منو
سبد خرید شما

پی اچ دی | PHD

نمایش 1 تا 12 از 14 (2 صفحه)

برند پی اچ دی برندی معتبر و انگلیسی در زمینه تولید انواع مکملهای ورزشی است. این برند در سال 2006 تاسیس گردید و از آن زمان تاکنون توانسته است گامی بلند برای تامین نیازهای ورزشکاران بردارد. در تولید محصولات این برند از مواد اولیه با کیفیت استفاده می شود و این برند تلاش می کند تا با تکیه بر استانداردهای بین المللی محصولاتی را با بهترین کیفیت در سطح جهانی عرضه کنند. اکنون محصولات این برند در بیش از 45 کشور دنیا عرضه می شوند و درخواست ورزشکاران برای استفاده از محصولات این برند نشان دهنده کیفیت بالای این محصولات هستند.

اهداف برند پی اچ دی

این برند سلامت ورزشکاران و افزایش عملکرد آنها را در مسیر ورزشی مورد توجه قرار داده است. یکی از مواردی که سبب می شود ورزشکاران در این مسیر به نتیجه برسند استفاده از مکملهایی است که به طور مشخص برای اثر گذاری بر بخش خاصی از بدن طراحی شده اند. محصولات این برند با توجه به ویژگی هایی که دارند، بر بخش های خاص بدن اثر می گذارند و با افزایش سطوح انرژی کارآیی ورزشکاران را ارتقا می دهند.

چرا باید از مکملهای بدنسازی استفاده کنیم؟

این برند همواره به ورزشکاران تاکید می کنند که در مسیر ورزشی باید از مکملهای مناسب استفاده کنند. زیرا با توجه به ورزشهای سنگینی که ورزشکاران انجام می دهند بافتهای عضلانی آنها تحت تاثیر قرار می گیرد و اگر مواد مغذی به آنها نرسد بدن در معرض ابتلا به بیماری تحلیل عضلانی قرار می گیرد. به همین دلیل توجه به انتخاب مکملهای مناسب اهمیت بسیار زیادی دارد.

انواع محصولات برند پی اچ دی را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.