منو
سبد خرید شما

ویتاول | Vita Well

نمایش 1 تا 12 از 27 (3 صفحه)

برند ویتاول برندی معتبر و ایرانی در زمینه تولید انواع مکمل ها برای سلامتی است. این برند تحت مالکیت شرکت مهبان دارو گستر پارس قرار دارد و فعالیت خود را به طور رسمی در سال 1393 آغاز کرد. با اینکه این برند، برندی جدید و نوپا در حوزه تولید انواع مکمل ها به شمار می رود، توانسته است گام هایی موثر در این زمینه بردارد و به ارتقا و بهبود سلامتی در سطح جامعه کمک کند. امروزه این برند به برندی شناخته شده در میان خریداران ایرانی تبدیل شده است و بسیاری از خریداران ایرانی محصولات این برند را گزینه اول و آخر خود می دانند.

رویکرد برند ویتاول

شاید بتوان مهمترین رویکرد و هدف این برند را ارتقا سلامتی عمومی جامعه دانست. به همین دلیل این برند تلاش کرده است تا به نتایج مطالعات مختلف علمی در سراسر دنیا پابند باشد و با تمرکز بر این نتایج بهترین مکملها را تولید کند. برند ویتاول بر این عقیده است تا سلامتی در کل جامعه نهادینه نشود، هرگز نمی توان شاهد تحولاتی اساسی در جامعه بود. همانطور که هرم مزلو نشان می دهد، نیاز به سلامتی جز اولین نیازهای انسان ها قرار دارد و اگر به این نیاز پاسخ داده نشود، انسان نمی تواند به خودشکوفایی برسد. همه انسانها در ذات خود به دنبال خود شکوفایی هستند و تنها وقتی می توانند به این هدف دست پیدا کنند، که نیازهای اولیه آنها پاسخ داده شده باشد.

انواع محصولات برند ویتاول را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.