منوی داروخانه
Your Cart

لانسون | Lanson

کرم ضد آفتاب شماره 2 بژ تیره لانسون  40 میل کرم ضد آفتاب شماره 2 بژ تیره لانسون  40 میل
ناموجود
برند: لانسون | Lanson مدل: Lanson High sun protection cream SPF 50+ dry skin dark beige
ضد آفتاب لانسون: کرم ضد آفتاب  لانسون با بهره گیری از فیلترهای مؤثر جهت مقابله با پرتوهای UVAو UVB ، مواد ضد چروک  و آبرسان های قوی علاوه بر پیشگیری  از آفتاب سوختگی و تیره شدن پوست ، از ایجاد چین و چروک جلوگیری می کند.کرم ضد آفتاب لانسون با پوشش کرم پودر نیاز پوست به ضدآفتاب و ک..
ضدلک و ضد چروک برای پوست خشک
196,000 تومان
کرم ضد آفتاب شماره 1.5 رز بژ لانسون  40 میل
ناموجود
برند: لانسون | Lanson مدل: Lanson High sun protection cream SPF 50+ dry skin ROSE BEIGE
کرم ضد آفتاب لانسون کرم ضد آفتاب لانسون محصولی پوستی و آرایشی-بهداشتی است که برای مراقبت از پوست در برابر اشعه خورشید مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این محصول دارای خاصیت ضد لک و ضد چروک است و مناسب افرادی است که پوست خشکی دارند. محافظت از پوست یکی از کارهای بسیار مهمی است که باید در رژیم زیب..
ضدلک و ضد چروک برای پوست خشک
196,000 تومان
کرم ضد آفتاب شماره 1 بژ روشن لانسون  40 میل کرم ضد آفتاب شماره 1 بژ روشن لانسون  40 میل
ناموجود
برند: لانسون | Lanson مدل: Lanson High sun protection cream SPF 50+ dry skin light beige
کرم ضد آفتاب لانسونکرم ضد آفتاب لانسون محصولی پوستی و آرایشی-بهداشتی است که برای مراقبت از پوست در برابر اشعه خورشید مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این محصول دارای خاصیت ضد لک و ضد چروک است و مناسب افرادی است که پوست خشکی دارند. محافظت از پوست یکی از کارهای بسیار مهمی است که باید در رژیم زیبایی و..
ضدلک و ضد چروک برای پوست خشک
196,000 تومان
کرم ضد آفتاب بی رنگ لانسون 40 میل کرم ضد آفتاب بی رنگ لانسون 40 میل
ناموجود
برند: لانسون | Lanson مدل: Lanson High sun protection cream SPF 50+ dry skin Colorless
ضد آفتاب بی رنگ لانسون کرم ضد آفتاب لانسون با پوشش کرم پودر نیاز پوست به ضدآفتاب و کرم پودر را همزمان برطرف می کند . بااین تفاوت که این کرم فقط یک محصول آرایشی نبوده و با استفاده از مواد ضد چروک و تنظیم کننده چربی ، چین و چروک های سطحی و عمیق پوست را از بین برده و از ایجاد جوش جلوگیری میکند . ا..
مرطوب کننده، ضدلک و ضد چروک برای پوست خشک
185,500 تومان
فلوئید ضد آفتاب شماره 3 کارامل لانسون 40 میل فلوئید ضد آفتاب شماره 3 کارامل لانسون 40 میل
ناموجود
برند: لانسون | Lanson مدل: Lanson High sun protection fluid SPF 50 Oily skin caramel
ویژگی های فلوئید ضد آفتاب کارامل لانسون شماره 3:- دارای اثر ضد چروک و پیری پوست- محافظت کامل پوست در برابر اشعه های مضر + SPF 50- آبرسانی قوی و حجم دهنده پوست- ممانعت از جذب آلودگی هوا بر روی صورت- ساختار بسیار سبک و اکسیژن رسانی مناسب- یکدست و یکپارچه سازی پوست بیش از 8 ساعت- دارای رنگ کاراملنحـوه ..
فاقد چربی و مناسب برای پوست چرب
196,000 تومان
فلوئید ضد آفتاب شماره 2 بژ تیره لانسون 40 میل فلوئید ضد آفتاب شماره 2 بژ تیره لانسون 40 میل
ناموجود
برند: لانسون | Lanson مدل: Lanson High sun protection fluid SPF 50+ oily skin dark beige
ویژگی های فلوئید ضد آفتاب بژ تیره لانسون:- دارای اثر ضد چروک و پیری پوست- محافظت کامل پوست در برابر اشعه های مضر +SPF 50- آبرسانی قوی و حجم دهنده پوست- ممانعت از جذب آلودگی هوا بر روی صورت- ساختار بسیار سبک و اکسیژن رسانی مناسب- یکدست و یکپارچه سازی پوست بیش از 8 ساعت- دارای رنگ بژ تیرهنحـوه استفـاد..
فاقد چربی و مناسب برای پوست چرب
196,000 تومان
فلوئید ضد آفتاب شماره 1.5 رز بژ لانسون 40 میلی فلوئید ضد آفتاب شماره 1.5 رز بژ لانسون 40 میلی
ناموجود
برند: لانسون | Lanson مدل: Lanson High sun protection Fluid SPF 50+ Oily skin ROSE BEIGE
ویژگی های فلوئید ضد آفتاب رز بژ لانسون:- دارای اثر ضد چروک و پیری پوست- محافظت کامل پوست در برابر اشعه های مضر +SPF 50- آبرسانی قوی و حجم دهنده پوست- ممانعت از جذب آلودگی هوا بر روی صورت- ساختار بسیار سبک و اکسیژن رسانی مناسب- یکدست و یکپارچه سازی پوست بیش از 8 ساعت- دارای رنگ رز بژنحـوه استفـاده فل..
فاقد چربی و مناسب برای پوست چرب
196,000 تومان
فلوئید ضد آفتاب شماره 1 بژ روشن لانسون 40 میل
ناموجود
برند: لانسون | Lanson مدل: Lanson High sun protection fluid SPF 50+ oily skin LIGHT BEIGE
ویژگی های فلوئید ضد آفتاب بژ روشن لانسون شماره 1:- دارای اثر ضد چروک و پیری پوست- محافظت کامل پوست در برابر اشعه های مضر +SPF 50- آبرسانی قوی و حجم دهنده پوست- ممانعت از جذب آلودگی هوا بر روی صورت- ساختار بسیار سبک و اکسیژن رسانی مناسب- یکدست و یکپارچه سازی پوست بیش از 8 ساعت- دارای رنگ بژ روشننحـوه..
فاقد چربی و مناسب برای پوست چرب
196,000 تومان
فلوئید ضد آفتاب بی رنگ لانسون 40 میل
ناموجود
برند: لانسون | Lanson مدل: Lanson High sun protection fluid SPF 50 Oily skin Colorless
فلوئید ضد آفتاب بی رنگ لانسونفلوئید ضد آفتاب لانسون با پوشش عالی نیاز پوست به ضدآفتاب را برطرف می کند . بااین تفاوت که این فلوئید فقط یک محصول آرایشی نبوده و با استفاده از مواد ضد چروک و تنظیم کننده چربی ، چین و چروک های سطحی و عمیق پوست را از بین برده و از ایجاد جوش جلوگیری میکند . این محصول ، پوشش..
مرطوب کننده، ضدلک و ضد چروک برای پوست چرب
185,500 تومان
فلوئید ضد آفتاب آقایان لانسون 40 میل
ناموجود
برند: لانسون | Lanson مدل: Lanson Fluide haute protection solaire SPF 50 for men
ویژگی های فلوئید ضد آفتاب چند منظوره آقایان لانسون:- فاقد چربی و جلوگیری از برق پوست- دارای اثر تنظیم کننده چربی پوست و ضد جوش- دارای اثر ضد چروک و پیری پوست- محافظت کامل پوست در برابر اشعه های مضر- آبرسانی قوی و حجم دهنده پوست- حاوی عصاره قاصدک جهت ممانعت از جذب آلودگی هوا بر روی صورت- ساختار بسیار..
ضد آفتاب، مرطوب کننده، ضدلک و ضد چروک
153,000 تومان
نمایش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)

برند لانسون برندی معتبر و فرانسوی در زمینه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی است. این برند بیش از دو دهه است که فعالیت خود را در زمینه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی آغاز کرده است و از همان ابتدا رویکردی بین المللی به تولید محصولاتش داشته است. محصولات این برند با استفاده از مواد اولیه با کیفیت تولید می شوند و همین امر سبب شده است که این محصولات در بسیاری از نقاط دنیا مورد استقبال قرار بگیرند. این برند در تولید محصولاتش بر علم روز دنیا توجه دارد و تلاش می کند تا با پیروی از استانداردهای بین المللی به برندی پیشرو در زمینه محصولات آرایشی و بهداشتی تولید شود. بخش کنترل کیفی این برند نظارت های سختی را بر تولید محصولاتش اعمال می کند و همین موضوع سبب شده است که محصولاتی با کیفیت در اختیار کسانی قرار گیرند که به سلامت پوست خود اهمیت می دهند!

تمرکز اصلی برند لانسون

برند لانسون تمرکز اصلی خود را بر تولید محصولات ضد چروک پوست معطوف ساخته است و از اولین برندهایی به شمار می رود که فرمولاسیون محصولاتش بر پایه آب هستند. همین امر سبب می شود محصولات این برند دارای ویژگی های منحصر به فردی باشند و مواد مغذی آن به بافت پوستی نفوذ کنند و نقش موثری در اکسیژن رسانی به پوست داشته باشند. تمامی کرم های ضد آفتاب این برند دارای خاصیت ضد چروک هستند و از پوست در برابر اشعه های مضر خورشید محافظت می کنند.

انواع محصولات برند لانسون را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.