منو
سبد خرید شما

لورآل | Loreal

نمایش 1 تا 12 از 83 (7 صفحه)

لورآل برندی معتبر و فرانسوی در زمینه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی است. این برند با ظهور خود در سال 1909 توانست تحولی عظیم در دنیای مد و آرایش به وجود بیاورد.این برند بر این باور است که انتظارات زیبایی را می‌شناسد و می‌داند که این انتظارات با گذر زمان تغییر می‌کنند. لورآل برندی قوی و غنی برای پوشش نیازهای افراد به محصولات آرایشی و بهداشتی است.این برند تلاش کرده است تا کاملترین محصولات زیبایی را در اختیار افراد در تمامی دنیا قرار دهد و به آنها کمک کند تا به رویاهای خود در زیبایی برسند.محصولات این برند در تمامی فرهنگها ریشه کرده‌اند و محصولاتی معتبر در اروپا، آمریکا، چین، ژاپن، کره، برزیل، هند و سرزمینهای آفریقایی به شمار می‌روند.این برند توانسته است حس منحصر به فرد خود در زیبایی را تا به امروز حفظ کند!

محصولات برند لورآل

این برند محصولات خود را در طبقه بندی زیر در اختیار دوستداران زیبایی قرار می‌دهد:

  • محصولات مراقبت از پوست
  • محصولات مراقبت از مو
  • رنگ مو
  • محصولات آرایشی
  • عطر
  • محصولات بهداشتی

این برند دایما به فکر نوآوری است و در این زمینه توانسته است ترجیحات مشتریان خود را برآورده سازد. محصولات این برند پاسخگوی تمامی سلایق در کل دنیا هستند.

تعهد برند لورآل

این برند بر سه موضوع اساسی تمرکز دارد: سیاره زمین، انسانها، محصولات لورآل.این برند روزانه تلاش می‌کند تا به اهداف زیبایی و سلامتی خود دست پیدا کنید. به همین دلیل تلاش می‌کند تا با استفاده از بهترین مواد و تکنولوژی و پیروی از استانداردهای بین المللی محصولاتی بی رقیب را تولید کند.

محصولات آرایشی بهداشتی لوآرال را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحویل بگیرید.مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع محصولات آرایشی بهداشتی به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.