Menu
Your Cart

ماسک KF94 سه بعدی 5 لایه انزانی 25 عددی

5 لایه ( اسپان، ملت بلون، ملت بلون، اسپان، اسپان )
ماسک KF94 سه بعدی 5 لایه انزانی | 25 عددی | 5 لایه ( اسپان، ملت بلون، ملت بلون، اسپان، اسپان )

ماسک KF94 سه بعدی 5 لایه انزانی 

ماسک KF94 سه بعدی 5 لایه انزانی از سری جدید ماسک های با کیفیت انزانی است که 5 لایه، اسپان، ملت بلون، ملت بلون، اسپان و اسپان تشکیل شده است. همین امر سبب شده است که فیلتراسیون این ماسک بالا برود و بتواند از دستگاه تنفسی به خوبی محافظت نماید. از این ماسک می توانید در مکان های شلوغ و یا سرپوشیده محافظت کنید. یکی از نکاتی که سبب شده است که استفاده از این ماسک مورد توجه قرار گیرد ساختار آن است.

این ماسک به دلیل داشتن فرم سه بعدی تماس کمتری با لب های دارد و فرد بهتر می تواند صحبت کند و یا نفش بکشد. همچنین، این ماسک برای استفاده طولانی مدت بسیار مناسب است. این ماسک دارای یک لوگو حک شده با همان اسم kf95 بر روی ماسک است.

آیا ماسک واقعا اثربخش است؟

یکی از سوالاتی که همواره در زمان فروش ماسک با آن رو به رو هستیم در مورد میزان اثر بخشی آن است. بهتر است بدانید که فاکتورهای زیادی بر میزان اثربخشی ماسک اثر می گذارند که یکی از آنها تعداد لایه های ماسک است. هر چقدر تعداد لایه های ماسک بیشتر باشد، بهتر می تواند از سیستم تنفسی محافظت نماید. در نتیجه، اگر می خواهید ماسک مناسبی را خریداری کنید، در زمان خرید تعداد لایه های آن را بررسی کنید. 

داروخانه آنلاین خواندن مقاله زیر را به شما پیشنهاد می دهد:

کدام ماسک برای مقابله با بیماریهای مسری مناسب است؟


49,900 تومان
  • موجودی: موجود
  • مدل: Anzani KF94 3D Mask 25 pcs
  • بارکد محصول: 8317939692094

گزینه های در دسترس

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب