منوی داروخانه
Your Cart

نوترکس | Nutrex

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

نوترکس  برندی است که توانسته است با تلاش شبانه روزی بهترین محصولات و مکمل های بدنسازی را در اختیار ورزشکاران قرار دهد. بیست جولای 2012 روزی بزرگ برای این کمپانی به شمار می رود. زیرا در این روز دو اتفاق مهم در این کمپانی جشن گرفته شد: اولا در این روز این کمپانی ده ساله شد و دوما  این کمپانی میزبان مراسمی برای افتتاح کمپانی 8000 مترمربعی خود بود.

به وقوع پیوستن رویای مکمل های بدنسازی!

موسسان برند نوترکس بر این عقیده هستند چیزی را که 10 سال پیش با یک رویا و ایده شروع کرده اند امروزه به موفقیتی چشم گیری تبدیل شده است. کار سخت و تولید محصولات با کیفیت برای کمپانی نوترکس این امکان را فراهم کرده است تا به محرکی عظیم در صنعت مکمل ها تبدیل شوند. در این جشن، ریس کل این کمپانی اعلام کرد: « قتی مردم این ساختمان باشکوه را می بینند ، تصور سختی هایی که بنیانگذاران این شرکت در سال های اولیه از سر گذرانده اند، برایشان دشوار است. این سختی ها در تولید مکمل ها نشان می دهند که می توانیم با تلاش به موفقیت و رشد برسیم»

موفقیت کمپانی نوترکس!

چیزی که موفقیتی بزرگ برای کمپانی نوترکس به شمار می رود ،خبری خوش برای جامعه ورزشی است. مکمل های بدنسازی این کمپانی در این ده سال انقلابی عظیم در دنیای مکمل ها به وجود آورده اند، به طوری که نام این برند به نامی معتبر در صنعت مکمل ها تبدیل شده است. در طول این ده سال این کمپانی نگاهی دقیق به موفقیت داشته است و وارد مرجله جدیدی شده است. این کمپانی در بیان اهداف خود می گوید: «موفقیت در حال آمدن است».

انواع محصولات برند نوترکس را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.


کد تخفیف خوش آمد گویی