Menu
Your Cart

فارما لاین | Pharmaline

برند فارما لاین برندی معتبر و ایتالیایی در زمینه تولید محصولات و مکملهای دارویی است. این برند فعالیت خود را در سال 1987 آغاز کرد و از آن زمان به بعد توانست کمک زیادی به ارتقا سلامتی در سطح بین المللی بکند. محصولات این برند با استفاده از روشهای خاص و نوآورانه ای تولید می شوند و همین امر اثربخشی محصولات این برند را افزایش داده است. این برند بر اصول علمی متعهد است و همواره در تولید محصولاتش به اصول مهم علمی توجه دارد. همچنین، محصولات این برند مطابق با استانداردهای سازمان غذا و دارو تولید می شوند و این مکمل به استانداردهای GMP نیز توجه ویژه ای دارد.

فناوری و کیفیت برند فارما لاین

این برند بر این باور است که اگر فناوری و کیفیت با یکدیگر ترکیب شوند می توانند تحولاتی عظیم در زمینه سلامتی و دارویی به وجود بیاورند. فارما لاین با توجه به این اصل تلاش کرده است تا مجهزترین لابراتورها را راه اندازی کند و از مواد اولیه با کیفیت در تولید محصولاتش بهره بجوید. از نظر این برند سلامتی گنجینه ای است که انسانها باید تلاش کنند تمامی توان خود را برای ارتقا آن به کار ببرند. در واقع؛ کیفیت زندگی به سلامتی انسانها بستگی دارد و تنها وقتی انسانها بتوانند سلامتی را تجربه کنند می توانند به امور مهمتری در زندگی توجه داشته باشند و به خود شکوفایی برسند.

انواع محصولات برند فارما لاین را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

قطره بی ویتال توتال فارما لاین | 30 میلی لیتر | ویتامین ب کمپلکس و اسید فولیک قطره بی ویتال توتال فارما لاین | 30 میلی لیتر | ویتامین ب کمپلکس و اسید فولیک
ناموجود
برند: فارما لاین | Pharmaline مدل: Pharmalife B Vital Total Oral Drop
قطره بی ویتال توتال فارما لاین را از داروخانه آنلاین بخواهید:داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت ..
81,000 تومان
نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)