منوی داروخانه
Your Cart

شربت پلیوم بهشاد دارو

شربت پلیوم بهشاد دارو
شربت پلیوم بهشاد دارو
ناموجود
شربت پلیوم بهشاد دارو
شربت پلیوم بهشاد دارو
شربت پلیوم بهشاد دارو

شربت پلیوم بهشاد دارو

شربت پلیوم بهشاد دارو محصولی ارزشمند برای بهبود علائم عفونت های دستگاه تنفسی فوقانی و سرماخوردگی است. در این شربت از عصاره ریشه پلارگونیوم سیدونیدز استفاده شده است و همین امر این شربت را به مکملی ارزشمند تبدیل کرده است. شربت پلیوم برای بهبود گلو درد و سرفه بسیار مناسب است و در کمترین زمان ممکن احتقان بینی را از بین می برد. همچنین، شربت پلیوم آبریزش بینی را که معمولا در سرماخوردگی ها به وجود می آید کنترل می نماید. کودکان بالای 2 سال و بزرگسالان می توانند از این شربت استفاده کنند. 


فواید عصاره ریشه پلارگونیوم سیدونیدز

تا به حال مطالعات متعددی به اثرات عصاره ریشه پلارگونیوم سیدونیدز پرداخته اند و همگی آنها به این موضوع اشاره می کنند که ریشه این گیاه می تواند به طور مستقیم بر دستگاه تنفسی اثر بگذارد و التهابات آن را از بین ببرد. همچنین، این عصاره گیاهی اثرگذاری ویروس ها و باکتری هایی که دستگاه تنفسی را درگیر می کنند تضعیف می کند و این امر نقش بسیار مهمی در ارتقا سلامتی دارد. 

داروخانه آنلاین خواندن مقاله زیر را به شما پیشنهاد می دهد:

آیا بخور سرد به بهبود التهاب دستگاه تنفسی کمک می کند؟


اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
47,600 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 23000
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Behshad Darou Peliom Syrup
  • بارکد محصول: 6263116000553
  • کد انبار: 938167

گزینه های در دسترس

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
سوالات متداول

در صورت حساسیت مفرط به ماده موثره یا مواد جانبی تشکیل دهنده، احتمال وقوع خونریزی به دلایل دارویی یا غیر دارویی و اختلال شدید در عملکرد کلیه و کبد، از مصرف شربت پلیوم بهشاد دارو خودداری نمایید.

شربت پلیوم بهشاد دارو باید به شکل زیر مصرف شود:

کودکان 2-6 سال: 1.5-3 میلی لیتر ، سه بار در روز

کودکان 6 تا 12 سال: 5 میلی لیتر، سه بار در روز

بزرگسالان و کودکان بالای 12 سال: 5-10 میلی لیتر، سه بار در روز


با توجه به مقادیر مورد استفاده در فرمولاسیون شربت پلیوم بهشاد دارو عارضه جانبی خاصی ثبت نشده است. در برخی افراد ممکن است عوارض گوارشی مانند درد معده، سوزش سر دل، تهوع و اسهال بروز نماید.

مصرف همزمان شربت پلیوم بهشاد دارو با داروهای ضد انعقاد خون مانند وارفارین و داروهای سرکوب کننده سیستم ایمنی مانند آزاتیوپورین، سیکلوسپورین، مایکوفنولات، تاکرولیموس، سیرولیموس، اورولیموس، پردنیزولون و سایر گلوکوکورتیکوئیدها توصیه نمی شود.