منو
سبد خرید شما

یونیورسال | Universal

یونیورسال برندی محبوب و شناخته شده با اهدافی والا در دنیای مکمل هاست. این برند در عصر طلایی بدنسازی پایه گذاری گردید.درست زمانی که مجسمه ساندو برای اولین بار به بدنسازی جوان از استرالیا اهدا گردید، یونیورسال بخش مهم و جداناپذیری از صنعت ورزش و مکمل ها به شمار می فت.امروزه این برند مفتخر است که جایگاهش  در جامعه بدنسازی شناخته شده است و بسیاری از محصولات این برند در کل دنیا در دسترس هستند.

تاریخچه برند یونیورسال!

ریشه تاریخی این برند به سال 1977 باز می گردد. کارخانه یونیورسال کارخانه تولیدی کوچکی در لایندن نیوجرسی بود. کارخانه یونیورسال کار خود را با یک خانواده پرتلاش و علاقه مند آغاز کرد و هنوز یک کمپانی خصوصی است که متعلق به خانواده اصلی موسسان آن است.

محصولات برند یونیورسال

این برند محصولات متنوعی را برای تامین نیازهای ورزشکاران و بدنسازان به بازار عرضه می کند. این محصولات به شرح زیرند:

 • مکمل های پروتئین دار
 • مکملهای آمینو اسید
 • گینرها
 • مکمل های افزایش قدرت و بهبود عملکرد
 • مکمل های ریکاری
 • مکمل های چربی سوز
 • مکمل های انرژی زا
 • مکمل های ویتامین دار و مواد معدنی
 • مکمل های مفاصل

مکمل های پروتئین دار یونیورسال

همانطور که زندگی بدون اکسیژن امکان پذیر نیست، زندگی بدون پروتئین برای ورزشکاران شدنی نیست. تمامی ورزشکارانی که وارد دنیای بدنسازی می شوند می دانند که پروتئین یکی از مهم ترین ریزمغذی هایی است که بدن برای سلامتی و حفظ ساختار خود به آن نیاز دارد.یونیورسال انواع متفاوتی از مکملهای پروتئین دار را در اختیار کسانی قرار می دهد که به تناسب اندام خود اهمیت می دهند و می خواهند عضلاتی زیبا و برجسته داشته باشند.

مکمل های آمینو اسید یونیورسال

آمینو اسیدها بلوک های سازنده پروتئین ها هستند که بدن برای حفظ سلامتی خود به آنها نیاز دارد.  تامین برخی از این آمینو اسیدها برای بدن حیاتی است که به آنها آمینو اسیدهای ضروری گفته می شود. کسانی که به طور حرفه ای وارد ورزش می شوند باید به تامین آمینواسیدهای مورد نیاز بدن اهمیت بیشتری بدهند؛ زیرا، به طور مثال، آمینو اسید لوسین ماده ای بسیار مهم برای عضله سازی است!مکملهای آمینو اسید، مکملهای مهمی برای ورزشکاران به شمار می روند. یونیورسال مکملهای آمینو اسید خود را با ویژگی های متفاوت به بازار عرضه می کند. ویژگی هر مکمل بر روی جعبه آن ذکر شده است و اطلاعات کامل را در اختیار ورزشکاران قرار می دهد.

مکمل های افزایش قدرت و بهبود عملکرد

تمامی ورزشکاران در مسیر ورزشی می خواهند که پله های ترقی را طی کنند و عملکرد خود را بهبود ببخشند. همچنین آنها تلاش می کنند تا قدرت بدنی خود را بالا ببرند تا بتوانند زودتر به اهداف خود برسند.یونیورسال با ارایه انواع مکمل های افزایش قدرت و بهبود عملکرد در این مسیر کنار ورزشکاران است!

گینرهای یونیورسال

گینرها مکملهایی هستند که حاوی  کربوهیدرات بالا و پروتئین پایین هستند. این مکملها مناسب ورزشکارانی هستند که از رژیم های غذایی مقاومتی پیروی می کنند.گینرها بر حجم عضلات اثر می گذارند و بهبود آنها را تسریع می بخشند. البته استفاده از این مکملها به تمامی ورزشکاران توصیه نمی شود. بهتر است قبل از مصرف گینرها با مربی خود مشورت کنید.برند یونیورسال انواع متفاوتی از گینرها را در اختیار ورزشکاران قرار می دهد.

مکمل های چربی سوز یونیورسال

مکمل چربی سوز برای بالا بردن روند متابولیک بدن طراحی شده است و تقریبا در تمامی مواقع متابولیسم بدن را بالا نگاه می دارد.اگر می خواهید این مکمل برای شما اثر بخش باشد باید از رژیم غذایی مناسب و ورزش اصولی نیز پیروی کنید. تمامی این موارد به شما کمک می کنند تا چربی های مازاد بدن را از بین ببرید.یونیورسال مکملهای چربی سوز خود را با بالاترین کیفیت به بازار عرضه می کند.

مکمل های ویتامین دار و مواد معدنی

تامین ویتامینها و مواد معدنی مورد نیاز بدن امر بسیار مهمی است که تمامی افراد چه ورزشکار و چه غیر ورزشکار باید به آن اهمیت بدهند. اما با توجه به اینکه ورزشکاران در طول ورزش تمامی اعضای بدن خود را به چالش می کشند، تامین مواد مورد نیاز بدن اهمیت بیشتری پیدا می کند.برند یونیورسال سالیان سال است که با تولید « انواع مکمل های ویتامین دار و مواد معدنی» به ورزشکاران در این عرصه کمک کرده است.

مکمل های مفاصل

مفاصل بخش مهمی از بدن انسان را تشکیل می دهند. در واقع اگر مفاصل وجود نداشتند حرکت برای انسان غیر ممکن بود. ورزشکارانی که ورزشهای سنگین انجام می دهند دایما بدن، عضلات و مفاصل خود را تحت فشار قرار می دهند. به همین دلیل توجه به حفظ سلامت آنها برای تمامی ورزشکاران امری بدیهی و ضروری است.برند یونیورسال با تولید انواع مکملهای مفاصل، لحظات خوشی را برای ورزشکارن به ارمغان می آورد.

ارزشهای برند یونیورسال

ارزشهای این برند هنوز همان ارزش هایی هستند که در ابتدا تاسیس این کمپانی بوده اند. امروزه، از بهترین امکانات تولیدی در این کمپانی استفاده می شود تا بهترین محصولات به بازار عرضه شوند. نمایندگی های اصلی این کمپانی در نیو برانسویک قرار دارند.اگرچه کمپانی یونیورسال بسیار بزرگتر شده است اما هنوز تلاش می کند تا کوچک فکر کند: « این برند به رشد تجارت خود و قرار گرفتن در مسیری که هدف مشتریان ماست، فکر می کند!»یونیورسال بیشتر از چهل سال است که در زمینه مکمل های ورزشی پیشرو بوده است. این برند ورزشکاران را عضوی از خانواده خود می داند. این موضوع برای این کمپانی بسیار مهم است و امیدوار است این اشتیاق برای همیشه ادامه یابد.

ماموریت کمپانی یونیورسال

در کمپانی یونیورسال به سه مورد شدیدا اهمیت داده می شود:

 • اول، دستیابی به قدرت تنها از طریق ورزش میسر نیست، بلکه قدرت باید در زندگی شما نمود پیدا کند. قدرت و امید برای پیشرفت در پس تلاشهای هر انسانی موج می زند. بنابراین قدرتی که در باشگاه بدنسازی بدنبال آن هستیم نمودی از قدرت ذهن و شخصیت ماست.
 • دوم یونیورسال بر این باور است که جامعه همیشه قوی تر از فرد است. رسیدن به هدف ورزشی یک خواسته فردی است. اما نباید بدین گونه باشد. حمایت همگانی، اشتراک گذاری دانش و آگاهی بخش های مهمی از رسیدن به موفقیت هستند.
 • سوم، هر چه می گوییم اول باید از خودمان شروع کنیم! در کمپانی یونیورسال خودمان ورزشکارانی هستیم که به شدت تمرین می کنیم و وارد دنیای رقابت می شویم تا بهترین مکمل ها را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم.