منوی داروخانه
Your Cart

ایران دارو | Iran Daru

برند: ایران دارو | Iran Daru مدل: Iran Daroo Vm Protein Food Supplement 15g
پودر خوراکی وی ام پروتئین ۱۵ گرمی ایران داروپودر خوراکی وی ام پروتئین ۱۵ گرمی ایران دارو محصولی مناسب برای از بین بردن ضعف بدن است. این پودر حاوی انواع ویتامین ها، مواد معدنی و پروتئین است و همین امر پودر وی ام را به مکملی اثر بخش تبدیل کرده است. از این پودر می توان برای بهبود بریدگی های عمیق و سوخت..
برطرف کننده ضعف بدن و تامین پروتئین مناسب برای استفاده در دوران بارداری و شیردهی
109,000 تومان
اسپری لیدوکائین ایران دارو
برند برتر
برند: ایران دارو | Iran Daru مدل: Iran Darou Lidocaine Spray
اسپری لیدوکائین ایران دارو محصولی مناسب جهت ایجاد بی حسی موضعی در غشاهای موکوسی، مجاری تنفسی و حفره دهانی می باشد. محلول موضعی لیدوکائین به منظور بی حسی موضعی غشاهای موکوسی به کار می رود. برحسب موضع، بی حسی معمولا در عرض 5-1 دقیقه ایجاد شده و به مدت 10 الی 15 دقیقه باقی خواهد ماند. این دار..
بی حسی موضعی
47,300 تومان
کپسول جینسینگ پاناکس ایران دارو 30 عددی کپسول جینسینگ پاناکس ایران دارو 30 عددی
-15 %
برند: ایران دارو | Iran Daru مدل: Iran Darou Ginseng Panax
کپسول جینسینگ پاناکس ایران دارو 30 عددی   کپسول جینسینگ پاناکس ایران دارو محصولی مناسب برای کمک به بهبود قوای جنسی است. استفاده از این کپسول می تواند سطح انرژی را در بدن بالا ببرد و در نتیجه استفاده از آن نقش موثری در کمک به رفع ضعف بدن و عدم تمرکز دارد. کپسول جینسینگ قوای جسمی و ذهنی را ..
کمک به بهبود قوای جسمی و ذهنی
68,000 تومان 80,000 تومان
ساشه منیزیم مگنوسولو ایران دارو ساشه منیزیم مگنوسولو ایران دارو
-20 %
برند: ایران دارو | Iran Daru مدل: Iran Daru Mangnosolv 30Sachets
ساشه منیزیم مگنوسولو ایران دارو ساشه منیزیم مگنوسولو ایران دارو محصولی مناسب برای کمک به حفظ سلامت و تکامل استخوان هاست. هر ساشه حاوی 300 میلی گرم منیزیم است و همین امر باعث شده است این محصول به محصولی ارزشمند تبدیل شود. منیزیم می تواند اسپاسم های عضلانی را کاهش دهد و مصرف آن به ورزشکاران توصیه م..
کمک به حفظ سلامت و تکامل استخوان ها و کاهش اسپاسم های عضلانی 
109,920 تومان 137,400 تومان
برند: ایران دارو | Iran Daru مدل: Iran Daru Biotin 1000
قرص بیوتین ۱۰۰۰ ایران دارو 60 عددیقرص بیوتین ۱۰۰۰ میلی گرم ایران دارو محصولی مناسب برای تامین بیوتین مورد نیاز بدن است. بیوتین یکی از ویتامین های گروه ب است که اثرات زیادی بر سلامتی بدن دارد. بیوتین می تواند ساختار ناخن را تقویت کنید و از شکستگی و یا تغییر شکل ناخن جلوگیری می نماید. همچنین، بیویتن د..
حفظ سلامت ناخن، پوست و مو
91,560 تومان
برند: ایران دارو | Iran Daru مدل: Iran Daru Biotin 5 mg 100Tabs
قرص بیوتین 5 ایران داروهر قرص بیوتین 5 ایران دارو حاوی 5 میلی گرم بیوتین و در موارد کمبود ویتامین بیوتین و تأمین سلامت پوست و کاهش ریزش مو مورد استفاده می گردد. از این قرص جهت سلامت ناخن ها استفاده کرد یکی  از مزایای مهم این ویتامین کاهش دردهای عصبی در افراد مبتلا به دیابت نوع دوم است. نوزادان ..
کمک به حفظ سلامت پوست و مو و حفظ سلامت بدن
153,000 تومان
برند: ایران دارو | Iran Daru مدل: Irandaru Folic Acid 1mg
قرص فولیک اسید ۱ میلی ایران دارو ۱۰۰ عددیقرص فولیک اسید ۱ ایران دارو محصولی مناسب برای تامین اسید فولیک مورد نیاز بدن است. اسید فولیک یکی از ویتامین های گروه ب است که نقش بسیار مهمی در بدن دارد. این ویتامین بدن را در مقابل بیماری های قلبی مقاوم می سازد و خطر ابتلا به برخی از سرطان ها از جمله سرطان ر..
تامین اسید فولیک مورد نیاز بدن
17,390 تومان
برند: ایران دارو | Iran Daru مدل: Iran Darou Multi Vitamin Syrup
شربت مولتی ویتامین با طعم پرتقال ایران دارو 120 میلیشربت مولتی ویتامین با طعم پرتقال ۱۲۰ میلی لیتر ایران دارو محصولی مناسب برای تامین ویتامین های مورد نیاز بدن است. این شربت به تقویت سیستم ایمنی بدن در کودکان و بزرگسالان کمک می نماید و خطر ابتلا به بیماری های مزمن را به میزان بسیار زیادی کاهش می دهد..
تامین کننده ویتامین های مورد نیاز بدن
34,600 تومان
کپسول کرنویت ایران دارو 30 عددی کپسول کرنویت ایران دارو 30 عددی
ناموجود
برند: ایران دارو | Iran Daru مدل: Iran Daru Cranvit 30 Caps
کپسول کرنویت ایران دارو کپسول کرنویت ایران دارو محصولی مناسب برای پیشگیری از عفونت های مجاری ادراری در بانوان است. هر کپسول حاوی 75 میلی گرم عصاره کرنبری و ویتامین ث است و همین امر این محصول را به مکملی ارزشمند تبدیل کرده است. استفاده از کپسول کرنویت از عود مجدد عفونت مجاری ادراری جلوگیری می کند ..
پیشگیری از عفونت های مجاری ادراری و جلوگیری از عود مجدد عفونت مجاری ادراری 
75,000 تومان
کپسول هماتینیک ایران دارو 100 عددی
ناموجود
برند: ایران دارو | Iran Daru مدل: Iran Daru Hematinic
  کپسول هماتینیک ایران دارو   کپسول هماتینیک ایران دارو محصولی مناسب برای درمان کم خونی است. هر کپسول حاوی مواد موثره ای نظیر فروس فومارات، فولیک اسید و ویتامین ب 12 است و همین امر این مکمل را به محصولی اثر بخش تبدیل کرده است. از علام کم خونی می توان به خستگی مزمن، احساس افسردگی و..
درمان کم خونی , حاوی فروس فومارات، فولیک اسید و ویتامین ب 12
60,000 تومان
کپسول مولتی ویتامین پلاس مینرال ایران دارو 100 عددی
ناموجود
برند: ایران دارو | Iran Daru مدل: Iran Daru Multivitamin Plus Mineral 100 Caps
کپسول مولتی ویتامین پلاس مینرال ایران داروکپسول مولتی ویتامین پلاس مینرال ایران دارو محصولی مناسب برای تامین ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن است. مصرف این کپسول سبب ارتقا سلامتی می گردد و با تقویت سیستم ایمنی بدن، خطر ابتلا به بیماری های مزمن را به میزان چشمگیری کاهش می دهد. توصیه می شود کسانی..
تقویت سیستم ایمنی بدن و تامین ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن 
152,600 تومان
کپسول سوپراویت ایران دارو 60 عددی
ناموجود
برند: ایران دارو | Iran Daru مدل: Supra Vit Multi Vitamins 60caps
کپسول سوپراویت ایران داروکپسول سوپراویت ایران دارو محصولی مناسب برای برای تامین نیاز بدن به انواع ویتامین ها و مواد مغذی است. این کپسول سلامت عمومی افراد را بالا می برد و باعث افزایش سطوح انرژی در بدن می گردد. یکی از ویژگی های اصلی کپسول سوپر اویت تقویت سیستم ایمنی بدن است. این امر خطر ابتلا به بیما..
تقویت سیستم ایمنی بدن و بهبود عملکرد سیستم عصبی
78,500 تومان
شربت ب کمپلکس ایران دارو 60 میل
ناموجود
برند: ایران دارو | Iran Daru مدل: Iran Darou B Complex Syrup
شربت ب کمپلکس ایران داروشربت ب کمپلکس ایران دارو محصولی مناسب برای تامین ویتامین های گروه ب در بدن است. استفاده از این شربت انرژی بدن را بالا می برد و باعث می شود تا افراد در فعالیت های روزانه خود بهتر حاضر شوند. شربت ب کمپلکس برای بهبود عملکرد سیستم عصبی مفید است و خطر ابتلا به بیماری های عصبی را ب..
کمک به بازسازی و رشد بافت ها و تامین ویتامین های گروه ب 
8,000 تومان
ساشه وی ام پروتئین ایران دارو | 10 عدد | حاوی پروتئین و تامین کننده ویتامین و مواد معدنی
ناموجود
برند: ایران دارو | Iran Daru مدل: Iran Daru V.M.Protein
ساشه وی ام پروتئین ایران داروساشه وی ام پروتئین ایران دارو مکملی منحصر به فرد برای تامین نیاز بدن به پروتئین و انواع ویتامین و مواد معدنی است.چرا بدن انسان به ویتامین و مواد معدنی نیاز دارد؟تغییر سبک زندگی در سالهای اخیر سبب بروز عدم تعادل و بی نظمی در رژیم‌های غذایی و کاهش دریافت ویتامین‌ها و املاح..
65,400 تومان
ساشه موکوسیل ایران دارو 10عددی ساشه موکوسیل ایران دارو 10عددی
ناموجود
برند: ایران دارو | Iran Daru مدل: Iran Daru Mucosil 10 Sachets
ساشه موکوسیل ایران دارو 10عددیساشه موکوسیل ایران دارو محصولی مناسب برای کاهش التهابات دستگاه تنفسی است. مواد موثره ای که در این ساشه وجود دارند به بافت ریه نفوذ می کنند و از آسیب به آن جلوگیری به عمل می آورند. ساشه موکوسیل ریه را سم زدایی می کند و نقش موثری در تقویت سیستم ایمنی بدن دارد. همچنین، ساش..
کاهش التهابات دستگاه تنفسی,سمیت زدایی بدن
29,200 تومان
نمایش 1 تا 15 از 15 (1 صفحه)

