
34,700 تومان
کیت رنگ مو شماره 111 گارنیه 40 میلی کیت رنگ مو شماره 111 گارنیه 40 میلی
ناموجود
برند: گارنیه | Garnier مدل: Garnier Extra Light Natural Ash Blond Shade 111
کیت رنگ مو  گارنیه شماره 111موهای زیبا داشتن علاوه بر جنس به رنگ آن هم بستگی دارد، با تفییر رنگ موها علاوه بر اینکه می‌توان تغییری بزرگ در چهره ایجاد کرد با پوشش موهای سفید و خاکستری به جوان تر شدن افرادی که بر اثر بالا رفتن سن و یا فاکتور‌ای ارثی موهایشان سفید شده کمک می‌شود. شرکت گارن..
بلوند دودی خیلی روشن
34,700 تومان
کیت رنگ مو شماره 110 گارنیه 40 میلی کیت رنگ مو شماره 110 گارنیه 40 میلی
ناموجود
برند: گارنیه | Garnier مدل: Garnier Extra Light Natural Beige Blond Shade 110
کیت رنگ مو  گارنیه شماره 110موهای زیبا داشتن علاوه بر جنس به رنگ آن هم بستگی دارد، با تفییر رنگ موها علاوه بر اینکه می‌توان تغییری بزرگ در چهره ایجاد کرد با پوشش موهای سفید و خاکستری به جوان تر شدن افرادی که بر اثر بالا رفتن سن و یا فاکتور‌ای ارثی موهایشان سفید شده کمک می‌شود. شرکت گارن..
بلوند بژ طبیعی
34,700 تومان
کیت رنگ مو شماره 10 گارنیه | 40 میلی کیت رنگ مو شماره 10 گارنیه | 40 میلی
ناموجود
برند: گارنیه | Garnier مدل: Garnier Natural Ultra Light Blound Shade 10
کیت رنگ مو  گارنیه شماره 10تغییر رنگ مو، یک از موثرترین راه‌ها برای ایجاد تغییر در ظاهر خانم‌هاست. رنگ موی شماره «10» «Garnier» (گارنیه) از سری «Color Naturals»، به رنگ بلوند خیلی روشن (Ultra Light Blound) و رنگ بسیار زیبایی دارد. این رنگ روی مو، به شکل بلوند طبیعی و براق دیده می‌شود. رنگدانه‌ه..
بلوند خیلی روشن
34,700 تومان
نمایش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)

برند گارنیه برندی معتبر و لهستانی در زمینه تولید انواع رنگ مو است. در تولید این محصولات از روغن های مخصوصی استفاده می شود و همین امر خطر خشکی و آسیب به مو را به میزان چشمگیری کاهش می دهد. این برند در تلاش است تا با تولید محصولات مناسب این امکان را برای افراد به وجود بیاورد تا رنگ موهای خود را به رنگهای مورد نظرشان تغییر دهند و حس خوبی را تجربه کنند. محصولات این برند در لابراتوراهای مجهزی تولید می شوند و متخصصان دائما فرمولاسیون آنها را مورد بررسی قرار می دهند تا بتوانند محصولاتی منحصر به فرد را خلق کنند و در اختیار کسانی قرار دهند که به زیبایی خود اهمیت می دهند.

محصولات برند گارنیه

این محصولات در پک های خاصی به فروش می رسند. هر یک از این پک ها دارای اکسیدان مخصوص و کرم مرطوب کننده مو هستند که پس از رنگ کردن مو باید مورد استفاده قرار بگیرند. برند گارنیه که به عنوان برندی پیشرو در زمینه تولید رنگ مو شناخته شده است همواره به خریداران پیشنهاد می دهد که در کنار رنگ کردن موی خود از ماسک های ویژه نیز استفاده کنند تا بتوانند زیبایی مو خود را حفظ کنند. این محصولات دارای رنگ های متنوعی هستند و برای هر سلیقه ای محصولی وجود دارد. محصولات این برند تا به حال در کشورهای زیادی عرضه شده اند و تقاضای بالا برای خرید محصولات این برند نشان دهنده اثربخشی آنهاست.

انواع محصولات برند گارنیه را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.