منوی داروخانه
سبد خرید شما

کپسول ففول اینترافارم 30 عدد

بهبود کم خونی ناشی از کمبود آهن و اسید فولیک
کپسول ففول اینترافارم 30 عدد
کپسول ففول اینترافارم 30 عدد
کپسول ففول اینترافارم 30 عدد
کپسول ففول اینترافارم 30 عدد
کپسول ففول اینترافارم 30 عدد
10
کپسول ففول اینترافارم 30 عدد
کپسول ففول اینترافارم 30 عدد
کپسول ففول اینترافارم 30 عدد
کپسول ففول اینترافارم 30 عدد
کپسول ففول اینترافارم 30 عدد

قرص ففول اینترافارم

کپسول ففول مکملی مناسب برای تامین نیاز بدن به آهن و اسید فولیک است و به رفع کم خونی ناشی از کمبود آهن کمک می کند. این کپسول محصول شرکت اینترافارم انگلستان است. در این کپسول 150 میلی گرم فروس سولفات ( آهن) و 500 میکرو گرم فولیک اسید به کار رفته و همین امر این کپسول را به محصولی اثر بخش تبدیل کرده است. مطالعات نشان داده اند که زنان به دلیل قاعدگی، بیشتر از مردان به بیماری کم خونی ناشی از فقر آهن دچار می شوند. این کپسول برای استفاده در دوران قاعدگی مناسب است. همچنین، بانوان از هفته سیزدهم بارداری به بعد می توانند از این کپسول استفاده کنند.

 

تکنولوژی پلت که در این کپسول به کار رفته است چیست؟

تکنولوژی پلت یک تکنولوژی منحصر به فرد است. پلت بودن کپسول‌ ها باعث افزایش میزان جذب ویتامین‌ها و مواد معدنی و کاهش عوارض گوارشی می شود.  با توجه به اینکه که ویتامین‌های محلول در آب به سرعت دفع می‌شوند اگر کپسولی پلت باشد، آهسته آزاد می‌شود و مدت زمان بیشتری در خون باقی می‌ماند.

 

نقش آهن بر سلامتی

آهن یک ماده معدنی مهم است که در هر سلول بدن  یافت می‌شود و بدن برای انجام کارکردهای مختلف حیاتی خود به آن نیاز دارد. آهن بخش مهمی از هموگلوبین خون است و اکسیژن را از ریه‌ها به سلول‌های بدن منتقل می‌کند. بنابراین کمبود آهن باعث عدم توانایی بدن در تولید هموگلوبین می‌شود و میزان سلول‌های خون کاهش پیدا می‌کند. در نتیجه اکسیژن کافی به اندام ها و بافت های بدن تأمین نمی شود.

نقش اسید فولیک بر سلامتی

اسيد فوليك (فولات) جزء ويتامين‌های گروه B  است و یک ویتامین محلول در آب به شمار می‌رود. این ویتامین  يكی از ويتامين‌هائی است كه در شكل‌گيری سلول‌های خونی مؤثر است و در فرایند خونسازی بدن نقش دارد. كمبود اسید فولیک در ميان دختران و زنان (بخصوص اگر از رژیم غذایی مناسبی پیروی نکنند) بسیار شايع است. 

شایع‌ترین بیماری کم‌خونی

شایع‌ترین بیماری کم‌‎خونی در دنیا کم‌خونی ناشی فقر آهن است. این نوع کم‌خونی در خانم‌هایی که در سنین باروری هستند، یعنی بانوان ۱۵ تا ۵۰ ساله، به علت عادت ماهانه، بارداری و زایمان و شیردهی بیشتر دیده می‌شود.

 

داروخانه آنلاین مطالعه مقاله زیر را به شما پیشنهاد می دهد:

111,330 تومان - 10% تخفیف
123,700 تومان
  • موجودی: موجود
  • مدل: Supplement Intrapharm Fefol
  • بارکد محصول: 6269470800334
  • کد انبار: 2602
سوالات متداول

تکنولوژی پلت یک تکنولوژی منحصر به فرد است. پلت بودن کپسول ففول اینترافارم باعث افزایش میزان جذب ویتامین‌ها و مواد معدنی و کاهش عوارض گوارشی می شود.  

روزی یک کپسول ففول اینترافارم یا طبق تجویز پزشک یا داروساز مصرف شود.

مصرف کپسول ففول اینترافارم برای کودکان کمتر از 6 سال و افراد مسن افراد مبتلا به کم خونی مگالوبلاستیک مجاز نیست.

کپسول ففول اینترافارم ممکن است با برخی داروها تداخل داشته باشد. افرادی که از هر گونه اشکال دارویی استفاده می‌کنند و یا تحت مراقبت های پزشکی می باشند قبل از مصرف با پزشک خود مشورت نمایند.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید