منو
سبد خرید شما

آیسیس | Isis Pharma

نمایش 1 تا 12 از 22 (2 صفحه)

برند آیسیس فارما برندی معتبر وفرانسوی است که بر تولید محصولات پوستی تمرکز دارد. محصولات این برند بخشی از میراث پزشکی پرآوازه ای هستند که در قرن نوزدهم دردانشگاه پزشکی هاروارد اصل هموستاز را معرفی کرد. اکنون محصولات این برند بر طبق استانداردهای روز دنیا تولید میشوند و فعالیت آنها انجام آزمایشات دقیق پوست شناسی برای تولید محصولات متناسب با هر گونه پوست است. محصولات این برند اکنون در سراسر دنیا عرضه میشوند و توانسته اند به رفع مشکلات حاد پوستی کمک کنند.

پوست، ارگانی مهم در بدن

پوست اولین ارگان دفاعی در برابر ورود انواع آلودگیها و میکروبها به بدن است. اگر پوست آسیب ببیند و یا خراشی بر روی سطح آن ایجاد شود، مسیر برای ورود آلودگی ها به درون بدن باز می شود و همین امر زمینه ساز بروز مشکلات زیادی از جمله عفونت میشود. در کنار این مورد، پوست ارگانی است که نقش بسیار مهمی بر زیبایی دارد. به همین دلیل از دیرباز تاکنون حفظ زیبایی و سلامت پوست مورد توجه بوده است و تمامی افراد در تمامی قرون تلاش کرده اند با ارائه راهکارهای مناسب به حفظ زیبایی پوست کمک کنند.

امروزه مطالعات در سطح وسیعی بر روی پوست انجام شده اند. نتایج این تحقیقات نشان می دهند که وجود رادیکالهای آزاد یکی از عواملی است که سبب بروز چین و چروک و لک و مک بر روی پوست میشود. به همین دلیل مصرف مواد حاوی آنتی اکسیدان مانند ویتامین سی نقش بسیار مهمی در حفظ سلامت پوست دارند.

کلاژن پوست نیز پروتئینی است که به حفظ رطوبت و زیبایی پوست کمک میکند. میزان این پروتئین با افزایش سن در بدن کاهش پیدا می کند و همین امر سبب بروز خشکی و چین و چروک میشود. محصولات پوستی برند آیسیس بر تمامی این موارد تمرکز دارند و تلاش می کنند با تولید محصولاتی سازگار با تمامی پوستها زیبایی و سلامت را برای تمامی افراد به ارمغان بیاورند.

انواع محصولات برند آیسیس را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.