ایران دارو برندی معتبر و ایرانی در زمینه تولید انواع مکملهای سلامتی است. این برند فعالیت خود را در سال 1343 با نام سیانامید کی بی سی آغاز کرد و سپس در سال 1361 به برند ایران دارو تغییر نام داد. این برند از آغاز فعالیت تا کنون تلاش کرده است به حفظ سلامتی در جامعه ایرانی کمک کند و محصولاتی را با بالاترین کیفیت در اختیار کسانی قرار دهد که به سلامتی خود اهمیت می دهند. این برند با تکیه بر علم روز دنیا و پیروی از استانداردهای بین المللی مکملهای مناسبی را تولید کرده است و همین امر نقش منحصر به فردی در ارتقا سلامت جامعه داشته است.

سلامت مسئله مهمی در جامعه به شمار می رود. در تمامی کشورهای پیشرفته بر امور سلامتی سرمایه گذاری های هنگفتی می کنند، زیرا بر این عقیده هستند که با ارتقا سلامتی در یک جامعه می توان به پیشرفتهای زیادی در تمامی زمینه ها دست پیدا کرد. ایران دارو نیز در این مسیر همواره تلاش کرده است با تولید محصولات مناسب پایه های سلامتی را در ایران پایه گذاری کند.

محصولات برند ایران دارو

وقتی صحبت از برندی ویژه می شود، اولین سوالی که به ذهن خطور می کند این است که برند چه محصولاتی را به بازار عرضه می کند. محصولات برند ایران دارو به شرح زیرند:

  • مکملهای مولتی ویتامین
  • مکملهای حفظ سلامت دستگاه گوارش
  • مکملهای حفظ سلامت سیستم عصبی
  • مکملهای ضد درد
  • مکملهای حفظ سلامت کلیه
  • محصولات آنتی بیوتیک
  • محصولا بهبود بیماری سل
  • مکملهای حفظ سلامت قلبی و عروقی

انواع محصولات برند ایران دارو را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.