منو
سبد خرید شما

ول لایف | Wellife

نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)

ول لایف برندی معتبر و متعلق به کره جنوبی در زمینه تولید انواع مکملهای ورزشی و سلامتی است. همانطور که از نام این برند بر می آید، موسسان این برند به دنبال باز آفرینی زندگی سالم بوده اند و تلاش کرده اند تا اصولی مانند «زندگی سالم»، «طرز فکر مثبت» و «ورزش» را سرلوحه کار خود در تولید مکملها قرار دهند. این برند در تولید محصولاتش از مواد اولیه با کیفیت استفاده می کند و درخواست برای استفاده از محصولات این برند گواهی بر کیفیت بالای محصولات آن است. ول لایف همواره هدف خود را فراتر از مرزهای کره جنوبی قرار داده است و تلاش کرده است تا با تولید محصولات با کیفیت گامی موثر در جهت ارتقا سلامتی جسمانی و روانی افراد در سراسر دنیا بردارد.

اهداف برند ول لایف

این برند در سال 1956 تاسیس گردید و تلاش اولیه خود را بر روی تحقیقات علمی در زمینه تولید مکملهای سلامتی و ورزشی معطوف ساخت. اکنون این برند در سطح شرکت های معتبر جهانی قرار دارد و توانسته است استانداردهای بین المللی را دریافت کند. امروزه این برند اساس کار خود را تولید مکملهایی بر اساس فناوری بیولوژیک قرار داده است و همین امر سبب شده است که نام این برند در سطح بین المللی بدرخشند. این برند خود را مسئول سلامت کره زمین و بشریت می داند و تمامی این اهداف در تولید مکملهایش مد نظر قرار گرفته اند. این برند امیدوار است تا با تولید محصولات مناسب بتواند کره زمین را به جای بهتری برای زندگی تبدیل کند.

انواع محصولات برند ول لایف را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.