منوی داروخانه
Your Cart

هیلوسان | Heilusan

ساشه ال کارنیتین هیلوسان 30 عددی
ناموجود
برند: هیلوسان | Heilusan مدل: Heilusan L-Carnitin Sticks
ساشه ال کارنیتین هیلوسان :مصرف ال-کارنیتین در بیماران با کمبود اولیه و یا ثانویه ال-کارنیتین ناشی از اختلالات متابولیسمی مادرزادی و نیز در افراد با نقص عملکرد کلیوی به منظور بهبود میزان گلبول­های قرمز خون و هموگلوبین در طی همودیالیز تایید شده است. هم­چنین در موارد زیر نیز مصرف می­شود.نوزادان نارس و ..
تامین انرژی و کمک به تقویت سیستم ایمنی ، کمک به سلامت قلب و عروق
28,000 تومان
نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)

برند هیلوسان برندی معتبر و آلمانی در زمینه تولید انواع مکملهای دارویی و سلامتی است. این برند از دل برند یورویتال به وجود آمد و پس از مدتی توانست به جایگاه قابل قبولی دست پیدا کند. اکنون محصولات این برند در بسیاری از کشورهای دنیا عرضه می شوند و درخواست برای استفاده از این محصولات گواهی بر کیفیت بالای محصولات هیلوسان هستند. این برند همواره تلاش کرده است تا با بهره گیری از دانش روز دنیا و پیروی از استانداردهای بین المللی محصولاتی با کیفیت را تولید کند و گامی موثر در جهت سلامتی در سطح بین المللی بردارد. این برند همانند خواهر بزرگتر خود، برند یورویتال، برندی شناخته شده است که تا به حال به ارتقا سلامتی در بسیاری از کشورها کمک کرده است.

اهداف برند هیلوسان

داشتن زندگی سالم یکی از اهداف بسیار مهمی است که این برند در نظر دارد. برای رسیدن به این هدف اولین مسئله توجه به سلامتی است. امروزه با توجه به افزایش استفاده از غذاهای آماده و همچنین استرس و اضطراب زندگی ماشینی، انسانها دیگر مانند گذشته به رژیم غذایی سالم دسترسی ندارند. در نتیجه، استفاده از مکملهای مناسب مانند مکملهای مولتی ویتامین نقش بسیار مهمی در حفظ سلامتی دارد. مطالعات نشان داده اند انسانها تنها در صورتی می توانند به خودشکوفایی برسند که بدنی سالم داشته باشند و نیازهای اولیه آنها پاسخ داده شود. این برند این موضوع را همواره در نظر داشته است و تلاش کرده است گامی موثر در این جهت بردارد.

محصولات برند هیلوسان

وقتی صحبت از برندی ویژه می شود، اولین سوالی که به ذهن خطور می کند این است که این برند چه محصولاتی را تولید می کند. محصولات برند هیلوسان به شرح زیرند:

  • مکملهای تقویت سیستم ایمنی بدن
  • مکملهای حفظ سلامتی دستگاه گوارش
  • مکملهای حفظ سلامت مفاصل و استخوان ها
  • انواع مکملهای مولتی ویتامین

انواع محصولات برند هیلوسان را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.